Patrick345

Radio w Ursusie C-330

Polecane posty

quercus    7
Do C330 to dobry odtwarzacz muzyki i porządne słuchawki, a nie radio. Przecież tam mało co słychać. :rolleyes:

 

 

Ale królik ty przy swoim nie masz kabiny :rolleyes:

 

 

Ale co racja to racja dobra MP3 i słuchawki to można robić. Ale ja w ciapku wole nie słuchać muzyki ;]


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Ale królik ty przy swoim nie masz kabiny :rolleyes:

 

 

Ale co racja to racja dobra MP3 i słuchawki to można robić. Ale ja w ciapku wole nie słuchać muzyki ;]

 

Te quercus nie bądź taki mądry bo co z tago, że nie mam kabiny skoro w kabinie i tak głośno jak na jarmarku. :( :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Te quercus nie bądź taki mądry bo co z tago, że nie mam kabiny skoro w kabinie i tak głośno jak na jarmarku. :( :rolleyes:

 

 

Jak się ma radio w ciapku to można muzyki posłuchać na postoju (np. czekać na odbiór zboża). :rolleyes:


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Jak się ma radio w ciapku to można muzyki posłuchać na postoju (np. czekać na odbiór zboża). ;)

 

To jest jedyna możliwość, innych nie widzę. :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239
Jak się ma radio w ciapku to można muzyki posłuchać na postoju (np. czekać na odbiór zboża). ;)

 

No więc radio może być.Przynajmniej wtedy będzie jakaś korzyść :P Bo w orce to trzeba słuchać jak ciągnik pracuje a nie słuchać radia-choć w przypadku 330 i to jest nie możliwe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

W zupełności :rolleyes: taka moc w ciągniku. Niektórzy nie mają tyle w samochodach :)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Jakby w ciapku wycuszyć dach i podłoge to mątażradia niebyłby wcale złym pomysłem a tak to szkoda słuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

na kazdym przewodzie we wtyczce ISO jest wszystko napisdane ktory przewód jest do czego

dwa glosniki tez moga byc ja tak mam w kazdym traktorze . po prostu podlaczasz dawa i tyle a reszta izolujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emillo1212    16

Moim zdaniem najpierw przydało by się wyciszyć kabinę, ale i tak nie płaca się bo nawet nie ma gdzie tego radia umieścić ;)


Deutz is Power!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

miejsce zawsze sie znajdzie jak sie chce a czy ktos chce radio w capku to juz jego sprawa a po drugie zawsze mozna sluchawki zalozyc albo sluchac na postoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigger2012    0

Właśnie dość często jeżdżę do lasu po drewno i tak bym słuchał muzyki, a kabina jest dość szczelna.

A czy trzeba by było zamontować bezpiecznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

przy radiu powinien juz byc w zestawie na przewodzie albo wlozone z tylu ale jak by nie bylo to by trzeba bylo zalozyc bedzie zezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigger2012    0

W aukcji pisze

"OKABLOWANIE

 

* Czerwony kabel- Zasilanie stałe napięcie 12/24V po włączeniu stacyjki

* Żółty kabel- Zasilanie stałe "podtrzymujące" - napięcie 12 / 24V bezpośrednio z akumulatora.

* Czarny kabel - masa sygnałowa "

 

 

Czyli żółty kabel do aku. Czarny do masy,a gdzie czerwony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

ja zrobiłem to tak dsc00553jq.th.jpg


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Gabrys05
      Cześć!
      Mam następujący problem. Ursus C 330 nie chce odpalać z przełącznika świec. Przekręcając go grzeje sie kabel od stacyjki do rozrusznika i zaczyna sie topic po kilku probach. Alternator sie nie rusza. Ostatnio stopilo przelacznik swiec i kabel od rozrusznika do stacyjki i  od stacyjki do przełącznika świec. Wymienilismy stacyjkę, bendiks z rozrusznika, przelącznik świec i stopione kabel i bez rezulatatu.
      Z góry dzięki!
      Pozdrawiam!
    • Przez ffox
      Witam,
       
      Planuję zmodyfikować nieco instalację w moim Ursusie C-330. Otóż chcę założyć rozrusznik szybkoobrotowy oraz alternator. Zmieniony byłby też akumulator. Jaki akumulator wystarcza do takiego rozrusznika? Czy to może być taki, jak w samochodach osobowych 55-65 Ah? A może potrzebny jest większy?
    • Przez PatrykDawid
      Macie jakoś osłonięte kable pod licznikami w C330? Porozwalane na wierzchu wyglądają trochę nieestetycznie 😅
    • Przez ENDURAK91
      Mam taki problem z radiem FM w ciagniku słabo odbiera, gubi zasięg szumi wymieniłem antene i nadal to samo odwrócę się ciągnikiem i już radio nie odbiera, co może być przyczyną?
    • Przez Gabrys05
      Cześć!
      Wiecie może czy instalacja od C 330M normalnie podejdzie do 30 czy będą jakieś problemy?
      Pytam z ciekawości
      Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj