Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Gość   
Gość

Dziewczya potrzebuje samotnika jak ona i tyle filozofii, taka prawda, spokojnie jak to mówią na każdego przyjdzie czas i pora, mówicie uroda heh sama uroda nie wystarczy po pewnym czasie brakuje czegoś jeżeli oczywiście harakter ie podpasuje, ja myślę że dziewczyna szuka kogoś takiego samego jak ona który ją zabierze w zaciszne miejsce a nie gdzieś na disco na randkę, panowie macie szanse to umawiać się to co że na pomorzu he he nigdy w gruncie rzeczy nie wiadomo co i jak człowiekowi pisane. Niektórzy z agrofoto znaleźli swoje połówki na drugiej stronie kraju i widać ze są bardzo bardzo szczęśliwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Zetorku a ja już nawet tego wiatru w polu szukałam ;) ale takie obcowanie na AF też jest spoko-można się pośmiać i powk...rzać :)
Krassusie cudowny jak tam?- żeby nie było ja też kompleksów nie mam :P

Kurcze 40 km muszę zaiwaniać na przegląd ciągnikiem...- jak to wygląda bo ja wiecie...pierwszy raz :D:P ciągnik też tak unoszą jak samochód???

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

na pierwszy raz, to zawsze troche strachu jestlaugh.png A tak poważnie. u mnie to nawet samochodu nie unoszą. A nie da się z samym dowodem jechać?A wygląda to tak ppatrzą światła i czy nr się zgadzają, spisuje stan licznika, robi legalizacje gaśnicy i w sumie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Po co ci jechac ciagnikiem bierz dowód spsz stan licznika szykuj kase na dobra flaszke + przegad i bedziesz miała podbite zazwyczaj tak robia a zapewne w miescie jest wiecej niz jeden wiec wiadomo ze kazdy chce zarobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Jeżeli chodzi o samochód to ja zawsze wjeżdżam na kanał robię to dla swojego bezpieczeństwa i innych , a jeżeli chodzi o ciągnik to tak jak kolega wyżej pisał sam dowód, zresztą na ciągnik nie powinno być w ogóle przeglądów takie jest moje zdanie a teraz co te matołki wymyśliły to już jest gruba przesada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

aletes a ciągnik starszy czy jakiś w miarę młody? Jeśli starszy to lepiej spróbuj z samym dowodem jechać, zależy od diagnosty, jeden się doczepi do byle czego a drugi przymknie na to oko. Bierz sam dowód, oczaruj trochę diagnostę  i przegląd zrobisz  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Jak o ta mago chodzi to zazdrosna ani trochę..:-D. Krisulllku ty :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

podobnie ja robie ,jadę z dowodem ,Aletes moze diagnosta samotny ,kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246

Ja tam wysoka nie jestem...165cm- średnia w skali od 1-10. 6-7???- tylko taka zołza :P i nie jestem "naj"- mam praktycznie tylko wady ;) ale to już było..prz mnie po roku, antydepresanty jadłbyś jak tik-taki :(:P

 

 

?- bez komentarza :P

Ostatni który tak powiedział odcinek od drzwi do furtki pokonał w 5 s... :):D

Czy nie masz przypadkiem wybuchowego charakteru? lub bardzo dominującego?

Strasznie mnie ciekawi, w czym tkwi ten haczyk u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Ok.- to tak zrobie:) a co!
A co wy z tym haczykiem? Ciekawa jestem czemu wy jesteście sami a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

aletes bo mają haczyki ale bez przynęty :P


aletes bo mają haczyki ale bez przynęty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Może i tak... ;)
Wybuchowa nie jestem - czasami nerwowa jak już mam kołowrotek a co do dominacji to oczywiście, że jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Aż tak? To jakiej ty szukasz?

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

;)

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

U mnie są tacy służbiści że nawet ciągnikiem muszę wjechać na kanał.Kiedyś jechało się z samym dowodem teraz się boją podbijać sam dowód bo nie wiadomo czy pojazd ma światła,hamulce itp..Aletes go dobrze zagada i przegląd przejdzie.

A ja to mam nawet trzy haczyki ale branie kiepskie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

;)

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

U mnie są tacy służbiści że nawet ciągnikiem muszę wjechać na kanał.Kiedyś jechało się z samym dowodem teraz się boją podbijać sam dowód bo nie wiadomo czy pojazd ma światła,hamulce itp..Aletes go dobrze zagada i przegląd przejdzie.

A ja to mam nawet trzy haczyki ale branie kiepskie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Już ok. :)

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majcin    7

Piątek wieczór - spotkanie na szczycie ( admini popili  :) ) i bawią się ustawieniami :P


Piątek wieczór - spotkanie na szczycie ( admini popili  :) ) i bawią się ustawieniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj