Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

DamianL    0

"Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie." 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jesteś, a może byłeś w poprzednim wcieleniu kobietą? Traktując wszystkich jedną miarą i mając taką opinię będziesz trafiał właśnie na takie.........jak o nich myślisz.....

Nieważne, że jesteś z Marsa.........wystarczy potrafić postawić się w sytuacji drugiego człowieka....... kobieta to też człowiek........Niestety niektórzy są bez wyobraźni i krótkowzroczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Słowa Damiana to sentencja Jean'a Paul'a Sartre'a, świetnego francuskiego pisarza i Ywa ten aforyzm jedynie co to może nam, kobietom dać dużo do myślenia nad sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Witam Panie i Panów widzę ze bardzo ciekawy temat. Moze kiedyś skorzystam z porad doświadczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey38    18

Na mnie dziewczyna ciągle krzyczy żebym to zostawił poszedł do normalnej pracy a ja i tak nalegam żeby jednak robić w tej ziemi nie wiem czemu ale nie potrafię zostawić wszystkiego na pastwę perzu i ziemska które ma po roku zacząć rosnąć na moich polach . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joseph007    0

Na mnie dziewczyna ciągle krzyczy żebym to zostawił poszedł do normalnej pracy a ja i tak nalegam żeby jednak robić w tej ziemi nie wiem czemu ale nie potrafię zostawić wszystkiego na pastwę perzu i ziemska które ma po roku zacząć rosnąć na moich polach . :)

i słusznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie słusznie.....wszystko da się pogodzić dla chcącego..

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

jak chłop chce żeby kobieta się domem zajmowała, to zaściankowe myślenie.A jak dziewczyna chce żeby chłopak szedł do "normalnej" pracy, to już wszystko cacy,bo kobieta tak chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj tam..........cięko porozumieć się tutaj........wyszedł GROCH Z KAPUSTĄ............niech każdy zajmuje się tym co kocha.........jeśli ma potrzebę dodatkowej pracy niech tak będzie a jak nie to nie........liczy się to żeby mieć satysfakcję i spokój ducha........pieniądze szczęścia nie dają....wystarczy godnie żyć :)


jak chłop chce żeby kobieta się domem zajmowała, to zaściankowe myślenie.A jak dziewczyna chce żeby chłopak szedł do "normalnej" pracy, to już wszystko cacy,bo kobieta tak chce :P

 

Akurat zajmowanie się domem to jest to najfajniejsze i jest domenom kobiet.....nie uważam tego za zaściankowość Arturze   :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

A ja to chce taką dziewczyne,że jak powiem "nie mam czasu" to żeby to zrozumiała,a nie jakieś fochy..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliaurawska    132

A ja to chce taką dziewczyne,że jak powiem "nie mam czasu" to żeby to zrozumiała,a nie jakieś fochy..............

Spokojnie co ty sie tak denerwujesz :D  musisz taka dziewczynę poszukać żeby fochów ci nie strzelała.:D a może ty jesteś wybredny ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek0277    2

Nie zapomnij dać jeść bo na kartoflach długo nie wytrzyma! Czymże na to zasłużyła nieszczęsna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

A może mu tam w piwnicy winko dojrzewa, a jego żona nie na darmo tam siedzi......;-).

Trzeba czasem wypróbować, czy już dobre.....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj