Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Tomasz78    1029

Weris we wszystkim co umiem :P ,a czego nie umiem szybko sie naucze :D

Mago  znaczy za stróża? hmm ciekawa praca a na wszystkich mam szczekac czy tylko na wybrane osoby? :lol:

Dobranoc Kriss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

ok raz ugryzę to miesiąc spokój :P ,tylko zafunduj mi szczepienia :D

lece spac trzmajcie się dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

No to pojętny jesteś :o  jak  nie podejmiesz pracy u Mago to może cię na okres próbny wezmę  :D


No i wszyscy poszli spać to ja też uciekam Dobranocccccccccccccccccc aaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

na przykład po to że to Ona bierze pełną odpowiedzialność za wszystkie papiery i podczas kontroli skarbówki to Ona się tłumaczy a nie Ty, chyba że Ciebie wezwą do wyjaśnienia 

ja wolę zapłacić i mieć spokój, poza tym czasu już brakuje na to wszystko, wcześniej też sam robiłem VAT ale za te pieniądze co jej płacę to mi się nie opłaca już. 

ona się tłumaczy, ale to Ty ponosisz odpowiedzialność karną :D

Jednemu się opłaca, drugiemu nie. Wczoraj byłem na targu w Wolbromiu i chłopom opłaca się oddać pszenice po 45zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Artur poważne biuro rachunkowe -a nie żadna. ..tam "Pani"- no daj Arturo komuś zarobić...wszystko byś chciał sam...sam...sam :D nie żart- serio serio podziwiam ;)
A pszenica penie poszła jak świeże bułeczki? Dwa lata wstecz jak sprzedawałam na paszówke to poszła po 650?- co to się teraz wyprawia? Oj chyba nas tu wkręcasz?
Dobra idę te ziemniaki przebierać bo same nie chcą?zaczynam do nich mówić więc już chyba nie jest dobrze...jakbym długo nie pisała to wezwijcie dobregoooo psychologa ;) ;) ;)

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale pasuje :) miałbyś chyba wtedy sparing z moim mężem lub łamanie szczęki i kości najprościej mówiąc :P

chłop nie ściana przestawić można,bym cos powiedział ale zostawię to bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

ona się tłumaczy, ale to Ty ponosisz odpowiedzialność karną :D

Jednemu się opłaca, drugiemu nie. Wczoraj byłem na targu w Wolbromiu i chłopom opłaca się oddać pszenice po 45zł

 

tylko że ja jej płacę właśnie za to żeby robiła wszystko tak żebym nie musiał ponosić jakichś konsekwencji  :P

co do pszenicy to faktycznie cena niska, ale nie aż tak, ja przedwczoraj i wczoraj woziłem pszenicę po 590 zł/tona, żadna rewelacja ale i tak o niebo lepiej niż piszesz. Choć to cena przy dużej ilości bo przy 10 tonach to cena sporo niższa.

 

Tes na początek wezwiemy psychologa ale jak tak dalej pójdzie to psychiatrę trzeba będzie wezwać  ;)  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich..

Sławek no napisz bom ciekawa..

Nie dus tego w sobie..:-)

a powiem bo nie zasnę no i Ty ciekawa,, a koleżanka ma męża a wieczory na af spędza czy ja o czymś nie wiem,i to romansując z innymi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

a powiem bo nie zasnę no i Ty ciekawa,, a koleżanka ma męża a wieczory na af spędza czy ja o czymś nie wiem,i to romansując z innymi 

 

Sławciu mąż jak wraca jest już po 22 lub 23, a jak wróci wcześniej to zawsze coś planuje lub idzie spać ja nie romansuje ja jak każda inna osoba piszę sobie z nowo poznanymi przemiłymi ludźmi lepsze to niż patrzenie w tv lub w sufit :) tu przynajmniej się odprężę pośmieję i poklikam z kimś bo na co dzień w większości przebywam w domu więc rzadko się z kimś widuję wolę tutejsze grono niż niektórych zakłamanych ludzi ze wsi :D

Edytowano przez Laleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Witam elitę . To zahaczyliście o papierkowy temat, jak ja to kocham :D Darek dobrze gadasz za te parę groszy nie ma sensu  szarpać się z tymi papierkami samemu  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja VAT rozliczam w jeden wieczór a oddając do księgowego moi znajomi i tak sami obliczają w domu więc płacisz za wypełnienie trzech rubryk.

Teraz napisałem sam Wniosek na modernizacje :)

Jak chcesz coś zrobić dobrze zrób to sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Laleczka spoko :) pisz pisz to chociaż nie nudno :)
Daro jeszcze z tydzień w tej oborze i sama zapuszcze korzenie ;) a ty co porabiasz?
Mago a Tomek już u ciebie? Pamiętaj żeby go zaszczepić- chociaż od tzw. "wściekliny teściowatej" :D:P:) podobno najgroźniejsza odmiana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Tesia tą "wścieklizną teściowatą" mnie rozbawiłaś niewąsko :lol: :lol: :lol: :lol:  Witam wszystkich :) a cóż pozostaje wieczorem do roboty ?? napisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

witajcie :)  Tes  masz jeszcze szanse ,bo Mago mi nie napisała od kiedy ,a iszczepień jak nie bedzie to rezygnuje :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

no Tomaszku szczepienia to podstawa, a zwłaszcza na teściową , :P

Mago a nie lepiej teściową zaszczepić będzie bezpieczniej dla stróża   ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Tylko na jedną,dwa razy w tygodniu może się przestraszy.:-)

Dobranoc

Haa!Wiem o kim mowa. :D

a powiem bo nie zasnę no i Ty ciekawa,, a koleżanka ma męża a wieczory na af spędza czy ja o czymś nie wiem,i to romansując z innymi 

Sławek weź na wstrzymanie chyba że żartujesz ;) Ja jestem żonaty a też tu siedzę i piszę,ba nawet droczę się z koleżankami czasami nie wybrednymi tekstami i co romansuję z nimi i zdradzam żonę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Witanko kochani.
Zacznę od tomcia.. Od wczoraj miałeś juz piwko uszykowane a ty gdzie,urlop nie wpisany :-D
Oj oj będzie po kosztach...
Weriska jej się nie da zaszczepić,bo ta cholera jest bardzo ruchliwa, taka zaraza no ;-)
Kriss no co..chcesz poszczekac?:-D
Sławek,popusc gumkę,bo bardzo głupio napisałeś,Ja mam 7 dzieciof,chłopa i siedzę tu jak mam czas i co to znak że dom zaniedbany,dzieci głodne,chłop wkurzony?
Nie nie to nie jest znak wchodząc tutaj ze ktoś kogoś zdradza..
Ja tu lovciam każdego bo są ludziki zajefajni i milo popisać,pośmiać się.
Laleczka nie tłumacz się bo nie masz z czego i fajnie ze jesteś tu:-)
Tes..rozwalalas system,mam nowa ksywe na teściowa :-P
Oo i luki wrócił z dalekiej podróży.. :-)
No to już siedzę cicho..
Kto chce piwa?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj