Patrick345

Radio w Ursusie C-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Patrick345    141

Co sądzicie o zamontowaniu radia w ciapku

 

Gdzie najlepiej zamontować

 

Jaki wybrać sprzęt

 

Ja myślałem założyć na prawym błotniku


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Też tak uważam ja mam w 3512 MP3/radio i dwa głośniki i wzmacniacz to nawet dobrze gra i ładnie słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Musisz sie zapytać @robcio3dz on ci powie bo ma ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Do radia też trzeba mieć dobrą kabinę nie założysz w takiej co nie ma połowy szyb albo drzwi moja jest kabina dosyć słabo wyciszona ale do MP3 mam wzmacniacz to jest dobrze słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja mam MP3 z wbudowanym radiem na pustym terenie nawet ładnie odbiera głośniki sa podłączone do wzmacniacza a wzmacniacz do MP3 kablem USB ja za swoje z SONY/CD do samochodu dałem 299zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Mi też sie wydaje że do ciapka radio to nie za dobry pomysł nawet jak dobra kabina będzie i to i tak będzie słabo słychać ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Mi też sie wydaje że do ciapka radio to nie za dobry pomysł nawet jak dobra kabina będzie i to i tak będzie słabo słychać ;/

 

Najlepiej pogadać z Robcio3dz...wszystko Ci wyjaśni... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
Jak jest w miarę kabina to czemu nie... ;) ;)

W tym przypadku nich kupi słuchawki z radiem, będzie miał cicho i dobrą słyszalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajac1    54
Co sądzicie o zamontowaniu radia w ciapku

 

Gdzie najlepiej zamontować

 

Jaki wybrać sprzęt

 

Ja myślałem założyć na prawym błotniku

Ja mam radio w ursusie C-330M Zalozylem je przy dachu:

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image21298.html

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image22724.html

I jak zakladasz radio to zaluz halogeny

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image26846.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
Mi też sie wydaje że do ciapka radio to nie za dobry pomysł nawet jak dobra kabina będzie i to i tak będzie słabo słychać ;/

JA w 3512 też mam słabą kabinę na początku założyłem same głośniki ale słabo było słychać na maksa ale potem dołożyłem jeszcze wzmacniacz to już nawet jest dobrze słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ciekawie jak by było w naszym zetorku niby głosno nie jest ale tera mamy taki badziew że nic nie słychać i jeden głościk siadł ;/

 

Jak chciałem posłuchać to wszystko musiałem pozamykać. http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image32248.html w tedy słuchałem muzy a zawsze wszystko mam pootwierane ;) np: http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image27266.html


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajac1    54
Ciekawie jak by było w naszym zetorku niby głosno nie jest ale tera mamy taki badziew że nic nie słychać i jeden głościk siadł ;/

 

Jak chciałem posłuchać to wszystko musiałem pozamykać. http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image32248.html w tedy słuchałem muzy a zawsze wszystko mam pootwierane ;) np: http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image27266.html

ja teraz nie wyobrazam sobie jazdy bez radia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ale mi jest dziwnie jak nie słysze maszyny ;/ np: presy


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kposy    1
A dlaczego tak uwazasz? Masz w ciapku radio? :angry:

Nie mam...po co? wystarczy mi ze moj znajomy ma i i tak nic nie slychac...a ja mushe slyszec co sie dzieje przy maszynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinC360    32

Ludzie opanujcie się radio w 30 czy 60??Głupota. W 70/5011 i wyżej to jeszcze ale to i tak z wyciszona kabiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kposy    1
Ludzie opanujcie się radio w 30 czy 60??Głupota. W 70/5011 i wyżej to jeszcze ale to i tak z wyciszona kabiną.

Jasne....dąże do tego samego ale co niektórzy tego nie rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
W 330 to radio może być ale i tak nic nie będzie słychać.Chyba że na postoju.

Albo jak będą go cholować(oczywiści jak nie bedzie włączony) ;)

U mnie na wsi jeszcze takiego wynalazku nie widziałem ;)


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Polski_czlowiek
      Jak naładuje akumulatory to padają następnego dnia albo w ten sam dzień
      Alternator chyba ładuje 
      Ursus c360 
    • Przez Gabrys05
      Cześć!
      Mam następujący problem. Ursus C 330 nie chce odpalać z przełącznika świec. Przekręcając go grzeje sie kabel od stacyjki do rozrusznika i zaczyna sie topic po kilku probach. Alternator sie nie rusza. Ostatnio stopilo przelacznik swiec i kabel od rozrusznika do stacyjki i  od stacyjki do przełącznika świec. Wymienilismy stacyjkę, bendiks z rozrusznika, przelącznik świec i stopione kabel i bez rezulatatu.
      Z góry dzięki!
      Pozdrawiam!
    • Przez ffox
      Witam,
       
      Planuję zmodyfikować nieco instalację w moim Ursusie C-330. Otóż chcę założyć rozrusznik szybkoobrotowy oraz alternator. Zmieniony byłby też akumulator. Jaki akumulator wystarcza do takiego rozrusznika? Czy to może być taki, jak w samochodach osobowych 55-65 Ah? A może potrzebny jest większy?
    • Przez PatrykDawid
      Macie jakoś osłonięte kable pod licznikami w C330? Porozwalane na wierzchu wyglądają trochę nieestetycznie 😅
    • Przez ENDURAK91
      Mam taki problem z radiem FM w ciagniku słabo odbiera, gubi zasięg szumi wymieniłem antene i nadal to samo odwrócę się ciągnikiem i już radio nie odbiera, co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj