Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

damianos95    436

Ja nie mam nic do kobiet dbajacych o siebie i kobiety powinny dbać o siebie ale te prze zemnie wspomniane nic innego nie robia i na wszystko maja focha i im nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kulawa koza skoro zaproponowałeś, nie mam zamiaru odbierać ci zaszczytu abyś ty zaczął jako pierwszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naska_ntl    0

Ja jak poznawałem dziewczyny z miasta to zawsze nas wiele różniło.dziewczyna z miasta nigdy na wieś nie przyjdzie.........bo jak to mówią

"chcę się rozwijać"mieszkając w miescie maja na wysięgnięcie dłoni sklepy , galerie itp.

Dlatego najlepiej sobie szukać prostą i normalna dziewczyne ze wsi , najlepiej z wielodzietnej rodziny, dziewczyna która zna zycie i nie boi się niczego.

Jestem z miasta i przyszłam na wieś. Znam już trochę i życie i wielu rzeczy się nie boje, a tym bardziej pracy na wsi

Edytowano przez naska_ntl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

moja też jest z miasta ale jak prawie każda miała korzenie ze wsi  i sobie po roku nie wyobrażą że mogła tyle w mieście wytrzymać myślałem że będzie trudniej jej się wszystkiego uczyć czy przestawić i wogle  a w żniwa sama mnie zaskoczyła jak sama przyszła na pole do mnie do kombajnu jezdziła ze mną  drugiego dnia już chciała jechać jak jej ustawiłem  na prostej a trzeciego po śniadaniu mówi choć jedzmy już  kosić więc nie zawsze ta która mieszka w mieście nie przyjdzie na wieś 


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

nie chciało mi sie czytać wszystkich postów ale chciałem wyrazić swoje zdanie ,kobieta która jest ambitna odnajdzie się w każdych warunkach czy to ze wsi czy z miasta a sposób by ja zatrzymać na wsi nie ma takiego bo co zrobisz dziecko i tak cię zostawi i jeszcze bedziesz płakał i płacił bo z rolnika to łatwo ściagnąć i to nie małą kase jeżeli nie zapomnisz o jej potrzebach nie mówię o materialnych jak będziesz ja szanował i dawał jej do zrozumienia ze ci na niej zależy to nie ma się czego obawiać 

a co do kobiet które patrza tylko na grubość portfela to takie nie nadaja sie ani na wieś ani do miasta takie osoby nie reprezentują sobą niczego  tzw. blondynki które oprócz wygladu nie maja nic do zaoferowania choć i z tym mają problemy bo bez makijażu potrafią człowieka wystraszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego wyżej bardzo przepraszam ale raz moja narzeczona jest blondynką nawiasem bardzo ładną kobietą, i powiem ci ze nie widzę żeby patrzyła na kasę takze ile ludzi tyle życia i ich poglądów, co do tego jak zatrzymać, heh recepta jest prosta i tyle stworzyć rodzine dom, kochać kogoś ponad miarę mieć szacunek do niego byc ucciwym i szczerym, zawsze iść na kompromis i to co mi dziadek zawsze mówił robić wszystko wspólnie i razem, dzielić się obowiązkami i pracami, to jest recepta na szczęśliwie życie ja to widziałem gdzie dwie osoby przeżyły razem 59lat i sam zamierzam się stosować do rad. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp88    175

To przecież oczywiste że wszystko trzeba robić razem. Przecież wszystkie księgowe mają mężów księgowych, wszyscy informatycy mają żony informatyczki a wszyscy mechanicy żony mechaniczki. I tak sobie siedzą razem w swoich pracach, a potem w domu i nawet zainteresowania mają takie same. 

Tylko ja jeden dałem mojej żonie wybór co chce robić, ba, nawet nie wyobrażam sobie jej w mojej pracy i zresztą ona siebie też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

kolego zetorlublin7341 to był sarkazm jestem obecnie z dziewczyna która jest bladynka  która ma do siebie duży dystans i jak to sama mówi o sobie sztuczna inteligencja (ponieważ farbuje włosy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Ja mieszkam na wsi, pracuję na wsi, gotuje obiady i przykręcam śruby ;) nie pytajcie co ludzie mówią, maja mnie za jakąś nie normalną. Gdzie logika? 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

mieszkasz na wsi standard, pracujesz na wsi fajnie, gotujesz obiady dla mnie super, przykręcasz śruby troche nie bardzo bo to jedyna rzecz którą mężczyzna potrafi.Co ludzie mówią to raczej nie przejmuj się tym co mówią inni, bo innych jest dużo a każdy mówi co innego. Ale problem nadal pozostał, bo po co Ci chłopak jak Ty sama śruby przykręcasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

No może do wspólnego życia, do założenia rodziny i bycia szczęśliwym? jak myslisz? a śruby przykręcam bo lubię i nie zamierzam zabierać pracy mężczyźnie ;) 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zam fachowców co ci odkręcą ale nie wiem czy koła wrócą ..

a tak do tematu też macie problem,zamknąć w domu nie wypuszczać to i nie ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A ciebie powinni zamknąć w Lublinie na ulicy Południowej 5


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

No może do wspólnego życia, do założenia rodziny i bycia szczęśliwym? jak myslisz? a śruby przykręcam bo lubię i nie zamierzam zabierać pracy mężczyźnie wink.png

no może i racja. A przy czym te śruby przykręcasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam trochę kobiet, które na wieś się przeprowadziły. Spokojniej, wolniej żyją, powietrze zdrowsze. Ja teraz niedługo wybywam na rubieże Rzeczyspospolitej. Ale ja mam takie podejście, że dobrzy ludzie są wszędzie i zawsze będzie coś złego i coś dobrego. Mam nadzieję, że tego drugiego więcej i to mnie zatrzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

No może do wspólnego życia, do założenia rodziny i bycia szczęśliwym? jak myslisz? a śruby przykręcam bo lubię i nie zamierzam zabierać pracy mężczyźnie ;)

 OOO jak kobieta wie w którą stronę kręcić kluczem by odkręcić śrubę - wieki szacunek dla ciebie. Z taka kobietą co zna podstawy mechaniki to i Fendta wspólnie można naprawiać  :D  :lol:

Edytowano przez macin87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

ha ha ha koń by się uśmiał... 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj