Patrick345

Radio w Ursusie C-330

Polecane posty

zecio    0

U mnie też taki jeden gości miał radio, ale go już niema chyba nic nie słyszał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
Jasne....dąże do tego samego ale co niektórzy tego nie rozumieją

W Galerii są zdjęcia mojego 3512 i widać jaka jest u mnie komfortowa kabina ale teraz mnie ma radia ale na żniwa zawsze jest kabina zupełnie brak jakiegokolwiek wyciszenia ale radio/MP3 dobrze odbiera i ładnie słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kposy    1

ok slychac ale po 1 - jak jedziesz niemozliwe zebys sluchal radia bo musialo by byc nastawione w ch..olere glosno a po 2 to jest 3512 a nie c 330 ( w nicha zadko kiedy sa komfortowe kabiny - z tylu przewaznie jest przerwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

A jak już to ja sie zapytam jakie byście głośniki do zetora 7211 polecili i jakieś nie drogie radyjko bo chyba wujkowi kupie kiedyś bo nudzi nam sie w zetorku czasami ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
A jak już to ja sie zapytam jakie byście głośniki do zetora 7211 polecili i jakieś nie drogie radyjko bo chyba wujkowi kupie kiedyś bo nudzi nam sie w zetorku czasami ;/

Mówiłem ci wstaw wieże i z 2 kolumny a co do kasy to weż kredyt ;)


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Tak wierze a kolumny postawi sobie chyba na dachu ze cała wieś będzie słuchać jak będzie jechał ja mam dwa głośniki od komputera ze wzmacniaczem ale teraz radia to chyba na kasety już nie robią na CD bart kupił za 200zł z Hyundaia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Głośniki są z Watsona a wzmacniacz nie wiem jakiej firmy kiedyś mi wujek dał i go zamontowałem głośniki są powieszone przy dachu przy tych blachach do otwierania dachu a MP3 i wzmacniacz leży przy kierownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja radio zakładam tylko na wiosnę jak się dużo używa ciągnika a w zimie zdejmuje bo i tak się mało jeździ to i można bez radia ale w żniwa to koniecznie trzy transporcie zboża jak się czeta to czasami nerwy biorą a z radiem czas lepiej leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

Ja tam jezdze bez radia caly czas i mi to nie przeskadza, a i nawet jak bym zamontowal to by nie bylo za wiele co slychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Wiadomo w c360 to można się sobie posłuchać jęku zwojnic albo wycia silnika :P @Tadeus1212 ale z twoją kabiną to może i by było bobrze słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

Przed remontem mielismy kabine od c 330 ( cos podobna do tzw. puszki ) i probowalem zalozyc radio to wogole... ryk silnika byl i zwolnic wiekszy niz to radio ale w tej kabine musze sprobowac. No fakt jest o wiele ciszej niz w tamtej, 80%tego co w zetorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja w swojej kabinie w 3512 nie mam jednej szyby i dobrze nawet było słychać i mam stary typ podłogi w moim 3512 też czasem wyją zwojnice ale to jest chwila i przestają a jak bym miał montować radio do swojej c360 mam kabinę ta ukośną to by nawet wzmacniacze i tuby nie pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Radio w 330 dobra sprawa ale na pewno nie da rady słuchać przy zapalonym ciągniku. :P

Można posłuchać ale gdy czekamy w polu na zboże albo gdy mamy przerwę w orce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
No te starsze kabiny nie byly zbyt ciche.

Tak kabiny robione na rurach tylko ze na głowę się nie leje i są sztywne nie trzęsą się tak jak w 3512

W czasie jazdy włączam wzmacniacz na max i dobrze słychać wiadomo musiała być bardzo dobra kabina w c330 żeby mus słychać w czasie jazdy bo jego charakterystyczny dźwięk będzie głuszył radio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajac1    54
Tak kabiny robione na rurach tylko ze na głowę się nie leje i są sztywne nie trzęsą się tak jak w 3512

W czasie jazdy włączam wzmacniacz na max i dobrze słychać wiadomo musiała być bardzo dobra kabina w c330 żeby mus słychać w czasie jazdy bo jego charakterystyczny dźwięk będzie głuszył radio

Np: http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image20955.html :)

Bo w takiej ciezko bedzie: http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image37000.html

Ja na prawde nie narzekam,jak kabina jest stabilna w miare szczelna i opszerna to radio bedzie slychac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

W tej puszce to nawet bym nie próbował montować radia mam taka kabinę w T25 to nawet nie było by gdzie radia i głośników zamontować nawet jeśli by były wszystkie szyby to ta kabina nie nadaje się do radia w twojej c330. Zajac to można spokojnie montować radio w twojej kabinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajac1    54
W tej puszce to nawet bym nie próbował montować radia mam taka kabinę w T25 to nawet nie było by gdzie radia i głośników zamontować nawet jeśli by były wszystkie szyby to ta kabina nie nadaje się do radia w twojej c330. Zajac to można spokojnie montować radio w twojej kabinie

Moja w porownaniu do tej puszki to 2 razy wieksza. Ja wolalbym miec ciagnik bez kabint niz taka puszke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja mam puszkę ale wole taką niż miało by mi się na głowę lać jest trochę za niska ale da się wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
@Adik_ziel a nie miałes w 7211 orginalnie radyjka ???? Znajomy miał w 5211 i bardzo ładnie bylo wszystko słychać.

 

radio było ale wujek jak kupił samochód to wziął do samochodu a do zetora wstawił jakieś stare ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Polski_czlowiek
      Jak naładuje akumulatory to padają następnego dnia albo w ten sam dzień
      Alternator chyba ładuje 
      Ursus c360 
    • Przez Gabrys05
      Cześć!
      Mam następujący problem. Ursus C 330 nie chce odpalać z przełącznika świec. Przekręcając go grzeje sie kabel od stacyjki do rozrusznika i zaczyna sie topic po kilku probach. Alternator sie nie rusza. Ostatnio stopilo przelacznik swiec i kabel od rozrusznika do stacyjki i  od stacyjki do przełącznika świec. Wymienilismy stacyjkę, bendiks z rozrusznika, przelącznik świec i stopione kabel i bez rezulatatu.
      Z góry dzięki!
      Pozdrawiam!
    • Przez ffox
      Witam,
       
      Planuję zmodyfikować nieco instalację w moim Ursusie C-330. Otóż chcę założyć rozrusznik szybkoobrotowy oraz alternator. Zmieniony byłby też akumulator. Jaki akumulator wystarcza do takiego rozrusznika? Czy to może być taki, jak w samochodach osobowych 55-65 Ah? A może potrzebny jest większy?
    • Przez PatrykDawid
      Macie jakoś osłonięte kable pod licznikami w C330? Porozwalane na wierzchu wyglądają trochę nieestetycznie 😅
    • Przez ENDURAK91
      Mam taki problem z radiem FM w ciagniku słabo odbiera, gubi zasięg szumi wymieniłem antene i nadal to samo odwrócę się ciągnikiem i już radio nie odbiera, co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj