Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To nie filozofia, to życie.     :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Nie ma takiego czegoś jak cud natura każdy ma jakieś wady i zalety sztuką jest zaakceptować całego człowieka, zaakceptować jego wady oraz zalety i Boże broń nie zwracać uwagi na urodę... gdy widzę tych wszystkich facetów którzy się ślinią na widok ładnej dziewczyny to mam ochotę im przyłożyć ( dlatego ja gdy widzę jak facet podczas rozmowy spogląda mi na biust ma u mnie minus i to duży minus )  ;)

jak mnie kobieta podczas rozmowy spoglada na krocze i jeszcze sie usmiecha to ma plus  i to duzy plus i oby jak najwiecej takich bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szmergielku a może Ci coś akurat wystawało z rozporka.               :P

 

Piękność to szczery uśmiech i otwartość duszy :)

No niestety tak nie jest, ludzie postrzegają tylko rysy twarzy które podobają się większej liczbie ludzi.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A Ty na to - nie to ja pani zasunę.     :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Też, ale sama przyznaj że tak nie jest, oj bo ta to ładna, no jak ładna? czym się różni od innej? ma coś na poprzek?

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Chyba rysy twarzy obrobionych w photoshopie niestety ktore sie roznia od rzeczywistosci.

 

.ty to chyba masz jakies kompleksy  ze ktos luka na ladna buzke czy tylek,nic to zlego nie robi przeciez nikt od razu nie zlapie w krzaki i zrypie na sucho.waldek kiepski tez mial szczery usmiech i nic to mu lasek nie nagonilo.najlepiej na zapoznanie to 2xduze i 2xgrube , duze piersi i tyleczek i grube portel i grążek :P nic wiecej nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

szmergiel używaj u siebie mnie Bi do czosnku bo coś czuję że ci móz już wyżarło od środka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Bi nie uzywalem nigdy ,pamietam jak dzieckiem bylem to taki sprcyfik byl ale teraz to nie,zreszta wiesz ja juz etap lania wazeliny w necie zeby tylko jakas laska laskawie do mnie sie odezwala mam dawno dawno za soba ,zreszta nawet cietych owockow do lozka z miodem nosic nie musze -wiesz o czym pisze :P wiesz byl juz taki jeden co rznol jaki to on kulturalny do kobiet i szarmancki i wiesz co? ano chcial ciete owocki do lozka nosic lasce z roksy :lol: 1000 stron kawalerka pisze jacy to szarmancy i oh ah i moze jeden zaruchal reszta nadal klika w ekran :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No widzisz nie chwalisz się sukcesami, a powinieneś taki ogier z ciebie ciekawe tylko dlaczego nie mogę zawsze trafić na ciebie na zabawie w prandocinie, o ile wiem dziewczyny mówią że w okolicach jest taki jeden gość nie zupełna mieć w głowie to co każdy powinien mieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

ty mnie mylisz i jakims dzieciakiem.kto chodzi po zabawach jak ma rodzine i male dziecko? skoro jestes czesto w prandocinie ,takie duze zabawy tam sa i zadna sie nie skusila na ciete owocki do lozka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na ciete owocki nie ale na kwiatki nieraz tak po za tym hm nie ma jak urok osobisty a nie jakieś przekupstwa płci pięknej :D   Szmergiel jak daleko mieszkasz od wiechy?  Tak w ogóle to największe zabawy to są u nas w Piotrkowicach Wielkich jak już coś tłumy jak na pielgrzymce do Częstochowy ;)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

w piotrkowicach pod ta wiata metalowa? z 9 lat temu tam bylem ale wtedy to kiepsko tam bylo.od wiechy 3.5 km ale nie na tej wiosce. ps.kwiatki na zabawie hoho :blink: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No widzisz na kwiatki na kwiatki:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

Sukces kobiety ma zawsze męskie imię, niestety. Choćbyście nie wiem jak bardzo sie napracowały drogie Panie na gospodarce, to i tak nikt nie powie że to wasza sprawa. Wcale się nie dziwię, że dziewczyny nie chcą na gospodarce być. Wspomagać karierę mężusia. Być nieomalże parobkiem  :P 

 

Myślę że jeśli się ma męża rolnika to są dwa wyjścia - albo zakasać rękawy i być zaradną kobietą pracującą, albo wogóle nie pracować na rolnictwie tylko mieć gdzieś robotę inną. I jak pracować na GOSPODARCE TO TYLKO JEŚLI W 50% będzie współwłasność. Takie jest życie moi drodzy.

 

Wyobraźcie sobie babkę której mąż prowadził gosp, a ona tak czasami poiła cielaczki, jakieś dokumenty wypełniała, i nagle mąż umarł. A ona co? ziemie obrobi? krowe zainseminuje? paszy nawiezie? TMR rozrobi  :D ??? Co najwyżej to rok pociągnie i wszystko sprzeda bo pojęcia nie będzie miała jak to wszystko ogarnąć.

 

U nas jest babka która całe życie robiła na gosp. przy krowach i gnojju, czasem w polu. Mąż miał uczulenie na krowią szerść! ale wszystko było na nią, On był radnym, pełnił jakąś funkcje w izbie rolniczej, i gdzieś tam jeszcze. I umarł. A babka nie załamała się i dalej gospodarzy, synowie porozchodzili się do miast, a ona nawet jałówki niedawno dokupiła, Takie kobity podziwiam, ale takich nie wiele. 

 

Sama za bardzo siedzę w rolnictwie, kredyt mnie trzyma, bo już bym dawno to rzuciła, i wcale nie dlatego że za ciężko. Praca mnie nie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

a widzisz to mnie zniechęca jak patrzą na wsi na kobitę, która pracy się nie boi, nie siedzi w domu i garów nie pilnuje, bezczelnie powie co myśli i nie zamierza siedzieć cicho i przytakiwać wszystkim dookoła

U nas panuje taki stereotyp, że kobiety to dzieci wychowywać mają, domu pilnować, gotować prać, sprzątać, no i z dolotu polecieć do gospodarstwa i tam na drugim etacie robić na zmianę przy krowach, bańki pomyć, a w nocy mężowu doopy dać  :lol: tak są traktowane "baby", ja ten stereotyp łamię i przez to nie mam żadnej kolezanki na wsi. 

Ale to wiesz, takie moje gadanie. Czasami scyzoryk się prostuje w kieszeni ale zaciskasz zęby i robisz dalej. Jakbym miała jeszcze raz wybierać to nie przejęłabym gospodarstwa po ojcach tylko otworzyłabym swój jakiś mały biznes, a mąż niechby sam gospodarzył bez mojego udziału. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

@Firefox czym Ty sie przejmujesz na wsi większość ludzi lubi sie interesować czyjąś „d*pą a swojej nie widzi" , osoby obrotne bardzo zaradne są bardzo źle postrzegane na wsi nie pasują wręcz do tej społeczności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Kobieta musi mieć swoje zdanie  musi być troche bezczelna , wygadana , czuła ,spontaniczna , czasem arogancka , a i foch na twarzy kobiety dodaje uroku , jeśli kobieta ma tylko siedzieć w domu , to już nie dziewczyna na całe życie


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

Czy to na wsi czy nie na wsi, ludzie już tak mają, że w pierwszej kolejności interesują się wszystkim i wszystkimi a dopiero na samym końcu sobą. Tak było, jest i będzie. Ja na to nie zwracam uwagi i tyle. Mam swoje zdanie na wiele tematów. Nikt nie musi się z nim zgadzać. Gorsze od tego, że ktoś się kimś i czyimś życiem interesuje, jest to że ludzie się tym zdaniem innych przejmują. Próbują dostosować swoje życie, zachowania itp do tego, aby ludzie mówili o nich jak najlepiej. Nie potrafię tego zrozumieć, tego że ktoś dostosowuje swoje życie pod opinię innych. Może niewłaściwy temat na takie wywody, ale jak już zaczęliście to wtrąciłam coś od siebie ;)

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

ludzie zawsze gadali i zawsze będą mają swoję życie jakie mają i potrzebują jakiejś rozrywki smutne to ale prawdziwe najwiecej do powiedzenia mają Ci co nie zrobili nic albo niewiele. grunt to robić swoje i iść do przodu bo nikt za nas nic nie zrobi, nasze życie i nasze marzenia i jak sie to ułoży zależy tylko od nas. wielkie 5 dla tych co mają cel i tam idą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MacManus    2

Sprawdzona w 100% metoda to:
- przywozić Pani Teściowej worki ziemniaków + inne owoce i warzywa (w końcu powie "jeszcze 2 worki i możesz sobie ją zabrać" :P )
- wmówić wybrance, że na wsi jest lekko ( a potem zaprosić ja na zbieranie kamieni)  ^^

- dać jej możliwość wyrywania marchewki i zrywania jabłek kiedy chce i już jest w 7 niebie

 

To wystarczyło, żeby ściągnąć rodowitą poznaniankę na wieś ; :P  Co w sumie daje też nie mało śmiechu ^^


P.s
jak by ktoś miał sposoby jak się teraz jej pozbyć chętnie posłucham :P  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj