Patrick345

Radio w Ursusie C-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
c330ursus    2

Ja dzisiaj zamontowałem radio w swojej C-330 :( Mamy płyn do chłodnicy, to ino włożyłem akumulator i przetestowałem na 5 biegu po placu i słychać spoko silnik nie zagłusza nawet na obrotach 2000. :( Założyłem antenę samochodową i radio chodzi jak w jakimś mercu :) mogę wam posłać fotki :)


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Ja dzisiaj zamontowałem radio w swojej C-330 :( Mamy płyn do chłodnicy, to ino włożyłem akumulator i przetestowałem na 5 biegu po placu i słychać spoko silnik nie zagłusza nawet na obrotach 2000. :( Założyłem antenę samochodową i radio chodzi jak w jakimś mercu :) mogę wam posłać fotki :)

 

A jaką masz w nim kabinę, oryginalną czy może dokupowałeś...??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

Oryginalna ale z tyłu dorobiliśmy szybę z kabiny od 360 i jest szczelnie trochę mnie denerwują drążki układu kierowniczego bo tego nie można dobrze uszczelnić :(


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Oryginalna ale z tyłu dorobiliśmy szybę z kabiny od 360 i jest szczelnie trochę mnie denerwują drążki układu kierowniczego bo tego nie można dobrze uszczelnić :(

 

Tego nie uszczelnisz dobrze, ale możesz tam dać jakieś gumy (lub coś podobnego), takie jak są w MF255... :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefirek    0

Podejrzewam że nie bardzo można posłuchać w czasie pracy, a na pewno z prasą lub rotacyjną odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

W rotacyjnej to wiadomo ze nie będzie słychać bo to można sobie tylko gwizdu posłuchać talerzy a u mnie w prasie bardzo dobrze słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefirek    0
W rotacyjnej to wiadomo ze nie będzie słychać bo to można sobie tylko gwizdu posłuchać talerzy a u mnie w prasie bardzo dobrze słychać

 

skoro tak mówisz pewnie tak jest, zawsze lepiej posłuchać muzyki niż łomotu prasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Moja prasa jest dosyć mała i tak nie tłucze jest napędzana linką i nie wa widełek do pobierania słomy tylko s noże i one tak nie stuką ale będę ją zmieniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13
To są te fotki co wczoraj obiecałem :(

 

Wszystko "ladnie-pieknie" tylko musisz uwazac na wode. No i podczas mycia tez musisz uwazac zeby zbytnio nie zamoczyc, lepszym rozwiazaniem jest chyba pod samym dachem. Glosniki moglyby byc tez wyzej. Ale poza tym to w porzadku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopak    1

Radio w ciapku...hmm......może być ale zamiast głośników proponuje dobre słuchawki....pzdr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

Z tymi słuchawkami to chyba nie za bardzo bo niewygodnie będzie sie obrucic no i kabel słuchawkowy będzie wisiał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
To są te fotki co wczoraj obiecałem :(

 

Nie przeszkadza Ci to przy dodawaniu gazu i hamowaniu...??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

próbowałem zamontować przy dachu ale by się nie otwierał ;). Nie wiecie czasami czy jak sie ma radio w C-330 jest jakiś problem z zarejestrowaniem. :D


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0
próbowałem zamontować przy dachu ale by się nie otwierał ;). Nie wiecie czasami czy jak sie ma radio w C-330 jest jakiś problem z zarejestrowaniem. :D

 

Ja myślę że nie powinno by żadnych problemów z zarejestrowaniem, no bo co ma radio do rejestracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13
próbowałem zamontować przy dachu ale by się nie otwierał ;). Nie wiecie czasami czy jak sie ma radio w C-330 jest jakiś problem z zarejestrowaniem. :D

Trzeba bylo pomyslec tak aby dach sie otwieral :D a co do rejestracji to nie powinienes miec zadnych problemow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Z rejestracją nie ma problemów bo radio przecież nie jest uwzględnione w dowodzie rejestracyjnym U mnie jak głośnik były zamontowane przy dachu to raz jednego obłamało bo dach był otwarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Mój ojciec tez nie chciał radia bo będzie jeździł jak pajac mówiła ale bez pytania wsadziłem radio i potem powiedział ze dobrze pomyślałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Do C330 to dobry odtwarzacz muzyki i porządne słuchawki, a nie radio. Przecież tam mało co słychać. ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Cxx
      Potrzebuję zdjęcie instalacji elektrycznej od przekaźników. case cx 90 rok 1999/2000
    • Przez Polski_czlowiek
      Jak naładuje akumulatory to padają następnego dnia albo w ten sam dzień
      Alternator chyba ładuje 
      Ursus c360 
    • Przez Gabrys05
      Cześć!
      Mam następujący problem. Ursus C 330 nie chce odpalać z przełącznika świec. Przekręcając go grzeje sie kabel od stacyjki do rozrusznika i zaczyna sie topic po kilku probach. Alternator sie nie rusza. Ostatnio stopilo przelacznik swiec i kabel od rozrusznika do stacyjki i  od stacyjki do przełącznika świec. Wymienilismy stacyjkę, bendiks z rozrusznika, przelącznik świec i stopione kabel i bez rezulatatu.
      Z góry dzięki!
      Pozdrawiam!
    • Przez ffox
      Witam,
       
      Planuję zmodyfikować nieco instalację w moim Ursusie C-330. Otóż chcę założyć rozrusznik szybkoobrotowy oraz alternator. Zmieniony byłby też akumulator. Jaki akumulator wystarcza do takiego rozrusznika? Czy to może być taki, jak w samochodach osobowych 55-65 Ah? A może potrzebny jest większy?
    • Przez PatrykDawid
      Macie jakoś osłonięte kable pod licznikami w C330? Porozwalane na wierzchu wyglądają trochę nieestetycznie 😅
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj