Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Tomasz78    1029

Krassus po kilku latach małzenstwa nie zwracasz uwagi na zmarszczki i inne nazwę to ubytki ,sami w tym wieku już mamy minusy ,chyba ze nadrabiamy portfelem zasobnym oczywiście ,tylko to juz nie jest miłośc tylko transakcja wiązana i ciekawe czy ta dwudziestka choć młoda zastąpi Ci tą kochająca zone jak ci się kasa skończy

z szacunkiem u Ciebie kiepsko kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Krasus często ta 35 letnia żona jest lepsza od niedoswiadczonej i napalonej małolaty z toną tapety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Ja nie mam nic do młodych dziewczyn ,sznuje wszystkie ,jak sa normalne ,ale Laleczka zgodze sie z Toba ,a Krasus to raczej mażyciel malo wie a duzo pisze i to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Brawo brawo , ale pojechaliście po Krasusie  .Niestety stwierdzam że ma  brak wychowania i szacunku .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

No na pewno się nie doczekasz odpowiedzi, bo próbuje poskładać w całość to co napisał. :D

Ale co tam padało u Was bo ja miałam dość ładną pogodę  ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

u mnie padać nie padało dzisiaj, ale tak dolało przez poprzednie dni, że w pole wejść się nie da a co dopiero wjechać, także przymusowa przerwa w pracy w polu jest, czas pomyśleć o złożeniu wniosku na dopłaty  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Darek to się ciesz ,to że mokro to zaprocentuje w plonie ,u nas niby przepaduje ale ogólnie sucho ,ciekawe czy Maj bedzie z opadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Tomek na płd też sucho, choć czasami popada to zaraz ta woda znika. Widze to po łące która zawsze w jednym miejscu miała bagienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

a no u nas niedobór jest od lat mam staw koło domu i co rok wylewał na łąke z wiosny a teraz brak do gruntu ok metra czyli sucho w powierzchniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

no ja nie narzekam, ale najlepiej gdyby tak z umiarem co jakiś czas padało a nie raz leje tydzień a potem susza przez dwa miesiące, ale to już nie nasza w tym głowa  ;)

 

LL mogę już złożyć bo ku mojemu zdziwieniu kasa przyszła  :D

 

artur no racja, niby pada, mokro jest ale wystarczy dzień pogody i już się kurzy, woda gdzieś ucieka i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

No proszę tu ładnie  ,tam pada  ,gdzieś kropi  i przepaduje  i dogódź tu FACETOM ,a mówią że kobiety zagrania mają  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Młode, delikatne i jędrne ciało 20-latki jest lepsze niż 35-latki? Kogo panowie wy oszukujecie?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Albo wystarczyło iść na studia...


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Krassusku ty to masz łeb na karku ;) ale są faceci jeszcze sprytniejsi..."to" drugie trzymają w domu w formie matki, żony, kalkulatora, sprzątaczki...a "to" pierwsze...no cóż... Oj i tak jest- było i będzie :( ale to temat rzeka -bo kobiety też potrafią dokazać- lepiej unikać takich ludzi...pozd. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

każdy ma inne priorytety niektórzy szukają żony na dobre i na złe a inni panienki na chwile a później "żegnaj mała" bo jest nowszy model z dwoma lewymi rękami do czegokolwiek, a jak skończy się szpan z kasą, furą lub mężczyzna nie spełni łóżkowych oczekiwań to taka panna sama kopnie w d.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj