Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

biala513    68

Artur a co Ty taki dobry jesteś? Po co jej woda? :D

Edytowano przez biala513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żona zapewne go nie chciała, bo taki chamski i paskudny sie okazał, dlatego też zamknął ją w piwnicy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Jak zatrzymac kobiete na wsi ? stare sposoby są najlepsze lina i przywiązać do drzewa ;D


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Jak zatrzymac kobiete na wsi ? stare sposoby są najlepsze lina i przywiązać do drzewa ;D

 

Tak  Twój   dziadek  babcię  trzymał  ?  :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak zatrzymać kobiete na wsi to jest prosta sprawa, kochać ją, wspierać się razem, rozumieć, pokazywać że jest dla ciebie całym światem, tak jak powiedziała koleżanka pokazać jej jak jest na wsi i razem wszystko robić, od sprzątania po obowiązki aby widziała że facetowi zależy na niej, prawda jest taka że kobieta jest dla mężczyzny w  stanie wiele znieść i poświęcić ale musi widzieć że warto że ma w facecie oparcie, pomoc i zrozumienie i to wszystko żadnej filozofi w tym nie ma, ja życzę wszystkim powodzenia w znalezieniu drugiej połówki bo człowiek bez miłości usycha i więdnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szymku powiedz mi dlaczego miałbym się naoglądać za dużo filmów hm, nie wiem dlaczego tak twierdzicie że się nie da co się nie da czym się różni praca na wsi od innej bo nie pojmuje, jeżeli facet słucha rodziców jest oschły dla żony po ślubie i widzi w niej jedynie pomoc nie dziwcie się że nie chcą żyć i pomagać, pracowac z wami bo o kant tyłka z taką miłością, sam bym spierdzielił jakby kobieta widziała we mnie tylko tanią siłę roboczą, wy uwicie nie da się a ja teraz mam szczyt sezony, mało się śpi bo sezon jest teraz mam do ogarnięcia wiele z swoją dziewczyną widze się raz w tygodniu, sobota popołudnie i niedziela do południa bo mam załadunek na poniedziałek, nie robię jej różowego świata tylko pokazuje jakie jest że mam taką formę działalności że nie da się w piątek załadowac kwiatka na poniedziałek, widze po niej że tęskni bardzo ba ja też  bo sam już nie mam ochoty od niej odjeżdżać, wczoraj byliśmy na weselu, wybawiliśmy się świetnie a dzis moja na poprawiny a ja cóż muszę ogarnąć sprawy bo nikt za mnie tego nie zrobi, jeszcze raz powtarzam panowie pokażcie dziewczynie że wam zależy na niej i to bardzo a kobieta zrozumie, i jeżeli ma w głowie dobrze będzie wiedziała co zrobić i co wybrać niczym nie różni się chłopak z miasta od faceta ze wsi, jeżeli facet kocha ma zasady jest wierny i nie widzi świata poza swoją kobietą a ona za nim dotrą się i wytrzymają razem ze sobą kwestia zaufania i nic wiecej, a ci co się sparzyli, hm panowie trzeba wierzyć i czekać na miłość bo warto oj warto i to bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Dziadek z Babcią byli ze sobą max 6 miesiecy i był ślub nie z pośpiechu , i byli z soba długo , która kobieta chce zostać to zostanie , a która ma inne plany nic tego nie zmieni


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziadek z babcią byli  miesiąc razem i się pobrali a ich staż to 59 lat a też nie mieli lekko w życiu także wszystko jest możliwe kwestia chęci tylko i wzajemnego zrozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mruczusia    122

przepraszam że w trące swoje 5 groszy :) ja myślę że nie ma sprawdzonego sposobu na zatrzymanie dziewczyny na wsi, jeżeli ktoś kocha wieś, wie ile trzeba włożyć pracy np w gospodarstwo nie boi się czasem nawet bardzo ciężko pracować a przy tym ma kogoś kogo kocha i z tą drugą połówką może patrzeć na to co zrobił i np patrzeć jak z niczego dochodzą do czegoś bo z własnej pracy mają lepsze gospodarstwo dom itp to raczej nie można mówić tu o sposobie zatrzymania tylko o chęci bycia na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

czyli przywiązanie łańcuchem odpada? Mój kolega mówi nic na siłe, tylko młotem.Tylko z młotem na dziewczyne niebardzo :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamber310    4

Jak pojdzie do biedronkii zap....ol poczuje jaki tam jest wróci,ale wtedy przeważnie za późno bo wstyd nie pozwala.Wiem co mówię a po za tym temat rzeka, tak samo jak bez posagu trudniej utrzymać i znaleść rownież lub urody czy braku humoru...Bo zobaczy lepszego a tamten gorszy

Znam wielu co potracili głowy na utrzymanie dziewczyny lub Żony... Stracicie zdrowie i pieniadze a i tak pojdzie tym bardziejże to pierwsza miłość.
Także miałem taki przypadek i polecam innym nie utrudniać kobietom.
Olewają nas Ci których kochamy,Kochają nas Ci których my olewamy.To działa odwrotnie im bardziej się staramy,bo wtedy Kobieta myśli tak mnie kocha to bedę mieć go na zapas.Ja już to zrozumiałem mimo że 2,5 roku miałem wycięte z życia.
Gnać te które w podświadomości widzą pieniądze a nie kochającego faceta.To trzeba wyczuć inaczej biada temu :P

Moja rada nie trzymać kiedyś każda się puści.Pozdrawiam proszę płeć żeńska bez komentarza.
Najlepiej się zakochać w takiej osobie która nas kocha.Wiem co mówię miłość z czasem przyjdzie nawet po kilku miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69
Napisano (edytowany)

Co to za bełkot? :|
Czyli co? Lepiej być singlem niż być w związku?
Nigdy nie mamy 100% pewności, że będziemy z daną osobą "...aż do śmierci". Życie pisze różne scenariusze.

Ja pochodzę z Warszawy, ale od zawsze wieś mnie fascynowała. Każda wolną chwilę spędzałem u dziadków. I tak się złożyło, że przejąłem ich gospodarstwo. Warszawa nie jest dla mnie, każdy nosa zadziera a większość to przyjezdni. Biegają do korporacji a słoma z butów wystaje, wielcy miastowi. Moja "była" powiedziała, że ona na " tą głupią wieś nie przyjdzie". Sama mieszkała w mieście, gdzie kury po ulicy biegały-dosłownie. Nic na siłę. Na wsi czuję się wolny, mam przestrzeń i swobodę. Na studiach wykładowca powiedział mi, że jak będę robił to co lubię to nigdy nie będę musiał pracować. Coś w tym jest.

Pozdrawiam.

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Jeśli robi się to, co się kocha, miłość sama pojawi się znienacka....

 

"Najpierw postaraj się być wartościowym człowiekiem,

sukces nadejdzie sam."

 

"Pracuj jakbyś nie potrzebował pieniędzy,

Kochaj jakby Cie nikt nie zranił,

tańcz jakby nikt nie patrzył,

Śpiewaj jakby nikt nie słuchał,

Żyj jakby to było Niebo na Ziemi."

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1370

Najlepiej się zakochać w takiej osobie która nas kocha.Wiem co mówię miłość z czasem przyjdzie nawet po kilku miesiacach

 

Najlepiej to się nie zakochiwać

PS to prawda B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

luz i dystans ;) chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Matko i córko brednie rodem z brazylijskiej telenoweli, chłopy szukajcie dziewczyny która ma w głowie mózg a nie siano ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Czy naprawdę musze tłumaczyć ten post?.....Tylko dlatego, że mężczyźni wszystko odbierają  zewnątrznie/powierzchownie.........Odp. chodzi o refren...., a źródło mówi o tym, że swój przyciąga swojego, wokalista stanowi korporację.........tak jak w mojej sygnaturce ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Jak pojdzie do biedronkii zap....ol poczuje jaki tam jest wróci,ale wtedy przeważnie za późno bo wstyd nie pozwala.Wiem co mówię a po za tym temat rzeka, tak samo jak bez posagu trudniej utrzymać i znaleść rownież lub urody czy braku humoru...Bo zobaczy lepszego a tamten gorszy

 

Znam wielu co potracili głowy na utrzymanie dziewczyny lub Żony... Stracicie zdrowie i pieniadze a i tak pojdzie tym bardziejże to pierwsza miłość.

Także miałem taki przypadek i polecam innym nie utrudniać kobietom.

Olewają nas Ci których kochamy,Kochają nas Ci których my olewamy.To działa odwrotnie im bardziej się staramy,bo wtedy Kobieta myśli tak mnie kocha to bedę mieć go na zapas.Ja już to zrozumiałem mimo że 2,5 roku miałem wycięte z życia.

Gnać te które w podświadomości widzą pieniądze a nie kochającego faceta.To trzeba wyczuć inaczej biada temu :P

 

Moja rada nie trzymać kiedyś każda się puści.Pozdrawiam proszę płeć żeńska bez komentarza.

Najlepiej się zakochać w takiej osobie która nas kocha.Wiem co mówię miłość z czasem przyjdzie nawet po kilku miesiacach

 

A ja ci powiem, że jak ktoś gówno wybiera to nie powinien się dziwić że śmierdzi. Lepiej jest wybrać cichą myszkę która przy mężczyźnie zmieni się w pięknego motyla, niż pięknego szerszenia który się tylko upier***i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Think3r    1

Jeśli jest to prawdziwa miłość, to dziewczyna sama wybierze życie na wsi z ukochanym. Jeżeli jest inaczej, to chłopak zostanie w swojej miejscowości na stałe bez swojej przyszłej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj