Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Majcin    7

@rolniku360 - czytasz że przyszła/poszła 19 lat temu, były inne czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    222

nie ma takiego czegoś jak inne czasy tak samo było gospodarstwo jeszcze więcej było pracy na wsi tylko że dziewczyny były bardziej ogarnięte nie myślały tylko o tym żeby ich chłopak był ustawiony i jeździł dobrym samochodem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Jak poznajesz tą osobę która ci pisana, to wszystkie te wasze "wymagania" i tak staja się najmniej ważne...  ;) bo odkrywasz w tej osobie zupełnie co innego niż szukałeś do tej pory, i to jest w tym najpiękniejsze :)  i to prawda, że nie znasz dnia ani godziny ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

teraz dziewczyny mają wymagania, ale są takie co pragną miłości tylko trzeba szukać, a nie przebierać :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    222

ja nie przebieram i jakoś takiej znaleźć nie mogę każda by chciała dwudziestolatka jeżdżącego dobrym samochodem z rolexem na ręku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

a to prawda co piszesz ,jak miałem audi A6 ,czarne ,ciemne szyby to zainteresowanie było ,oj było ,teraz chwilowo jeżdze fokusem i szalu nie ma ,aby zwrócić na siebie uwage chyba zaczne trąbic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Tomasz to kup sobie audi :ph34r:

Rolniku nie rezygnuj , poszukaj dziewczyny w innym przedziale wiekowym a nie małolaty które błądzą po świecie i bogactwa szukają :blush:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Ale Tomek już żonaty. A tutaj tylko doradza. Żony na audice nie rwałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

Tomasz to kup camaro już za 60tyś cos znajdziesz a zobaczysz jak działa ryk silnika v8 na niektóre kobiety no moze za dużo powiedziane kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

hehe Weris ,mi już nie potrzebne ,zarywanie mi przeszło :P

Artur zone to rwalem na malucha i poloneza :D

kombi w audi miałem v6 na rozgrzanym, visco robiło wrazenie :blink: :o;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

miałem i sprzedałem go ok, miesiaca temu bo narzeczona postawiła warunek albo ona albo samochód chyba ze bedzie jej

 

 

to mniejwiecej wiesz o czym mówie

Edytowano przez kombi82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

hehe wiem ,jeżdzę na zloty samochodowe i powiem tobie ze największa furore robią starsze auta ,np vw corrado albo ford probe  ,oczywiście stan idealny ,najlepiej w orginale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Kombi to zamiast dać narzeczonej to ty na handel nie ładnie,a bezpieczeństwo jej to jak ty myślisz hyhy ;[

Tomasz maluchem zarywałeś żonę a młode laski Audi  ;[  ciekawe czy żona wie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

no costy sportowa fure mało spotykana i jeszcze z fajna laska w srodku łatwo stracić poza tym jej technika jazdy miała wiele dozyczenia wiecznie jezdziła na ustawieniu skrzyni sport i spalanie nigdy nie było niższe niz 25 l/100km a ja nim bardzo spokojnie jezdziłem to spalanie nawet do 14 spadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

eeee to auto żylo jak jezdzila nim Twoja laska ,a przy Tobie się nudzio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

moze i masz racje raz nim poszalałem jak go kupiłem i testowałem na torze w kielcach no to spalanie przekroczyło 70l/100km kilka kółek i pół baku nima :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

no fakt lejek w zbiorniku sie robi ,ale czsami warto tak poszalec ,ile kucy tam miałeś?ja w swoim niecałe 200 i komp.pokazywał na max 63 ale chwilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

no camaro miało 425 km i 6,2l fajne było w nim to ze miał z tyłu jeszcze wcisniete dwa fotele

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

to trza było powiedzieć narzeczonej ,że to auto rodzinne bo ma z tyłu fotele :D No ale 25litra, to ta twoja panna ma charakter 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

mogło być jej i niech tankuje :D:P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BodzioE90    0

Piękna, młoda, mądra  ehh  Szukacie księżniczek z bajki a sami jesteście księciuniami ? Wiadomo każdy takiej szuka ale jak się pozna jakąś fajną dziewczynę to przestaje się ją oceniać do tych kryteriów. Chyba najgorszą głupotą jest założenie, że większość dziewczyn jest pusta i czekać na tą jedyną. Latka lecą a człowiek dalej sam. A jak już spotkasz tą piękną to jakie masz szanse, że będzie chciała z Tobą być ? Przeznaczenie raczej do drzwi nie zapuka... 

Ja uważam, że trzeba trochę zejść z tych wymagań i poznawać jak najwięcej nowych ludzi. Kiedyś też myślałem, że spotkam taką piękną i mądrą i pewnie bym się nie doczekał.   Ta która na pierwszy rzut oka nie wydaje się wspaniała może być zajebistą dziewczyną dla której można stracić głowę. 

Z tym czekaniem na to aż trafi jak grom z jasnego nieba to bym podchodził bardzo delikatnie. Miłość od pierwszego wejrzenia to się bardzo rzadko zdarza. Ile znacie par które dopiero po wielu latach znajomości zdecydowały aby być razem ? 

Dziewczyny też uważają,  że połowa facetów to zwyczajni gówniarze, którzy nie dorośli jeszcze do życia a na karku nierzadko po 30 lat, one też chcą mieć mądrych, pięknych i nierzadko tak jak tu koleżanka wspomniała bogatych. Aby kogoś ocenić czy jest gówniarzem albo pustą laską to trzeba poznać dobrze drugą osobę a na to potrzeba czasu , nie da się tego zrobić na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Dobrze Bodzio myślisz- ja znam nawet fajnego chłopaka33l.- znam go już ooochocho- zawsze coś mądrego podpowie-też jest sam-(z odzysku) jakaś chemia jest...może...ale on też ma gospodarstwo- większe i nie wiem :(Raczej z doświadczenia unikam kontaktu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczyn które szukały księcia pięknego mądrego i schludnego także na wsze westchnienia postanowiłem się wkońcu pojawić jestem do waszej dyspozycji tylko nie wszystkie naraz czekam na listy od swoich wielbicielek  :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj