Patrick345

Radio w Ursusie C-330

Polecane posty

c330ursus    2

Jak macie jakieś fotki z zamontowanym radiem w c-330 albo w innym traktorze to dajcie mi linki albo na e-mila kamileczek3342@o2.pl bo chce założyć radio do mojej trzydziestki :P dziękuję za pomoc bo nie wiem gdzie to radio wsadzić. Mam dosyć szczelną kabinę i wygłuszoną. :) :)


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajac1    52
Jak macie jakieś fotki z zamontowanym radiem w c-330 albo w innym traktorze to dajcie mi linki albo na e-mila kamileczek3342@o2.pl bo chce założyć radio do mojej trzydziestki :P dziękuję za pomoc bo nie wiem gdzie to radio wsadzić. Mam dosyć szczelną kabinę i wygłuszoną. :) :)

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image21298.html

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image22724.html

Tak ja zalozylem radio. A ty masz juz jakies glosniki czy radio? Jak zalozysz to wstaw foty jak to zrobiles :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

"Tak ja zalozylem radio. A ty masz już jakieś głosniki czy radio? Jak załozysz to wstaw foty jak to zrobiłes "

 

radio sony, dwa głośniki 100W pioner i kable głośnikowe.


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Ja mam w MF255 zalozone radyjko, juz chyba tak sobie wisi pod dachem okolo 5 lat, albo i lepiej i napewno milej sie pracuje. Lepiej jest nawet slychac jak cos robi sie w polu niz podczas jazdy po drogach :( Mam podobnie zamontowane jak @Zajączek tyle ze moge otwierac dach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Jak jest radyjko to milej sie pracuje ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

W moim tez właśnie tak jest ze lepiej słychać jak sie pracuje ja w wakacje najczęściej robie na prasie to zawsze mam radio 3512 tak głośno nie chodzi to zawsze słucham przy prasowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Ja slucham przy wiekszosci prac w polu, a juz najlepiej jest gdy robi sie cos w nocy.....wtedy jest "nastroj" :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja nie wiem dokładnie jakie mam głośniki bo to są od komputera 5:1 ale słychać jest dobrze ale bez wzmacniacza było słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

Wiecie jak podłączyć antenę bo w wtyczce co wychodzi z radia są 2 kable a w antenie tylko jedna śrubka. Można te dwa kable zdrutować i podłączyć do tej śrubki?

:( może się ta śrubka stykać w obudową?


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Ja tez musze przyznac ze nie wiem jakie mam glosniki. Wiem tylko tyle ze sa one z poloneza caro, ale nic na nich nie pisze, po prostu dwa male glosniczki, nie mam zadnego wzmacniacza i slychac bardzo dobrze. Wszystkie kable(do glosnikow i zasilajace radio) pochodza ze starej instalacji w ciapku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajac1    52
Wiecie jak podłączyć antenę bo w wtyczce co wychodzi z radia są 2 kable a w antenie tylko jedna śrubka. Można te dwa kable zdrutować i podłączyć do tej śrubki?

:( może się ta śrubka stykać w obudową?

Ja kupilem antene z kablem ale wtyczka nie pasowala do radia to musialem kupic redukcje i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

@zajac1 no przeciesz ty masz w miare szczelna kabinke, ale w tych kabinach orginalnych co byly w C-330 to wadpie zeby było w miare słychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
@zajac1 no przeciesz ty masz w miare szczelna kabinke, ale w tych kabinach orginalnych co byly w C-330 to wadpie zeby było w miare słychac.

 

 

W oryginalnych kabinach nie było szyby z tyłu...(była ale wiecie jaka :( )... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

wiem o jaką ci chodzi kabinę taką z planteką z tyłu i w środku szyba. Ja mam z tyłu szybę z kabiny od 360. :(


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Właśnie...ja tego już nie używam...z tyłu nie mam szyby choć by się przydała... :(

 

Wracając do tematu, to do radia musi być szczelna kabina, najlepiej cała zabudowana... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z moich doświadczeń z jazdy ciapkiem wynika, że radio w tym ciągniku to nieporozumienie. Można montować mocne instalacje ale nie da to efektu. W ciapku na wysokich obrotach jest naprawdę głośno, trzeba by dużo Wattów i jeszcze więcej Ohmów, żeby było coś słychać na pełnym gazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Gabrys05
      Cześć!
      Mam następujący problem. Ursus C 330 nie chce odpalać z przełącznika świec. Przekręcając go grzeje sie kabel od stacyjki do rozrusznika i zaczyna sie topic po kilku probach. Alternator sie nie rusza. Ostatnio stopilo przelacznik swiec i kabel od rozrusznika do stacyjki i  od stacyjki do przełącznika świec. Wymienilismy stacyjkę, bendiks z rozrusznika, przelącznik świec i stopione kabel i bez rezulatatu.
      Z góry dzięki!
      Pozdrawiam!
    • Przez ffox
      Witam,
       
      Planuję zmodyfikować nieco instalację w moim Ursusie C-330. Otóż chcę założyć rozrusznik szybkoobrotowy oraz alternator. Zmieniony byłby też akumulator. Jaki akumulator wystarcza do takiego rozrusznika? Czy to może być taki, jak w samochodach osobowych 55-65 Ah? A może potrzebny jest większy?
    • Przez PatrykDawid
      Macie jakoś osłonięte kable pod licznikami w C330? Porozwalane na wierzchu wyglądają trochę nieestetycznie 😅
    • Przez ENDURAK91
      Mam taki problem z radiem FM w ciagniku słabo odbiera, gubi zasięg szumi wymieniłem antene i nadal to samo odwrócę się ciągnikiem i już radio nie odbiera, co może być przyczyną?
    • Przez Gabrys05
      Cześć!
      Wiecie może czy instalacja od C 330M normalnie podejdzie do 30 czy będą jakieś problemy?
      Pytam z ciekawości
      Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj