Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

KRISS75    54

Witam.Ale się rozpisaliście. :D

Kris   żony rozrzutne ależ skąd  :lol:

No nie które potrafią być nawet bardzo rozrzutne :P

20 letnia dziewczyna zawsze będzie bardziej lepsza od 35 letniej żony.

Z całym szacunkiem do Ciebie ale koleżanki i koledzy mają rację.

Taka jest kolej rzeczy:35 letnia żona też miała 20 lat to nie znaczy że teraz jest gorsza.

Proponuję przeczytaj sobie tekst przysięgi małżeńskiej ;) ona do czegoś według mnie zobowiązuje.

 

Cześć Laleczka ubiegłaś mnie. :D

Edytowano przez KRISS75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

hehe Krisku ja szybka jestem :) kiedyś lubiłam wydawać teraz wolę oszczędzać :P odkąd jest dziecko skąpiec się ze mnie zrobił :P wolę Córci kupić a już na urodziny listę prezentów zrobiła :D niektóre cenowo załamują :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

No tak ale dziecko musi zrozumieć że czasami nie można dostać wszystkiego co się chce bo weszło by nam na głowę ze swoimi zachciankami :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

z jedną zabawką ją uświadomiłam bo ja bym wydała 700zł a bawiłaby się dwa może trzy dni :) na szczęście zrozumiała ale co do pozostałych to jednak i ja się skuszę i kupię jej bo zasługuje poza tym obiecywałam od roku teraz jest opcja kupić wszystko w komplecie i do tego trampolina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale temat był i jest o wyglądzie a nie o osobowości. Wrzucam ładne, apetyczne 20-latki i zmieniacie temat, że 35-latka lepsza bo nie kopnie w tyłek jak pieniądze się skończą.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ja tam wybieram te dwudziestki :D Mnie tam 20stka nie kopnie w dupe, bo pieniądze których nie mam, nie mogą się skończyć :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Wobraź sobie te 20 latki w wieku 35 czy 50 lat. Z wiekiem każdy się zmienia i po jakimś czasie ta 20 latka na Ciebie nie spojrzy bo Adonisem nie jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To się zmienia na kolejne 20-latki. Pamiętaj, że panowie dbający o siebie o wiele wolniej starzeją się od kobiet i widok 40 latka z 20 latką jest o wiele częstszy niż 40 latki z 20 latkiem.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Dbanie dbaniem ale zazwyczaj "sprzęt" w tym wieku już nie wyrabia i trzeba się wspomagać a to już nie jest naturalne tylko sztuczne jak dla mnie a tacy lalusiowie z małolatami budzą we mnie śmiech i odrazę bo tacy zazwyczaj chcą podnieść swoje morale autem lub panienką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Dbający o siebie facet który dalej jest w stanie poderwać 20-latkę to laluś? Czego się dowiaduję.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Dbający a samotny starszy desperacko poszukujący szczęścia i kij wie czego tam gdzie nie trzeba to różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tylko mrugnę okiem a już koło mnie jakaś małolata stoi,nie pytajcie jak to robię po prostu jestem z tym błyskiem w oku trzeba się urodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Dbający a samotny starszy desperacko poszukujący szczęścia i kij wie czego tam gdzie nie trzeba to różnica

 

Poderwanie 20-latki przez 40-latka to desperacja w szukaniu szczęścia. A co nie jest desperacją?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Weris mistrz :) zaraz zaraz Weris to Ty jesteś facet ?? bo popatrz cały czas myślałam że dziewczyną jesteś :ph34r:

A to co napisał Sławek było bezczelne wobec kobiety i to szczyt prostactwa

Krasus dopóki możesz to i owo ciesz się później nawet uroda adonisa nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj