Skocz do zawartości
kulczyk222

John deere 3050 slizgające sprzęgło

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

kulczyk222    0

witam od jakiegs czasu mam problem ze swoim john deerem 3050 91r. pod obciazeniem ciagnik bardzo latwo wchodzi na obroty jednak wytraca predkosc. ostatnimi czasy brak straty obrotow silnika, jedynie ciagnik strasznie zwalnia. czy jest to problem ze sprzegłem? prosze o jakies porady

ptaszyna    125

Wysprzęglik jest w nim hydrauliczny w którym nie reguluje się luzu wstępnego, jedyne co może być to nie odbijająca do końca pompka w kabinie przez co nie schodzi olej do końca, trzeba sprawdzić czy jest luz na trzpieniu popychającym pompkę.

Wiadomość z agroFakt.pl

kulczyk222    0

a moze byc tak ze sie mogl uklad zapowietrzyc? bo byly znaczne braki w oleju hydraulicznym (poziom spadl poza skale) dolalem oleju niby wszystko zaczelo chodzic plynniej jednak wydaje mi sie ze to nie to co bylo wczesniej.

ptaszyna    125

Tak trzeba odpowietrzyć, odpowietrznik powinien być gdzieś w pobliżu pompki. Były dwa typy wysprzęglików na dwie lub trzy rurki i zawsze jedna służyła do odpowietrzania.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bugi
      Witam
      Strzasznie ciężko w mojej trzydziestce chodzi sprzęgło, słyszałem że nie tylko u mnie, ale słyszałem też że da się coś z tym zrobić ale nie słyszałem co i właśnie dlatego chcę coś z tym zrobić da się? Jak tak to co?
    • Przez feliksio
      Witam, jestem w trakcie zamawiania JD 6145R. Nie mogę się zdecydować jaki rozmiar opon wybrać. Standardowe z tyłu to 38 cali. Wydaje mi się to mało przy profilu 65 (szerokość 650). Natomiast za dopłatą 10 000 zł netto można wziąć tył-650/65R42 przód-540/65R30. Ta sama cena jest za dopłatę 650/75R38 i 540/75R28. Co o tym sądzicie? Mniejsza średnica i więcej gumy czy większa średnica i mniej gumy?
    • Przez TopAgroPlus
      Witam
      Mam pytanie ile czynnika wchodzi do układu klimatyzacji w John Deere 7730 i dlaczego zamarza rurka niskiego ciśnienia przy sprężarce?

• Przez MichalSiemano
      kupie koparko ladowarke jcb  4cx lub 3cx
    • Przez Roman2
      Kupiłem w tym roku prasę John Deere 582 używaną i mam z nią pewien problem.
      Mianowicie przy podawaniu siatki, zostaje ona owinięta na wałku gumowym, a nie podana na snopek. 

W czym tkwi problem? Proszę o pomoc i pozdrawiam.