Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

artur125    1327

miglanc to tylko wesele, przecież statystycznie tam jest połowa kobiet :D Coś by się znalazło :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Koleżanka to chyba szuka chłopaka na gwałt bo się ogłosiła w dwóch tematach. :P Życzę Ci jak najlepiej ale żebyś się nie przejechała skreślając osoby jeżdżące właśnie starym golfem lub przy kości bo może ominąć cię miłość życia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

poprawka... w 4 tematach :P ona przestała widocznie wierzyć w miłość..... teraz wierzy w lepsze auta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

  korjop        zazwyczaj panowie którzy mają dużo ha i lepsze furki wybierając partnerkę patrzą nie tylko na wygląd ale również na areał aby był zbliżony lub więcej z autem to samo .... mało który zainteresuje się dziewczyną która ma mało ha i chce robić na większym areale. Nie ukrywam wymagania masz i to spore gorzej z wyborem może być a idąc na wesele nie musisz jechać limuzyną i po weselu u znajomej od razu planować swojego wesela z kolegą z którym poszłaś możesz pójść z kimś niezobowiązująco a czas pokaże czy to ten czy inny... powodzenia życzę :)

Witam szanowne grono :D gorąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116
Napisano (edytowany)

No niby Artur masz rację, ale wchodząc na salę z jakimś szczurem, co pomyślą o tobie potencjalne  zdobycze? W najlepszym razie:"totalne bezguście"...

Edytowano przez miglanc88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54
Napisano (edytowany)

Już w czterech? :blink: Nie próżnuje :D

Witaj Laleczka. :P

Oj gorąco to jest u mnie na dworze. ;)

Edytowano przez KRISS75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Panowie piszecie o kobietach jak o jakichś zdobyczach bez przesady....  Krisku bo Ty gorący chłop jesteś to i hot u Ciebie :) Dziewczyna po prostu troszkę desperacko szuka nic poza tym ja również taką znam po spotkaniu ona planuje ślub dzieci a chłopak spotkał się z nią po koleżeńsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Hej 

U mnie gorąco to było gdzieś do 14 a teraz to jest pochmurno ale deszczu nadal nie ma  ;)

 

u mnie nie pada wcale za to km ode mnie już tak  :wacko:  a o 3:30 jest już widno  :lol:

 

ale Ty jesteś zorientowana  :D  :P  co Ty po nocach robisz? jak trzeba spać to Ona sprawdza o której robi się widno  :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Teraz trochę odpuściło ale po rannym deszczu,słonce tak grzało że było jak w saunie. :P

gosia jest aktywna 24H :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Cześć :) Pewnie wiele osób skomentuje ten post negatywnie ale cóż mi szkodzi spróbować w końcu nikt mnie tu nie zna i palcami wytykać mnie nie będą ;p Do rzeczy.... Szukam chłopaka... rolnika ... najlepiej hodowce bydła.... A tak serio za niecałe pół roku mam wesele koleżanki i samej nie pasuje iść ;) Więc chłopak by się przydał najlepiej z hektarami gdyż zawsze marzyłam o dużej farmie ;) Tylko oczywiście nie taki zacofany rolnik który nie wie co to airmaxy i rayban-y i jeździ starym golfem ale taki który potrafi się odnaleźć w dzisiejszym świecie :) Ktoś powie że szukam księcia z bajki, lecę na kasę itp ale wole nie tracić czasu na pisanie z kimś kto mnie nie będzie interesował więc piszę od razu o co mi chodzi i kogo szukam :) coś o mnie.... Miła, bezpośrednia 25 letnia dziewczyna pracująca mieszkająca na wsi i zajmująca się niewielkim ok 4 ha gospodarstwem (oczywiście z niewielką ale zawsze hodowlą bydła ;)). Zainteresowanych proszę o pisanie prywatnych wiadomości.

Dodam jeszcze że jestem z woj świętokrzyskiego, co nie znaczy że nie mogę poznać kogoś z dalszych woj jeśli by tylko chciał przyjechać na jakieś spotkanie.

ps Raczej potencjalny kandydat do pisania powinien być w miarę szczupły ;) sory ale nie lubię misiów chyba że pluszowe ;)

 

Oooo działkowiec szuka bamberka :D hektary mają być na własność czy umowa dzierżawy też przechodzi ? :P

 

Jak ktoś wspomina coś o golfie to na myśl przychodzi mi to :

 


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Kriss no może tak być, z dziewczynami nie ma żartów, jak im podpadniesz to Cię załatwią, albo jeszcze wykorzystają  :P  :D

 

Laleczka Ty też nie sypiasz po nocach?? chyba że razem z Gosią z imprezy wracałyście i Wam zaświtało  :lol:  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Andrew z doświadczenia wiem że "bambry" to zadufane bubki srające wyżej niż widzą mało który jest uprzejmy i tolerancyjny ...

Dareczku moje powroty o tej porze to historia już :P ja zazwyczaj między 3 a 6 się budzę i zasnąć nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Darek, nie wiem skąd mam siły ale w piątek cały dzień na łące a wieczorem na impreze do 5 rano. :D  :lol:  no i w sobote do pracy szłam na 11 i wróciłam dzisiaj o 6:30 stąd wiem kiedy świta :D  :rolleyes:  także macie rację imprezuję ostro :P


Kriss no może tak być, z dziewczynami nie ma żartów, jak im podpadniesz to Cię załatwią, albo jeszcze wykorzystają  :P  :D

 

załatwią i wykorzystają :D dwa w jednym :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Andrew z doświadczenia wiem że "bambry" to zadufane bubki srające wyżej niż widzą mało który jest uprzejmy i tolerancyjny ...

Dareczku moje powroty o tej porze to historia już :P ja zazwyczaj między 3 a 6 się budzę i zasnąć nie mogę :D

 

Ale jak widać koleżanka nie ma nic przeciwko :D Moim zdaniem zależy to od człowieka, ale najbardziej odbija młodym, którzy myślą, że są panami świata jak tylko ojciec załapał się na MGR i nowego Fendta do wsi przyprowadził :D


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

darek jak załatwią to na amen,wolę tą drugą opcję. :D;)

Jak to co robi,ogląda telewizję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Ja bym nie chciała... wolę mieć mniej niż 50 i być szczęśliwa :) Tatuś takiemu kasę da auto maszyny i szpanuje ale sam od podstaw by nie robił i nie chciał pewnie się męczyć żeby urobić i załatwić .  Chłopcy teraz to patrzę na rybki jak spać nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

tak Krisku :) na rybki w akwa :D jak się zbliżę i delikatnie stuknę w szkło podpływają i patrzą na mnie a najbardziej jedna taka agentka :D wszyscy domownicy próbowali tak jak ja i zawsze uciekała od nich :) pewnie dlatego że ja się nimi zajmuję :D fajnie jest tak popatrzeć jak sobie pływają i patrzą na mnie szczególnie te z wielkimi oczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj