Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Krassus    97

Nie złamiesz bo tak samo on może chcieć złamać Ciebie do zamieszkania w mieście. Wystarczy żeby tolerował to co robisz.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Ale jak poznać takiego "prawdziwego" a nie narcyzowatego picusia???

 

 

 

Gosia a Ty masz jakieś wymagania czy żadnych?  :D  :P

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

studiowałem na dwóch kierunkach na wydziale ekonomi a potem na akademii rolniczej i z doświadczenia  wiem wszędzie jest to samo dziewczyny szukają sponsora przygody na jedna noc nie mam mowy o tym by znaleśc kogoś kto powaznie mysli o zyciu wiadomo zycie studenckie i to nie tylko dziewczyny tak sie zachowują .

mają powodzenie tylko te osoby co maja znanych tatusiów co śpią na kasie bo nie ma to jak złapać bogatego partnera badź partnerke by nie trzeba potem pracować nie ma mowy tam o zadnych uczuciach poprostu interes życia 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Ale jedna chce księcia z bajki a druga normalnego chłopaka, więc ile kobiet tyle różnych wymagań  :)

Jeśli źle mówię to mnie poprawcie  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Takiego znajdziesz jedynie na wsi, w mieście same lalusie delikatniejsze od was  :D

 

Gosia a Ty masz jakieś wymagania czy żadnych?  :D  :P

znasz kobietę bez wymagań? :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Co ta wieś. Znowu naj. Jakoś pod lokalnymi dyskotekami nie zauważyłem tej elity wsi która ma tak górować nad mieszczuchami.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

co do facetów z miasta to nie dorastają chłopaka ze wsi do pięt , mają o sobie wysokie mniemanie a w towarzystwie okazuje się żenie mają nic do powiedzenia tak jakby byli ograniczeni intelektualnie może za duzo wypalonego zioła na to wpływa smieja sie że wiesniaki a poza tym nic ciekawego nie umieja powiedzieć no i potem problem bo dziewczyny w klubie wolą tego wiesniaka bo maja o czym pogadać w róznych tematach nie tylko zioło białe i przechwalanie sie jak przed pałami uciekali

albo jakie znajomosci i jeszcze najwiekszy atut wiesniaków potrawia bawic sie na imprezie bez dopalaczy i chyba to co dziewczyny doceniaja nabardziej potrafia tańczyc do kazdej muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

znasz kobietę bez wymagań? :D

 

 

A już myślałem że Ty taka jesteś  :D  :P

 

 

Krassus tylko przyprowadź miastowego na wieś do obory to zobaczysz różnicę  :D

Dziewczyna z miasta się szybciej dostosuje ale chłopak się za robotę nie weźmie, oczywiście jak wszędzie i tu zdarzają się wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Przyprowadź chłopaka ze wsi do urzędu lub korporacji. Zobacz jak Ci ze wsi sobie radzą z papierkową robotą albo czytaniem ze zrozumieniem.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

A już myślałem że Ty taka jesteś  :D  :P

 

 

 

ale ja mam małe wymagania :D 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

To dobrze Gosiu, dobrze bo już traciłem nadzieję  :D  :lol:

 

 

 

Krassus tylko że tak się składa że teraz prowadzenie gospodarstwa nie kończy się tylko na jeżdżeniu ciągnikiem i pracą w obejściu, dzisiaj żeby coś załatwić to trzeba się nieźle nabiegać po urzędach i nic w tym trudnego nie ma, trzeba sobie radzić, dzisiejszy rolnik nie jest taki ciemny i nieokrzesany  :P  nie trafiłeś z tym porównaniem  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

No własnie zgadzam się Darkiem, chyba nie masz pojęcia jaka jest papierologia w gospodarstwie ;) 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Darek dobrze mówi- Gosia polej mu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Noooo, chociaż dwie koleżanki mnie tu rozumieją   :D

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

Krassus to weź syna korporacyjnego dyrektora a zobaczysz jak błysnie inteligencją jak wszędzie są osoby mniej lub bardziej inteligentne tylko że osoby wychowane na wsi duzo wiecej wysiłku wkładaja  w to by coś osiagnać a potem to procentuje

to tak jak obecnie w anglii narzekaja na dzieci polskich emigrantów bo zawyżaja poziom nauczania w szkołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ja wiem. Wiem też jak wypełniam sąsiadom te papierki albo jak w pewnych tematach nie potrafią podstawić liczb pod wzór żeby dowiedzieć się ile pkt można zdobyć.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

o polewaniu dzisiaj już było :P polałabym bo dobrze gada, koledze kombi82 też :D matko jedyna jakie tu są mądre chłopaki :P 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Jeśli chodzi o starsze pokolenie to jest to fakt, ciężko im się dostosować ale też niektórzy sobie nieźle radzą


o polewaniu dzisiaj już było :P polałabym bo dobrze gada, koledze kombi82 też :D matko jedyna jakie tu są mądre chłopaki :P

 

 

no widzisz, nic tylko brać hahaha  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

nic tylko polewać :D:P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

polewać a potem brać  :P  :D  ciekawie się zapowiada hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

co tak cała reszta ucichła? ;p świętują wale tynki? :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

nie, ja czekam na rozwój wydarzeń ,moze kolega zaprosi Ciebie wreszcie .a nie tylko myśli jak to zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

dla mnie dziś walentynki skonczyły sie o 18 ale były udane :) niestety trzeba było wracac do domu bo awaria na chlewni  ale powiedziała  TAK !!! :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj