kulczyk222

John deere 3050 slizgające sprzęgło

Polecane posty

kulczyk222    0

witam od jakiegs czasu mam problem ze swoim john deerem 3050 91r. pod obciazeniem ciagnik bardzo latwo wchodzi na obroty jednak wytraca predkosc. ostatnimi czasy brak straty obrotow silnika, jedynie ciagnik strasznie zwalnia. czy jest to problem ze sprzegłem? prosze o jakies porady

ptaszyna    140

Wysprzęglik jest w nim hydrauliczny w którym nie reguluje się luzu wstępnego, jedyne co może być to nie odbijająca do końca pompka w kabinie przez co nie schodzi olej do końca, trzeba sprawdzić czy jest luz na trzpieniu popychającym pompkę.

Wiadomość z agroFakt.pl

kulczyk222    0

a moze byc tak ze sie mogl uklad zapowietrzyc? bo byly znaczne braki w oleju hydraulicznym (poziom spadl poza skale) dolalem oleju niby wszystko zaczelo chodzic plynniej jednak wydaje mi sie ze to nie to co bylo wczesniej.

ptaszyna    140

Tak trzeba odpowietrzyć, odpowietrznik powinien być gdzieś w pobliżu pompki. Były dwa typy wysprzęglików na dwie lub trzy rurki i zawsze jedna służyła do odpowietrzania.

kundys    10
Napisano (edytowany)

Witam podłączam pytanie do tematu na temat sprzęgła głównego.  W swoim johnie 2650 mam sprzeglo do wymiany.  Powiedzcie jakie sprzęgła polecacie? Chodzi o docisk, tarcze i lozysko oporowe -wysprzeglik. Jakie zamienniki polecacie? Tylko LUK czy jest coś tańszego godnego polecenia? Jest jakaś holenderska firma KAWE która produkuje może Ktos coś wie na ten temat? 

Edytowano przez kundys

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rollo29
      Prośba do szczęśliwych posiadaczy prasy John deere 346 lub podobny model 3...Zerwał mi się główny łańcuch napędowy przy wałku ,i moje pytanie ile on liczy ogniw ,czy konieczne (napewno tak)jest ustawienie" zapłonu".😱😱😱😱😱😰😰
    • Przez rollo29
      Prośba do szczęśliwych posiadaczy prasy John deere 346 lub podobny model 3...Zerwał mi się główny łańcuch napędowy przy wałku ,i moje pytanie ile on liczy ogniw ,czy konieczne (napewno tak)jest ustawienie" zapłonu".😱😱😱😱😱😰😰
    • Przez peszun
      Witam. Posiadam jd 6910 z automatyczną skrzynią.  Ciągnik nie chce ruszyć z miejsca od razu wyrzuca błędy
      BCU 88
      UIC 138
      TCU 79
      Co oznaczają te błędy?
    • Przez Filipson
      Witam.  Mam problem z podłączeniem zewnętrznej pompy hydrauliki w John Deere 2850. Pod które korki się wpiąć ? W starej mam trzy podłączenia, a w nowej są cztery .Moja nowa pompa wygląda tak:  

• Przez Krystian6830
      Witam, chciałbym wymienić starą prasę na nową.
      Mam dylemat między tymi dwiema ?
      W John deere nie podoba mi się to ze jest dużo pasów i boję się ze będą na siebie nachodzić, ale mam ciągnik John deere i podobno prasy mają dobre to wszystko by pasowało.
      Z drugiej strony znajomy ma tego New hollanda i mówi że jest bardzo dobry, a New Holland to pewnie tańszy ?
      Która prasa będzie lepsza ?
      Jak te prasy wypadają cenowo ?
      Dodam że ciągnik to John deere 6830

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.