Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

weris    44

chłopcze  zacznij rozróżniać    ,albo cofnij się do zerówki bo tam dzieci inteligentniejsze od Ciebie  

gila to ty masz w portkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

hahaha ale się tu dzieje  :D dalej ciągniecie ten temat widzę, każdy ma swoje preferencje co do wieku partnera/partnerki i tyle w temacie.

 

milano jako że jesteś tu nowa to się  przedstaw ładnie i spróbuj się wkupić  :P  :D  ;)

 

hahaha Sławek jak już coś piszesz to najpierw przejrzyj profil danej osoby i dopiero pisz a najlepiej to wcale nie pisz  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

weż gościu bo cię gilem zaj   ebie 

 

co to za tekst ?? co za kultura słowa ?? no proszę Cię ale przeginka na całego .

Weris szalejesz :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Laleczka tak jestem kobietą,  jak większość ludzi potrafi rozróżnić styl pisania ,a Sławek niestety nie co świadczy o bardzo minimalnej inteligencji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Weris mistrz :) zaraz zaraz Weris to Ty jesteś facet ?? bo popatrz cały czas myślałam że dziewczyną jesteś :ph34r:

A to co napisał Sławek było bezczelne wobec kobiety i to szczyt prostactwa

Krasus dopóki możesz to i owo ciesz się później nawet uroda adonisa nie pomoże

 

Młody jestem, staram się dbać o zdrowie jak i kondycję to jeszcze długo będę mógł się cieszyć "tym i owym". Medycyna także nie stoi w miejscu, więc za 30 lat, sprawny seksualnie 60 latek nie będzie już zaskoczeniem.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze nie wiedziałem to wracam honor,,chyba muszę odstawić alko na jakiś czas,nie to że bym się tłumaczył ale nie spodziewałem się że jesteś dziewczyną,nie czepiaj się mojej inteligencji bo nie mam sobie nic do zarzucenia,czteroletnie technikum zrobiłem w pięć lat to chyba wszystko zemna ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

A propo  wkupnego Milano tylko nie mów Dareczku bo nikt z tego nie skorzysta  :D

 

hahaha trochę racji w tym masz, ale cóż już taki jestem  :D

ale tym razem spróbuje coś wynegocjować o ile się koleżanka pojawi jeszcze tu  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

O ile nie wystraszyła się twórczości Panów :ph34r: 

Dareczku Ty byś tylko negocjował :P

Weris wiem że jesteś kobietą łatwo poznać po stylistyce językowej ale myślałam że płeć zmieniłaś :lol: :lol: :lol:

Kupowanie tabletek żeby tylko dogodzić 20-tce i nie wyjść na mięczaka ?? hehe dzięki to ja już wolę wibrator w wieku 60lat :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Laleczka no może tym razem coś wynegocjuje, z Tobą też miałem negocjować ale nie wyszło  :P użyłaś podstępu, zaczęłaś mi bajerować i nici z mojego planu wyszły  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

weris na razie to nie ma z kim negocjować  :D

 

LL nie strasz, nie strasz  :lol:

 

Laleczka taka już wasza natura, jak użyjecie swojego uroku to zrobicie z nami facetami co chcecie niestety albo stety  :P  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

no właśnie wiem, niby słaba płeć ale jednak bardzo silna  :P nie raz zbyt silna, choć prawda jest taka że bez was byłoby nudno  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Bez was też....niektórych :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Witajcie :D

No no ale jazda.Sławek panoszył się w innym remacie i rzucał niewybredne testy teraz się tu przeniósł.

Skończyłeś w skrócie technikum opuściłeś chyba piątą klasę gdzie uczyli kultury ;) bo tutaj nią nie błyszczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

O ile nie wystraszyła się twórczości Panów :ph34r:

Dareczku Ty byś tylko negocjował :P

Weris wiem że jesteś kobietą łatwo poznać po stylistyce językowej ale myślałam że płeć zmieniłaś :lol: :lol: :lol:

Kupowanie tabletek żeby tylko dogodzić 20-tce i nie wyjść na mięczaka ?? hehe dzięki to ja już wolę wibrator w wieku 60lat :lol:

 

A po co 20-latce dogadzać? To ma być nam dobrze.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Krasus brak słów na Ciebie.

LL pilne prace mnie powstrzymywały :D

Laleczka ta trampolina to raczej dla Ciebie co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj