Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Goska93    147

no własnie, czytam nieraz :P teraz to już będzie cięzko z czasem chyba ze w nocy :D ale w nocy to co innego się robi :):P 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Witaj  :)

Gosiu nocne zabawy są także ciekawe no i bardziej wyczerpujące ....bo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

hahahaha w kisielku :) bratowa męża była i się zagadałam :P u nas dziś buraki siane były ale ja nie pojechałam  z mężem bo Córa chora :/ a z 6 lekami nie zamierzałam jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

może i nie zapracowana ale długo na dworze, do pracy zawsze coś jest jak nie w domu to na dworze :D a w nocy to śpie i tylko śpie 
:D a jak nie mogę to filmy oglądam :P


moje jedyne nocne zabawy to latem :P 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

LL i Tomasz co robimy w nocy ...odpowiedź czytamy Was  :P

A Wy co robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

nie psychologiczne albo dramaty, ja nie z tych Tomasz ;)


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

nie, takie nie :D sama się boję :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

hehe dobre Gosia nie bój sie strachu :D   dramat to szeroki temat ,ale najwarzniejsze że nie horrory ,ja jak nie śpie słucham muzyki to najlepsze dla mnie rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Hej łobuziaki ;) ja tam nikogo nie bijąc - białe jest białe, a czarne to czarne- reszta to tylko odcienie ;)

Darka nam brakuje....i Tomasza....Krisiula wczoraj był....a Arturo to już chyba na wyspach :D Halllo?????

Jak na wyspach? Ja patriota jestem i kocham ludową ojczyzne :D Troche roboty było więc się nie udzielałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Witajcie  :)

wreszcie jestem, ostatnio nie bywałem tutaj z powodu braku czasu, ale na szczęście wczoraj udało mi się skończyć siewy, teraz myślę że wieczorami troszkę czasu znajdę aby tu zaglądać  ;)

 

widzę że co niektórzy trenują pływanie ostro, a ja jak nie umiałem pływać tak nie umiem i mnie to nikt nie nauczy  :P  :D  ;)

 

LL dobrze to ująłeś, wszyscy tu żonaci i dzieci mają...... my tu nie pasujemy do tego grona  :D ....................no prawie wszyscy  :D

 

Tes wiesz jak mi było smutno że nie mogę tu z wami pisać, ale w polu niestety neta nie miałem  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj