Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

LuckyLuke12345    230

Na wiosce plotki muszą być z tego co nie którzy żyją ,  jestem tego zdania że dziewczyna ma większe szansę jak chłopak w znalezieniu drugiej  połówki nawet jak się ma np .30 lat  :)


A z tymi palcami to i na chłopaka potrafią pokazać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

aletes bo jak ktos nie ma swojego zycia lub jest tak puste to sie  interesuja innymi nie soba , żal mi takich ludzi

 

 

 

z tym kto ma łatwiej to bym tak pochopnie sie nie wypowiadał  bo to od wielu rzeczy zalezy trudniej maja osoby niesmiałe , po dłuższych zwiazkach które sie rozczarowały ta druga osoba a najwieksza z przeszkód to chyba wpadanie w rutyne dnia codziennego

sam miłe taki okres w zyciu jak mnie dziewczyna zostawiła i 30 na karku no prawde mówiąc sie podłamałem dotego jeszcze niesmiały jestem i trudno mi nawiazac nowe znajomosci ale jak juz sobie odpusciłem szukanie zony na gospodarstwo to dziwnym trafem poznałem kilka fajnych osób a jak sie zareczyłem to co chwile kogos interesujacego poznaje nawet wczoraj w KFC stoje w kolejce i widze koło mnie stoji laska taka ze jak mi szczena opadła to potrzebowałem lewarka by ja zamknać ,chwile potem siedzę przy stoliku i podchodzi do mnie i pyta czy moze sie dosiaść i gatka szmatka okazało sie bardzo fajna osoba samotna ale nie szuka nikogo na stałe , no powiedziałem ze jestem rolnikiem  i moje zdziwienie że ja to bardzo zainteresowało mówi ze chciała by mieszkac na wsi na gospodarstwie  ale narazie jest łoda i chce sie wyszumieć , teraz u młodych to chyba taka moda sie zrobiła zeby byc singlem z wyboru nie wiem nie rozumiem tego chyba za stary jestem juz na takie podejscie do zycia

 

Edytowano przez kombi82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Kombi i co teraz zrobisz aby tą swoją lubą zatrzymać na tej gospodarce? Ślub, dzieci- prawda? I samo życie....
A co do tego łatwiej to pociesze was Panów, że nie!!!
Jest wiele więcej aspektów i to na róznych płaszczyznach które musi facet ogarnąć - ci fajni już zajęci-a wam dziewczyna co? Obiad ugotuje, pomoże- chate ogarnie i .....i już jest żona idealna ;):P
Z facetami to jest dopiero dramat :D

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

 małżeństwo lub dziecko to wcale nie sposób aby zatrzymać kobiete na wsi, jeśli nie bedzie chciała to nie zostanie i na to rady nie ma, mozna jedynie sprawic by czuła sie dobrze , miała wsparcie i czuła sie potrzebna, kochana i mysle ze jak o to zadbam to nie ma się czego obawiać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Te fajniejsze dziewczyny też pozajmowane są. Każdy lepszy towar szybko znajduję nabywcę i tak samo jest w związkach.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

małżeństwo lub dziecko to wcale nie sposób aby zatrzymać kobiete na wsi, jeśli nie bedzie chciała to nie zostanie i na to rady nie ma, mozna jedynie sprawic by czuła sie dobrze , miała wsparcie i czuła sie potrzebna, kochana i mysle ze jak o to zadbam to nie ma się czego obawiać

Dokładnie... Zależy czego oczekuje od życia ;)

Nic tylko czekać na zbyt bo podaż jako taka :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

Krassus nie zapominaj że tak jak na rynku towar zmienia włascicieli, a mozna równiez trafic na towar z odzysku :)

tak zwany recykling :D

Edytowano przez kombi82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Jesteście okrutni :P dobrze że jeszcze nie konserwator zabytków się zainteresuje...- towar z odzysku ???

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam sama jestem kobietą ale jak patrzę na nie które dziewczyny na ich zachowanie to mi się wydaje że im się w tyłkach poprzewracało dużo by tu pisać na ich temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

tak z odzysku czyli po zwiazkach i po rozwodach nawet i wdowcy wdowy z niewielkim przebiegiem  :D

Edytowano przez kombi82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Taaa...Ale na chłopaka to ludzie tak palcami nie pokazują- a dziewczyna w moim wieku to już ma na wiosce gorzej- "przebierała, przebierała..." a co oni wiedzą? Żałosne jak to łatwo kogoś krytykować :P

 

W jakim wieku? Przecież to młody rocznik jeszcze  :P

Czyli z tego co tu piszecie to zarówno dziewczyna jak i chłopak ze wsi ma problem ze znalezieniem drugiej połówki, więc nie pozostaje nic innego jak tylko szukać i czekać na cud  :D Podobno cuda się zdarzają więc może warto czekać...........

I wiecie, ja myślę że wymagania, wymaganiami, ale jak np znajdzie się fajną dziewczynę a ona nie będzie umiała gotować to co? Nie próbować w ogóle? Myślę że wszystkiego można się nauczyć z czasem i wtedy może się okazać że to był dobry wybór. To samo się tyczy chłopaków, ideałów nie ma i nie będzie  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Tak wiemy, tutaj każdy/każda jest inny i lepszy od reszty.

Jeżeli 25 latka nie potrafi nic ugotować to małe szanse, że może się nauczyć.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Zależy czego facet chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Krassus  

Akurat z tego co zauważyłem to mało jest tutaj osób które się wywyższają, poza Tobą oczywiście, bo Ty jesteś oczywiście lepszy i mądrzejszy od wszystkich, ale Twoje wypowiedzi tego jednak nie potwierdzają.

 

Jeśli tylko będzie chciała się czegoś nauczyć to się nauczy, nie chodzi mi o samo gotowanie bo tylko taki przykład podałem, ale o różne rzeczy których do tej pory nie wykonywała a życie ją do tego zmusiło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

no fakt ja chce partnerki do zycia u jego boku to musi dobrze szukać 

a jak potrzebuje kucharki i sprzataczki to lepiej zatrudnić zawsze to taniej wyjdzie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Człowiek się całe życie uczy..
Dobra -jadę do sklepu- ktoś coś zamawia?
To by się sąsiad znowu ucieszył- bo już wypatruje. :D

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Nie mnie :P - żona go pilnuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Uuuuu- no co ty? A ty byś chciał z emerytka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Nie życz drugiemu....
A gdzie reszta tej naszej bandy?
Artur coś posmutniał...
Gosia...cisza tak jak Ł..... ,a Tomasz pewnie dzisiaj to coś organizował??

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Nie życzę  :P  żartowałem tylko  :D

Nie wiem, chyba poszli szukać tej jedynej albo tego  :D

Tylko my podtrzymujemy życie na af  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Najwidoczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Nie życz drugiemu....

A gdzie reszta tej naszej bandy?

Artur coś posmutniał...

Gosia...cisza tak jak Ł..... ,a Tomasz pewnie dzisiaj to coś organizował??

dlaczego miałbym posmutnieć?

Gośce pewnie siostry zablokowały dostęp :P

A Tomkowi żona dzisiaj nie pozwoliła :lol:

Edytowano przez artur125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj