Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
artur125    1327

jak szef boru nie ma jeszcze sekretarki, to wtedy się wyklucza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

ja mam kandydatkę dla Ciebie przecież :D  :D  :D  :D  :D  :D  


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

żona się nie dowie  :P

a sekretarką mogę być u prezesa na 4 godz i szefa boru drugie 4 godz  :D  :lol:  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

hola hola :blink:  Darek ,taki jestes  to ja Tobie taką fuche łatwie a Ty co ? ;[ :P

Zonaty i sekretarki bronia mieć , i weż tu partie załóż ,to na starcie czowieka uczciwego moralnego i w ogóle ,wykolegują  

Tes  trzeba na nich uważać to sabotaz normalnie ,jedynie Gosia  jest zaufana i może pełnić odpowiedzialne funkcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Tomasz i to jest wlasnie polityka, wykolegują i do widzenia :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Tomciu bardzo przepraszam, pogryzłem ręke która mi etat podpisała ;) No ale to już polityka..................... :D

Gośka to jest uczciwa partia, i po rodzinie nie zatrudniamy. Chociaż CV z sesją powinno załatwić sprawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

może jeszcze rozbieraną sesją co? :huh:  :lol:  nie nie polityka nie dla mnie  ;)


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

no to jak ja  już na kuroniówkę  mam iść  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Gośka na to nie wpadłem, ale jeśli już tak nalegasz nie śmie odmówić :D

Weris spokojnie ,odprawa starczy na  życie z odsetek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Gosia nie stresuj się ,Artur właśnie podaje sie do dymisji :P a na jego miejsce powołana zostaje Weris ,jak na Kuroniówce jest to sie przyda i doceni nowa prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

na szefa BOR czyli biuro ochrony randkowiczów no mogę być każdą męską rekrutacje sprawdzę :D  :lol:  :P  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

prezes dla sekretarki, zaryzykuje moje przejście do opozycji? Krasus tylko na to czeka :lol: A po za tym jestem osobistym kierowcą pani prezydent :D

Tak więc na mnie, nima h...ja we wsi :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154
Napisano (edytowany)

Jedyne co mogło by mi wpaść do ucha to śpiew dudka  :D Nie widzę sensu psuć sobie tak pięknej pogody polityką  :rolleyes:

post-93767-0-16563100-1462287069.jpg

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Musisz się nieźle nudzić :P Kiedyś coś tam słuchałem ale z perspektywy czasu widzę, że nie ma sensu :D Są dużo ciekawsze rzeczy, no ale Ty jeszcze jesteś młoda i ....... ( niedoświadczona :D ). Znudzi Ci się ;)

 

 

SUMMER I COMING !!! i tylko to się liczy B)

 

 

post-93767-0-66247900-1462296868.jpg


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

I masz tylko jeden kanał ?  :o  :D


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

o kolega z doświadczeniem sie trafił ,trzeba sluchac ,ogladać  ,nie koniecznie sie zgadzac ,,ale wszechstronność i wiedza ogólna  otwiera człowieka na rożne poglądy ,inaczej staje się tępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Światopogląd nie kończy się na polityce, nie widzę nic sensownego w tej dziedzinie ale Ty może masz zapędy na polityka i odbudujesz moją wiarę w ten typ ludzi :D


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

haha ja do polityki sie nie nadaje  ,szkoda nerwów ,akurat tego kawałka chleba próbowałem na poziomie lokalnym i tak jak piszesz polityka to nie wszystko ,lecz trzeba i w niej byc na bierząco ,aby funkcjonować na co dzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

gdzie są te wszystkie sekretarki i kierowcy z wczoraj?  :lol:  partia upadła przed założeniem  :D  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

witam ;) pewnie tak, stołki rozkładają między soba  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Przy takich integracjach to przyrost demograficzny może wystąpić, a zarazem wzrost zadłużenia budżetu państwowego  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj