Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

artur125    1327

nie przesadzajmy z tymi dotykowymi, sam nie byłem przekonany ale mój kilka razy nocował na dworze, dzisiaj jajko się na niego wylało i nadal działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

nie wiem nie wiem :P może i macie rację ;) ale że wytrzymałe jak nokia są to mnie nie przekonacie  :lol:


Artur bierzesz tą moją siostrę? :D czy jak?


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

trudno jestem staromodna :D dobranoc


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

aż taka staromodna nie jesteś, ja jeszcze koniem robie :lol:  Siostry nie biore ;) ,troche za wcześnie się urodziła :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Witam Laleczka zaczełaś 200 strone i jak pisaliśmy to musisz coś postawić.A o nagrode chłopaki się upomną napewno :)
U nas słonko ale zimno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Hehe Weris a ja jaką nagrodę dostanę za rozpoczęcie :P

hmm LL browarek kolorowy koktajl whisky ?? sama nie wiem chociaż ja za tym ostatnim nie przepadam :D wolę piękną cytrynkę lub zieleń która wprowadza w stan euforii :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Znając życie to Ty będziesz musiała pokazać swoje zdjęcie i taka nagroda dla Ciebie ha.
No na cytrynówke się pisze możesz polać w taką pogode warto się rozgżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności  :D

 

 

romanse kwitną, gdzie jest Darek? :lol:  :rolleyes:  pięknie, człowiek zalatany i zarobiony pod nie powiem pod co to już go skreślą z wątku  :(  :unsure:  

 

Czyżbyś się Gosiu za mną stęskniła?  :P  :D Ja zarobiony jestem i dlatego rzadko piszę i tu zaglądam, ale postaram się to zmienić na tyle na ile to możliwe  :)

Co do telefonów to ja też byłem przeciwny co do smartfona ale powiem Wam że jest wygodny, ja mam sony i nawet twarde toto jest, porównywalny do nokii w wytrzymałości, a nokie też kiedyś miałem i mi z dachu spadła i nadal działała. Ja cały czas mam tel przy sobie, nie ważne gdzie jestem i co robię i nawet działa jeszcze, tylko wyświetlacz już porysowany trochę ale jeszcze miesiąc i będzie nowy  :D

 

Laleczka jaki trunek stawiasz?   Bo ode mnie wołali to teraz Ty się wykaż  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Daruś przyczajony tygrys, ukryty smok :P czekał na odpowiedni moment :D dla Panów zielona dla kobiet minimalnie delikatniejsza cytrynówka i jedziemy z tym koksem kochani w taką pogodę :D

Weris a nigdy w życiu wszyscy by z krzykiem pouciekali mieli koszmary i nie daj Boziu bym jeszcze musiała za konsultacje psychiatryczne Wasze płacić bo do psychologa to już by późno było  :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

No i widzę że dobrze trafiłem, akurat na nalewki  :D

Wiesz Laleczka o nas się nie martw bo nam to już psychiatra nawet nie pomoże, także już gorzej być nie może, dawaj zdjęcie  :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

aż taka staromodna nie jesteś, ja jeszcze koniem robie :lol:  Siostry nie biore ;) ,troche za wcześnie się urodziła :lol:

 

 to spytam inaczej, ile Ci dopłacić?  :D  :lol:  :lol:

 

Darek zarobiony jak my wszyscy :P

ja stawiam malinówkę ;):D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

oooo proszę i mamy tu typowe podejście psychologiczne gdzie sam negujesz swoją propozycję ale myślisz że jednak zrobię to bo Ty już zaprzeczyłeś i chcesz wywrzeć na mnie wpływ :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

a co Wy dziewczyny takie dobre dla nas? nalewki proponujecie  :P

Wy chcecie chyba nas upić i wykorzystać  :P  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj