Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Tomasz78    1029

Krassus jak sie postarzejesz to spokorniejesz ,,nie jedna 20tke mógłbym mieć   tylko po co? Dojrzały facet nie szuka rozrywki tylko stabilizacji , a tobie z rozumem małolata dużo do tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Czyli żona, dzieci i kredyt na 30 lat to stabilizacja i recepta na szczęście? Czy 40 latek mający pozycję zawodową, pieniądze i 26 letnią dziewczynę może być mniej szczęśliwy od 40 latka z żoną i 3 dzieci. Mogę Ci pokazać mężczyzn którzy w wieku 40 lat żałują, że chcieli stabilizacji bo albo teraz wieje nudą w ich życiu albo są po rozwodzie, z alimentami na karku. Oczywiście są też i szczęśliwi którzy mają i rodziny. Tylko wy już wydaliście wyrok, że skoro nie ma rodziny w tym wieku to może być jeszcze dzieciakiem i jest na pewno nieszczęśliwy.

 

Czy ja młody jestem? Moi znajomi już mają rodziny albo zakładają. A ja żyję sobie bez "stabilizacji" jak przystało na dojrzałych panów i mi z tym jest dobrze.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

hmm recepty sa rózne nie popadajmy  w skrajności,napisalem wcześniej o zasobności portfela i co? sam teraz to zauważasz w swojej wypowiedzi,,ale do rzeczy ja nie wydaję zadnych wyroków tylko  opinie swoją na podstawie Twoich wypowiedzi ,robisz jak uważasz ,tylko przyjdzie czas kiedy sie wreszcie zatrzymasz i powiesz ,,nic nie zostawię po sobie dobrego ,na sukces w małżeństwie czy w związku trzeba pracowac przez cale zycie i nuda sie nie wkradnie ale trzeba tego chcieć,pielęgnować ,to dotyczy obojga

Piszesz dużo w tematach politycznych polecam Tobie dokument "Smoleński lot "obejrzyj jak zony prywatnie opowiadaja o swoich mężach zwaszcza jedna która mówi "nie chce byc wdową narodową "to mnie urzekło   ,to jest to o czym piszemy młiosc ponad wszystko ,majętność status społeczny , taka normalna i prawdziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Witajcie moje kochane pracusie :-)
Co tu się dzieje..:-(
Jeszcze troszkę 200 pyknie, kto napisze dwusetnypostczekananiegonagroda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Laleczka jaką  piękną pogodę  :blink: u mnie mglisto pochmurno, nawet próbuję coś tam podać , nie wieże żeby była taka różnica w pogodzie  u Ciebie a u mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Luki dowiesz się jak będziesz dwustetny :-D
Laleczka widzę widzę ze nakład wiedzy z całej Pl jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Nie,tak by było za prosto..:-D
Musisz się troszkę rozpisać, bo tak to nagrody nima :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Witaj Mago .A cóż to za nagroda się szykuje ?Pobyt w Hotelu  Gołębiewski   :D

 

 

Jak chcesz luki, ja bym nie rezygnować bo nagroda fajna jest...:$

Nagroda:zdjęcie Mago w stroju....... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Krissku chomiczku mój..chyba w stroju Batmana :-D
Albo twoje zdjęcie w stringach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Fota Krisa w stringach ??? :wacko:  to ja poproszę :lol: :lol: :lol: 

LL mgła rano była ale koło 6 przed 8 było już ładnie i chwilami słoneczko wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Haa wyobraźnia Wam zagrała co :D

Maguś słońce Ty wybierzesz sobie sama strój.

LL to nie ja funduję tą nagrodę i nią nie jestem :D

Laleczka i Ty też :blink: ciekawe co by powiedział mąż gdyby zobaczył jak oglądasz mnie w tych stringach :D

A na koniec tak dla wyjaśnienia...ja nie noszę stringów !!! :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Krisku :) tak ja też bo jestem mega ciekawa stringi nie problem kupić można widziałam takie słoniki fajne  :D  heh mąż nic by nie powiedział, a może mi by się stringi spodobały i powiedziałabym że ma sobie takie kupić lub ja mu kupię :P W łóżku nie zawsze musi wiać nudą B)  a co do noszenia stringów to byłby "Twój pierwszy raz" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Witam :). Kriss nie daj sie prosić  ,kolezanki chcesz rozczarować :P  ,a jak się Tobie spodoba to masz u mnie 100% zajecie jako model na pokazach odzieży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Z tymi stringami to nie jest taka głupia sprawa . Kiedyś znajomy po pijaku i przegranym zakładzie biegał właśnie tak skromnie ubrany po plaży. I odziwo całkiem dobrze na tym wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Krissku przecież wcale nie musisz mieć stringów jak tak Tobie będą przeszkadzać..
Tomcio widzę ze zna się na rzeczy wiec będzie Wam raźniej :-D
Dziewczynki trzeba sobie umilić jakoś życie a nie tylko praca dom i zakupy :-D
U was też powódź jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Mago masz rację :) u mnie ładnie słoneczna pogoda tu sucho w miarę dziś jadę na buraki i rzepak tam może być jeden kawałek nie ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj