Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

KRISS75    54

Laleczka aleś Ty nie domyślna ;)

Gosiu przez wszystkie :wacko: :unsure:, hmmm nie wiem czy podołam :D Wiesz że ja łasuch jestem,za placek zrobię prawie wszystko ;):P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

następny łasuch, same łasuchy wśród rolników :D hmm jak się zaczną sianokosy to się przypomnę  z tym wykorzystywaniem  :rolleyes:  i zmieniłam zdanie co do lucerny  :lol:


a na razie to możemy powykorzystywać inaczej z laleczką .. B)  :lol:  bo inne chłopaki widzę przestraszeni nic nie piszą  :huh:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

A Ty nie lubisz słodyczy?O co chodzi z tymi sianokosami i lucerną bo nie kojarzę?

No właśnie,zostałem sam i nie wykorzystany :D:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

no lubię niestety i to bardzo  :unsure:  a z lucerną to stare czasy, dawno i nie prawda :D

 

no kolega chciał być wykorzystany .. myślałam że do pracy  :lol:  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Bierz najpierw zdjęcia gwałcicielek przed wykorzystaniem bo może będziesz tego żałował. Inaczej na policji Ciebie wyśmieją.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Dokładnie, a najlepiej najpierw wproś się na to ciasto, co obiecały. W razie czego będziesz wiedział gdzie szukać sprawczyń tego jakże niecnego planu. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Gwałt ??? Gdzie? Kto i kogo ? Krasus na pewno Kris żałował nie będzie o to się nie martw damy radę z Gosia i resztą Pań jak się przyłączą :D Miglanc na ciacho można zaprosić wszędzie nie koniecznie do siebie żeby nie ułatwiać odnalezienia :P Matys tak robią Panowie

Edytowano przez Laleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Laleczka na kogo dziś polujemy?
Zima idzie w wlkp wiec trza przeprosić kurtki zimowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Hmm sama nie wiem Panowie się boją :( Tomka nie ma Darek nie chce się rozbierać Krasus tu z gwałtem wyjeżdża, a my nic wbrew Panom nie robimy sami chcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Cześć perełeczki:) żeby coś fajnego złowić- trzeba dobrą przynęte zastosować ;) tylko zawsze ten sam problem na co polować? Na mądrego? Wysportowanego picusia? Czy na chłopaka w spodniach moro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Na bogatego który zasponsoruje przystojnego trenera fitnessu. 


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

I co Ci po tym bogactwie?? kasa szczęścia nie da a trener fitnessu ? hmm fitness to ja mam w domu i na polu z muzyką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nie znasz przysłowia, że lepiej płakać w Ferrari niż w Maluchu?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

jak już mam płakać wolę w swoim :) przysłowie przysłowiem ale akurat mnie ferrari nie kręci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To tam dopisz sobie jakie auto lubisz. Bo nie uwierzę, że Dacia Duster.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Tak Dacia Duster i nie zamieniłabym na inny spełnia moje oczekiwania co do jazdy spalania paliwa i radzi sobie w terenie elegancko ale żeby docenić zalety tego samochodu trzeba w nim usiąść i się przejechać wtedy można coś mówić na temat marki i modelu a jakby ktoś dał mi wypasioną furę to bym sprzedała i kupiła właśnie Dustera pick-up'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nie wiem czym jeździłaś, ale Toyota Rav4, Suzuki Grand Vitara, Mitsubishi Outlander, Land Rover Freelander Volvo czy to XC60 nie mówiąc o XC90 biję Dacię czy to jakością wykonania czy jazdą. Dacia to niskobudżetowy suv.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Suzuki ?? badziew Land rover ?? hehehe żartujesz chyba, Volvo ?? kuzyn w teren pojechał i laweta po niego przyjechać musiała. Jakość wykonania jest dobra jazda zadowalająca, ja nie boję się wjechać w  teren wiem że da radę  a jakiś picuś w dołek bał się wjechać Toyotą rav 4 bo się bał że się zawiesi co mnie doprowadziło do płaczu ze śmiechu. myślisz że droga fura ma lepsze podzespoły czy znana bardziej popularna marka czyni Cię lepszym?? znam ludzi którzy narzekają na niektóre marki wymienione przez Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

W teren to się bierze Defendera, Toyotę Land Cruiser czy Wranglera. Volvo to bardziej bulwarówka. Popularna marka ma bardzo fajne wyposażanie a do tego duże silniki benzynowe czego brakuje w Dacii.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Mi silnik nie wiadomo jaki jest nie potrzebny ani jakaś droga fura wyposażenie mi odpowiada bo mam za***iste dodatki . Ja nie podnosze swojego ego marką a niektórzy panowie ukrywają małego w spodniach pod dużym samochodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A może to biedniejsi w ten sposób tłumaczą sobie dlaczego nie stać ich na droższy samochód?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Jeżeli o mnie chodzi to stać mnie i na suzuki i na volvo ale po co ?? Ja kupuje nowe auta jeżdżę kilka lat i wymieniam na nowe wiec problemu z tym nie mam a kształt niektórych aut mi nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Żeby móc sobie pojeździć fajnym autem. Ty traktujesz auta jako woły robocze, dla mnie to zabawki. A Dacią raczej za bardzo pobawić się nie da.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Nie traktuje jak woła do tego jest inne auto. Jeżdżę fajnym autem i dbam o nie. Dusterem można się pobawic i w nim też dla ścisłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj