Skocz do zawartości
Patrick345

Radio w Ursusie C-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Radio
quercus    6
Do C330 to dobry odtwarzacz muzyki i porządne słuchawki, a nie radio. Przecież tam mało co słychać. :rolleyes:

Ale królik ty przy swoim nie masz kabiny :rolleyes:

Ale co racja to racja dobra MP3 i słuchawki to można robić. Ale ja w ciapku wole nie słuchać muzyki ;]

krolikNH    56
Ale królik ty przy swoim nie masz kabiny :rolleyes:

Ale co racja to racja dobra MP3 i słuchawki to można robić. Ale ja w ciapku wole nie słuchać muzyki ;]

Te quercus nie bądź taki mądry bo co z tago, że nie mam kabiny skoro w kabinie i tak głośno jak na jarmarku. :( :rolleyes:

Wiadomość z agroFakt.pl

quercus    6
Te quercus nie bądź taki mądry bo co z tago, że nie mam kabiny skoro w kabinie i tak głośno jak na jarmarku. :( :rolleyes:

Jak się ma radio w ciapku to można muzyki posłuchać na postoju (np. czekać na odbiór zboża). :rolleyes:

krolikNH    56
Jak się ma radio w ciapku to można muzyki posłuchać na postoju (np. czekać na odbiór zboża). ;)

To jest jedyna możliwość, innych nie widzę. :P

tommy66692    10
Jak się ma radio w ciapku to można muzyki posłuchać na postoju (np. czekać na odbiór zboża). ;)

No więc radio może być.Przynajmniej wtedy będzie jakaś korzyść :P Bo w orce to trzeba słuchać jak ciągnik pracuje a nie słuchać radia-choć w przypadku 330 i to jest nie możliwe. :D

zajac1    25

Tak to obejrzyjcie sbie filmy robcia jak sobie lata z radiem tez musialbym cos nagrac ;)

quercus    6

W zupełności :rolleyes: taka moc w ciągniku. Niektórzy nie mają tyle w samochodach :)

pablo21    26

Jakby w ciapku wycuszyć dach i podłoge to mątażradia niebyłby wcale złym pomysłem a tak to szkoda słuchu.

Grabcio    23

Spokojnie te dwa wystarczą, trochę by mi było szkoda dawać takie głośniki do ciapka.

zonk28    0

A telewizor da się zamontować?z jakąś np. cyfrą + :rolleyes: Moim zdaniem ciągnik raczej jest do prac polowych a nie słuchania muzyki , której i tak mało słychać w stukocie ciapka.

damjan15    0

Jak chcesz to i platformę N sobie zamontuj i do tego plazmę 50 cali. Ja to nie rozumiem niektórych bo co kogo obchodzi że ktoś chce sobie radio zamontować w ciapku :blink: jego kasa jego zdrowie B). Może w czasie orki nie będzie słyszeć ale jak się nie szaleje i się jeździ na wolnych obrotach to czemu nie ;)

Ursus328    2

albo nie chce słuchać jak mu zawory wala ;d i woli sie nie denerwowac tym dzwiękiem ja przed remontem jak zdjolem kabine to po 3 dniach znowu zalorzylem nie moglem patrzeć na to jak on kopci raz na biało raz na czarno i wszystki dym jeszcze na mnie szedl podczas orki

wiesmag    52

ja kiedyś do ciapka chciałem założyć radio,a po to że jak się jechało po warzywa no pole i ciągnik stał,a ja np. godzinkę rwałem coś tam,to strasznie smutno.tylko z tego względu-coś by tam gadało i grało.teraz ursusów nie posiadam i problem z głowy.

kamil040193    31

W C-330 to jeszcze jakoś ujdzie ;) . Pomyślcie sobie jak niektórzy zakładają do C-360 :P . W 30 to przynajmniej zwolnic nie słychać ;)

Adam555dt    0

muj wujek ma w c-360 i normalnie slychac,ale trzeba miec szczelna kabine . mój kumpel nie ma wyciszonej kabiny a jest słychać nawet przy transporcie , a c 330 chodzi prawie o połowe ciszej ;P

damjan15    0

Zaczynając od początku widząc radio ze zmieniarką panasonica w komplecie wraz z okablowaniem zachorowałem na nie a tym bardziej że chłop oddał mi to za ok 40 zeta oczywiście zakup był z zamiarem montażu audio do ciapka :D. Teraz mam dylemat z głośnikami jakiej firmy i "mocy" bo czasem mam wrażenie że jest zawyżana wybrać? Prosiłbym o linki z alledrogo i dobrze by było żeby cena wraz z przesyłką mieściła się w bańce :)

Moje propozycje:

http://allegro.pl/czystosc-dzwieku-6x9-700w-tuning-i1809181106.html

http://allegro.pl/2-glosniki-6-x-9-cala-300w-peiying-elipsy-6985-i1831199417.html

http://allegro.pl/12507-markowy-spx-2szt-czterodrozne-duza-moc-tg-i1812024394.html

A co w ogóle myślicie o takich kolumienkach są warte uwagi? http://allegro.pl/okazja-kolumienki-dalco-flb-330-nowosc-400-watt-i1814388600.html

Edytowano przez damjan15

adamosxx    0

kolego ja też mam radyjko w swojej c330 kabinka nie jest szczelna ani wygłuszona a i tak dorze słychać :) i nie wiem skąd wy takie wnioski wyciągacie ;p

adamosxx    0

ludzie po jaki ch*j gadacie takie głupoty że radia w ciapku nie będzie słychać będzie dobrze słychać nawet przy głośnikach 65wat wiem coś o tym bo sam mam zamontowane radyjko ;p

A Ty gdzie jesteś, przed budką z piwem, że się tak wyrażasz? czy na forum?

Edytowano przez MAT912

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się