Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

LuckyLuke12345    230

Fakt w lesie teraz trzeba uważać ale za pewne koleżanka nie z tych co się  boją , dziś i u mnie była piękna pogoda nawet słyszałem skowronka  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Miałam obstawe ;) a i jeszcze widno było :P Wilki powiadasz...hy? A coś zmalowały czy ktoś je widział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

w prasie lokalnej jest artykuł ,w dzień weszły na podwórko do rolnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Z obstawą wiem coś na ten temat ba jak ja idę na spacer to też bez tej obstawy się nie ruszam  ;)                                                                  WESZŁY BO PIC IM SIĘ PEWNIE  CHCIAŁO  :D

Edytowano przez LuckyLuke12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BodzioE90    0

Ja tam wysoka nie jestem...165cm- średnia w skali od 1-10. 6-7???- tylko taka zołza :P i nie jestem "naj"- mam praktycznie tylko wady ;) ale to już było..prz mnie po roku, antydepresanty jadłbyś jak tik-taki :(:P

 

 

:D

A moja zołzowatość wynika z doświadczenia...ale szkoda życia- najbardziej lubię robić to co chcę i nie znosze jak ktoś ingeruje w moje sprawy, albo mnie napomina, krytykuje kontroluje....beeee:p

To chyba czas na zmiany :P

Przede wszystkim musisz widzieć swoje zalety, wady próbuj zmienić, wyzbyć się ich. Pewnie za bardzo krytykujesz siebie ? Patrzysz na to co Ci się w życiu nie udało ? Umiesz cieszyć się z tego co masz ?

 

Chyba nikt nie lubi jak ktoś go krytykuje, trzeba umieć się tym nie przejmować, ale słuchać tego i jeśli ktoś ma rację zmieniać to. Życie to sztuka kompromisu ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Raczej ta nasza prasa jest wiarygodna ,sensacji nie szukają ,ale któż to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Witam koleżanki i kolegów.Widzę że co niektórzy się przenieśli do innego wątku.

Jeśli kogoś uraziłem w poprzednim temacie to chciałem przeprosić.Przyjmiecie skruszonego?

Edytowano przez KRISS75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

nie przyjmujemy skruszonych. Wyp.....laj :lol:

żarcik    a co Margo Ci uciekła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

artur125dzięki za szczerość ale każdemu należy się druga szansa :lol: . Mago śpi.A ja postanowiłem odnaleźć resztę towarzystwa. :P Co do skruszenia to jest ktoś kto będzie wiedział o co chodzi.

Edytowano przez KRISS75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Domyślam się. :wacko:

kurcze strony tak wolno mi się ładują że mogę w międzyczasie iść zalać herbatkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

No tak prawdziwy mężczyzna pewnie siedzi przed kompem,telewizorem przy piwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

To pytanie zadała aletes jak się nie mylę.W sytuacjach stresowych trochę się denerwuję,przyśpieszone bicie serca.To jakiś ranking jest czy co? :mellow:

Edytowano przez KRISS75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ty Krazuss byś sie mógł powstrzymać od takich komentarzy ,przynajmiej jest uczciwa i ma samokrytykę ,podejrzewam ze z tych 6 na pewno dał byś przynajmniej 8  ,ciekawe jaki Ty jesteś ?

 

Ja? Ja jestem naj we wszystkim. A z życia widzę, że jak kobieta z trudnym charakterem chce mieć księcia na białym koniu to ma takiego ale tylko dlatego, że jest ładna/bardzo ładna. Inaczej


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

a tak zapytam skromnie kim jest ta margo za którą krisssssunio się ugania?   ;D   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Nie chcę księcia :P pewnie Tomasz trafił, że jestem typem samotnika i tyle..coś tam kiedyś próbowałam się związać ale los jest przekorny i nie wyszło- teraz to już się przyzwyczaiłam i tak to wygląda...
A co z tą Margo?Kriss????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Aletes ale ile możesz wytrzymać jako samotna? czasem fajnie mieć kogoś obok na którym mozesz się wyżyć ;D    ale z tym gościem co pogoniłaś przez furtke to Ci się udało..uśmiałam się potwornie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

a tak zapytam skromnie kim jest ta margo za którą krisssssunio się ugania?   ;D   

 

Ha,zazdrosna się zrobiłaś :P Kolega artur125 się przejęzyczył.Chodzi o Ciebie. ;)

Nie chcę księcia :P pewnie Tomasz trafił, że jestem typem samotnika i tyle..coś tam kiedyś próbowałam się związać ale los jest przekorny i nie wyszło- teraz to już się przyzwyczaiłam i tak to wygląda...

A co z tą Margo?Kriss????

Może nie księcia ale normalnego faceta. Myślę że jednak warto próbować dalej.Ja na przykład nie chciałbym się zestarzeć sam.Wydaje mi się że samotna starość jest straszna.

Nie Margo,to koleżanka wyżej-Mago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj