Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Gość aletes   
Gość aletes

Mago a ten Naznaczony to taki fest straszny czy nie trzeba się chować pod kołdrę? Bo wiesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

witajcie :)własnie wróciłem ze spotu (nie ma to jak zlot samochodowy)dzis był charytatywny więc niby niedziela a się wspierało potrzebujących.

  co dzieciaki na bajki się przerzucacie? :PJa lubię "sąsiadów"

aletes ciesze sie ze Ci sie podobal podeslę jeszcze kilka fajnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Ja nalezę do gropy miłośników motoryzacji nazywa się to "Nocna jazda samochodem bez celu",kazde wieksze miasto posiada taką grupe ,jedni spotykają sie po to aby powariować autami inni tacy jak my mamy na celu niesienie pomocy innym ,spoty organizowane sa raz w tygodniu przeważnie w Niedzielę ,na nich dzielimy sie informacjami o motoryzacji ,chwalimy sie autami ,(każda marka) i dodatkowo własnie pomoc np pogorzelcom tak jak dziś  ,pomagamy chorym dzieciom ,organizujemy zbiur odzieży ,nakretek np na wózki inwalidzkie czy rehabilitację,Tworzymy spoleczność niosącą pomoc ,a przy okazji latem robimy parady ,jedziemy na kawke np. do MD lub na jakąs imprezkę ,zapraszam do odwiedzenie naszej strony NJSBC Gniezno  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Kochana napisze tak...jest mocny ale wart obejrzenia, wszystkie części śle 2 jest najlepsza:-)
Lukisiu czasem mam strach zwłaszcza ze mieszkamy na uboczu ale lubię horror oglądać.
Polecam również paranormal activity fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Pozytywnie zakręcony :) i tak trzymaj Tomasz!
A gdzie Artur? Może jeszcze z tą pianą walczy?ciekawe jak ta biedna kobyla reaguje na taki stres :P

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Ja też lubię horrory ale czasami zaczynam się bać. :blink:

tomasz jesteś spod Gniezna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Pozytywnie zakręcony smile.png i tak trzymaj Tomasz!

A gdzie Artur? Może jeszcze z tą pianą walczy?ciekawe jak ta biedna kobyla reaguje na taki stres tongue.png

stęskniłaś się? Jaki stres, przecież spocić się dla konia to czysta przyjemnośćtongue.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Kriss tak

LL to wszystko zalezy od ludzi jacy przyjeżdżają ,my postawiliśmy na porządek ,eliminujemy wybryki ,nie mamy kłopotu z Policja wybraliśmy zarząd i przyjelismy jakies zasady którym trzeba sie podporządkować to klucz do sukcesu   ,gdy przyjdzie lato zjeżdzaja do nas z calej wielkopolski ,zgłaszamy to jako imprezy masowe ,legalnie ,ach te klimaty muzyka z aut kazde wypieszczone ,piękne kobiety itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Już byś chciał wiedzieć czy się stęskniłam :P:) ale ja myślałam że to chodziło o kobyle teraz że koń...nie znam się...ogólnie myślałam że to było mycie :D

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Podoba mi się to co robicie z chęcią bym pojechał do was , właśnie u nas to były problemy z policją dowody rejestracyjne co nie którym pozabierali  i skończyły się nocne  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

To zapraszam ,szkoda ze u ciebie sie to nie utrzymało ,spróbujcie na nowo ,ale z zasadami to pozwoli przetrwac i zbuduje silną grupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Już byś chciał wiedzieć czy się stęskniłam :P:) ale ja myślałam że to chodziło o kobyle teraz że koń...nie znam się...ogólnie myślałam że to było mycie :D

uściślając klacz :D mycie to będzie jak się ciepło zrobi

też bym se chętnie taką nocną jazde zrobił, ale 100KM oplem to bym se ino wstydu narobił :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

i tu sie mylisz na zloty przyjeżdżają rożne auta poczawszy od fiata 126 kończąc na Corrado ,Probe czy Mustangu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Ta -a Artur wpada insygnią i tyle..;) pozamiatane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

aletes nie rób se jaj bo zaraz ostatni temat nam zdechnie :lol:

lichą vectrą i to auto do tyrania, ani utrzymana,ani zadbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Nie robię:( a że masz vectre to fajne auto miłe wspomnienia mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ale kadetów już chyba nie ma. Moja pierwsza vectra to był lans, szyber na korbe, el szyby, silnik 2.0 a 10 lat temu dla młodego to już coś. A jakie cudowne wspomnienia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Oj już przecież żartowałam :) buziak na zgodę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

No niestety maniacy są co w auta kładą sporą kasę ,ale to że stara vectra to nie znaczy ze Ty jako kierowca nie bedziesz szanowany u nas kazdy mile jest widziany zobacz w galerii jakie auta przyjeżdżają nie ma czego sie wstydzić ,ogarni je troche i do Gniezna :) 

Ja kariere kierowcy zaczynałem od Malucha potem polonez .Astra 1,wspomniemia  bezcenne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj