Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Goska93    147

Myślę, że dziewczyny się zgodzą ze mną że jak was upijemy to już nie będzie z czego korzystać   :rolleyes:   :lol:  :lol: a po drugie nie tylko wam proponujemy, dziewczynom też :P 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

hahahaha Gosia uważaj bo igrasz z ogniem  :lol: a widzisz Laleczce się chyba podoba taki scenariusz  :lol:  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

aaaa to Wy się jeszcze rozbierać będziecie?  :P no to ja się piszę na taki spektakl  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Nie Dareczku Wy będziecie się rozbierali :P

LL jestem osobą kontrowersyjną troszkę bo mówię co myślę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

ja z niczym nie igram, piszę tylko jak może być :D a rozbierać to się wy będziecie a my tylko będziemy wam ewentualnie pomagać  :lol:  :lol:  B)


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

nie ma tak, albo wszyscy albo nikt  :P

nie zły plan macie, ach te baby przebiegłe  ;)  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Cześć dziewczyny i chłopaki.Też mnie tu dawno nie było.Zostawiliście mnie na galerze a sami popłynęliście lux łajbą :D z LL

Ja tam nie mam nic przeciwko-mogę rozbierać i być rozbieranym :DTylko nie wiem w co się pakuję bo przeleciałem kilka tych stron po łebkach. :P 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Gosia niby może ale tak nie będzie  :P po takim dopalaczu jeszcze będziecie błagać o litość  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

no Darek tak może być że będziemy błagać żebyście się już ubrali   :lol:  :lol: co to niby będzie jak wszyscy się rozbiora?  :huh:  <_<


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Gosia no wiesz, ale nam teraz pojechałaś  :P ale że Ty i to mnie? nie dobra Gosia, nie dobra  :P

 

Nic tylko byście gołych chłopów oglądały a robić to ni ma komu  :P  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

No ja nie wiem co my tam zobaczymy jak się rozbierzecie :D Darku, spokojnie może akurat nie będzie tak źle, może będziemy błagać o więcej  :lol:

 

a wy gołe kobiety a robić też nie ma komu  :blink:  :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Gosia Panów się tu pojawia i nie wiadomo który pierwszy się rozbierze chyba że wszyscy na raz :) tylko popcornu brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Koleżanki chyba coś wypiły za dużo bo tak się rozochociły że strach siadać z nimi do zawodów. :PJa wolę zostać w ubranku bo mi za zimno :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Koledze jak spróbuje wszystkich nalewek od razu zrobi się gorąco  :D i będzie chciał więcej.. :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj