Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

miglanc88    116

Tess i tu można łatwo popełnić błąd. Szuka się daleko ,a tzw szczęście jest za miedzą. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

I tu jest ten problem -bo to nie jest " za miedzą"- tylko 17km...i jak to pogodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BodzioE90    0

Dobrze Bodzio myślisz- ja znam nawet fajnego chłopaka33l.- znam go już ooochocho- zawsze coś mądrego podpowie-też jest sam-(z odzysku) jakaś chemia jest...może...ale on też ma gospodarstwo- większe i nie wiem :(Raczej z doświadczenia unikam kontaktu... :P

Czemu unikasz kontaktu ? Boisz się, że kolejny raz się sparzysz ? Chyba lepiej żałować, że się nie udało niż że się nie spróbowało. A może się uda, wiadomo zawsze jest ryzyko. Ludzie żyjący z dnia na dzień mają zdecydowanie  łatwiej bo nie myślą co dalej a ci twardo stąpający po ziemi jeszcze przed a już analizują skutki. Ja to niestety z tych drugich, za mało podejmuję ryzyka w życiu.  :wacko:

 

Jak fajny i masz o czym z nim pogadać i będzie zrozumienie to warto spróbować. Czasem uczucie rodzi się długo.

Jak jakaś chemia jest to daj mu jakiś delikatny sygnał. Wiadomo nie może być za łatwo ale aby nie było za bardzo w drugą stronę. My naprawdę nie wiemy kiedy "NIE" oznacza "musisz się bardziej postarać" a kiedy "NIE" znaczy "nie"  :P A wytrwałości brakuje zwłaszcza na początku bo nie wiadomo czy warto... :mellow:

Edytowano przez BodzioE90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

I tu jest ten problem -bo to nie jest " za miedzą"- tylko 17km...i jak to pogodzić?

 

Przecież to 20 minut jazdy autem albo i krócej. Gdzie tu problem? W większych miastach ludzie do pracy dojeżdżają prawie godzinę.

 


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Dobrze Bodzio myślisz- ja znam nawet fajnego chłopaka33l.- znam go już ooochocho- zawsze coś mądrego podpowie-też jest sam-(z odzysku) jakaś chemia jest...może...ale on też ma gospodarstwo- większe i nie wiem :(Raczej z doświadczenia unikam kontaktu...:P

Aletes - nie uprzedzaj się jeszcze het naprzód, tylko próbuj i daj sytuacji szansę, tymbardziej, że facet nie jest Ci obojętny ..;-)

Czasem jest tak, że szukamy drugiej osoby nie wiadomo gdzie, doszukując się na samym początku znamion możliwości nieudanego związku, a tymczasem trzeba otworzyć się na drugą osobę, dać szansę komuś ale przede wszystkim sobie.

Czasem w niedalekiej okolicy jest ktoś, kto ma podobne podejście do życia, lubi się w podobny sposób bawić, i w kogo obecności bardzo dobrze się czujemy.

Na początek to naprawdę dużo, nie zawsze musi nas dopaść "grom".

Mówię to na własnym przykładzie - po niepowodzeniach, nieudanych związkach, mimo posiadania gospodarstwa, udało mi się w końcu poznać 2 wioski dalej faceta, z jakim chciałam być całe życie i jestem naprawdę szczęśliwa...:-D

Nie myśl o tym co było, tylko o tym, co może być..i bądź dobrej myśli ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

aletes słuchaj poprzedników bo dobrze Ci radzą, 17km to nie problem w dzisiejszych czasach, jeśli tylko on Tobie odpowiada a Ty jemu to dlaczego masz nie spróbować? 

Nie myśl co będzie, bo jak poprzednicy pisali, z takim podejściem możesz tylko przegapić życiową szansę  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dołączam się do porzednich wypowiedzi, łap szczęscie, bo ta odległość to żadna odległość, a jak tylko iskrzy to trzeba ten ogień rozniecić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Zobaczymy ;) Jutro ma przyjechać po koniczyne...Może coś zagadam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Wal prostu z mostu czy nie wybierze się z Tobą do kina, koncert czy teatru. Jak się będziecie tak czaić to jeszcze minie 3 lata zanim się gdzieś umówicie.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

widzę że na północy to dziewczyny nawet i koniczynę mają  :D  u mnie takich niestety nie ma  :D ehhhhh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Sorry memory ,ale coś mi się wydaje, że tess sama dobrze wie co na siebie włożyć. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

A może się spyta czy mi pomóc- powiem nie- to mi pomoże ;):D
To rusek tak jak ja -to pewnie nie lubi randek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

A co tak Darek rozmarzyłeś się o koniczynie ?

Masz w związku z nią jakieś wyjątkowe wspomnienia ?

Ach, ten zapach jak kwitnie całe pole.....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

tu są tylko zaradne kobity, żadne inne :P 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

A może się spyta czy mi pomóc- powiem nie- to mi pomoże ;):D

To rusek tak jak ja -to pewnie nie lubi randek ;)

aletes jestes z pochodzenia Rosjanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BodzioE90    0

Sorry memory ,ale coś mi się wydaje, że tess sama dobrze wie co na siebie włożyć. .

To była ironia do tego co było nad moim postem. 

 

Ja to bym chciał aby mnie na kawę do domu zaprosiła po zważeniu koniczyny  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Troszku...prababcia była :)
A koniczyne mu dam :P

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

A co tak Darek rozmarzyłeś się o koniczynie ?

 

Masz w związku z nią jakieś wyjątkowe wspomnienia ?

 

Ach, ten zapach jak kwitnie całe pole.....;-)

 

Ale Ty masz dziewczyno zaraz skojarzenia  :P

 

 

 

Gosia w to nie wątpię,  :D

Jedna ma koniczynę, druga chciała lucerne  :D  normalnie byle kto nie ma u Was szans  :D  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

zaproś go na herbatę bo zimno ma być do końca tygodnia :D pogoda działa na Twoją korzyść :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

i ciasto postaw ,jak przysłowie mówi ''przez żołądek do serca'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj