Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

artur125    1327

właśnie mtślałem, że w naturze :rolleyes:

Ale widze nie z Tobą te numery :P To już sam nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes
Napisano (edytowany)

Luzik:) zawsze jest 2 pokos- pod warunkiem, że popada:) a ty co działasz?

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

sianokosy na swoim zakończone, zostały tylko dzierżawy ale po prostu nie chce mi się jak pomyśle, że 40min drogi w jedną strone ;)

Ale zapowiada się troche odpoczynku, bo w pogodzie wspominają o deszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

U mnie łąki- na koniec czerwca:) ale idę już spać bo jutro znowu sen wariata. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Witajcie  :)

Tes bo ja na razie walczę ze swoją koniczyną, jak tylko skończę to jadę zebrać u Ciebie plony i Ciebie przy okazji przywiozę  :D pasuje Ci taki układ?  :D sprzeciwu nie przyjmuje bo jak mam brać koniczynę to i Ciebie w pakiecie zabieram  :lol:  ;)

No deszcz to by się i u mnie przydał to by człowiek trochę odpoczął bo ostatnio taki młyn że szok 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

hej laleczka,

to tak jak ja, 22,00 wybiła to się do domu wraca i wolne wreszcie ale tylko do 5 i znowu robota heh 

czym taka zapracowana jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Witam :P

Też zawitałem do domu. :D Pochwalę się :u mnie spadł deszcz :o,tyle co księdzu z kropidła :D  ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Dareczku jazda pomoc i opieka nad bardzo aktywnymi dziećmi to ostatnie wykończyło mnie chyba wolę w szkole 15 dzieci w klasie niż 2 w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Kris jutro ksiądz jeszcze poprawi kropidłem i będziesz miał powódź  ;)

 

Laleczka ale wiesz że aktywne dziecko to zdrowe dziecko także się ciesz  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Dam mu więcej na ofiarę i niech kropi co godzinę :D

Hmm,dzieciaki potrafią wykończyć człowieka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Moje dziecko mimo wcześniejszych problemów zdrowotnych jak na 4latkę radzi sobie wspaniale :) Krisku u nas w czwartek lało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Panie ale to nie są tanie rzeczy, nie stać Cię na to żeby ksiądz co godzinę machał kropidłem  :lol:

 

No dzieci czasem dają w kość ale jakby tak sięgnąć pamięcią ze 20 lat wstecz to my lepsi nie byliśmy  :lol:  :P a przynajmniej ja nie byłem za spokojny  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54
Napisano (edytowany)

Zazdroszczę ;) .Dziś w nocy 20km ode mnie ulewa jak diabli a u mnie nic :(

Darek,muszę spytać ile muszę położyć na tą tacę :D

Edytowano przez KRISS75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Dareczku nie pisz bo na zawał chłop zejdzie i kto zreanimuje??? :) ja byłam grzeczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Kris no jak to ile? co łaska ale ze 3 zera na końcu muszą być  :lol: inaczej nie pomacha  :lol:

 

Laleczka przecież to życie tylko, takie realia  :lol:  :P

grzeczna? Twoja opinia jest tutaj mało obiektywna  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

u mnie nie pada wcale za to km ode mnie już tak  :wacko:  a o 3:30 jest już widno  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Nad ranem przyszła piękna ulewa.Obyło się bez daniny na tacy :P

Miłej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Kriss bo pewnie sąsiad zapłacił, a Ty załapałeś się przy okazji :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjop    0

Cześć :) Pewnie wiele osób skomentuje ten post negatywnie ale cóż mi szkodzi spróbować w końcu nikt mnie tu nie zna i palcami wytykać mnie nie będą ;p Do rzeczy.... Szukam chłopaka... rolnika ... najlepiej hodowce bydła.... A tak serio za niecałe pół roku mam wesele koleżanki i samej nie pasuje iść ;) Więc chłopak by się przydał najlepiej z hektarami gdyż zawsze marzyłam o dużej farmie ;) Tylko oczywiście nie taki zacofany rolnik który nie wie co to airmaxy i rayban-y i jeździ starym golfem ale taki który potrafi się odnaleźć w dzisiejszym świecie :) Ktoś powie że szukam księcia z bajki, lecę na kasę itp ale wole nie tracić czasu na pisanie z kimś kto mnie nie będzie interesował więc piszę od razu o co mi chodzi i kogo szukam :) coś o mnie.... Miła, bezpośrednia 25 letnia dziewczyna pracująca mieszkająca na wsi i zajmująca się niewielkim ok 4 ha gospodarstwem (oczywiście z niewielką ale zawsze hodowlą bydła ;)). Zainteresowanych proszę o pisanie prywatnych wiadomości.

Dodam jeszcze że jestem z woj świętokrzyskiego, co nie znaczy że nie mogę poznać kogoś z dalszych woj jeśli by tylko chciał przyjechać na jakieś spotkanie.

ps Raczej potencjalny kandydat do pisania powinien być w miarę szczupły ;) sory ale nie lubię misiów chyba że pluszowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

właśnie rozpętałaś piekło :lol:  A stary golf roz...ał mi nadgarstki :D Ale w sumie, napisałaś dokładnie czego oczekujesz i dla mnie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

ale to od razu przygotuj wyciąg z konta bankowego bo pewno będzie prosić o niego w drugim mailu co by nie marnować czasu :-)
No i mogłaby podać swoje wymiary co by po daremnicy nie jechać... Jak wymagać to wymagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Właśnie koleżanko, mogłaś napisać o sobie coś więcej. Bo chyba nie każdy chciałby się pokazać na weselu u boku gargamela. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj