Skocz do zawartości
News
katopo

Zabezpiecznie przeciw kamieniom w pługach Agro-masz, Bomet, Staltech

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
katopo    6

Witam,

mam pług Agro-masz PZ4 z zabezpieczeniem śrubowym przeciw kamieniom jak na zdjęciu: http://www.agro-masz.eu/img/plug-zagonowy.jpg

I mam problem bo jeszcze nigdy nie ścięło mi zabezpieczenia tylko łamało lemiesz albo go gięło. Teraz założyłem nowe lemiesze z unii i te się nie gną ani nie pękają ale i tak jak trefie w kamień to pług aż podrzuca do góry lub w boki a zabezpieczenie jest nie ruszone. Co radzicie zrobić aby zabezpieczenie było bardziej efektywne. Myślałem nad zmienieniem śrub na mniejsze co wy na to?

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    261

Mniejszych nie montuj bo się porobią luzy w otworach. Weź po prostu ponacinaj te śruby w miejscu gdzie się mijają 2 elementy ramy.

Pantera    41

jak to jest taki pLug jak na zdjęciu które podałes to on niema zabezpieczenia , tak mi sie wydaje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez damianoooo
      Witam. Planuję zakup pługa obrotowego do aresa ( fotka w galerii ) Moje pytanie brzmi jakiej firmy wybrać pług? Na jakich zabezpieczniach, jakiej szerokości skiba Kwota jaką mam zamiar przenaczyć to 20 tyś Co sądzicie o nowych pługach z agromaszu ?
    • Przez sieciun15
      Witam, zastanawiam się nad kupnem pługa Staltech Resorak DNR-S4. Mianowicie czy ktoś posiada taki pług jakie ma wady i jakie zalety. Proszę o odpowiedź.
    • Przez lukasz4k6
      Witam,
      Chciałbym zaproponować Państwu promocyjną ofertę na oleje:
      - przekładniowe
      - przekładniowo-hydrauliczne
      - silnikowo-przekładniowo-hydrauliczne
      - silnikowe
      - hydrauliczne
      - smary
      - płyny do chłodnic
      - pozostałe

W ofercie: niskie, średnie i wysokie klasy olei Orlen i Platinum !

Wysyłamy na całą Polskę!

Ceny w załączniku.

Pozdrawiam
      Łukasz

kom. 781-329-746

Możliwość dobrania oleju na stronie - http://www.orlenoil.pl/PL/NaszaOferta/Strony/Dobierz-olej.aspx

• Przez mafiateamlubuskie15
      Mam zamiar zakupić agregat talerzowy dexwal tur. Może ktoś miał styczność lub posiada taką maszynę ?

• Przez HolmerTerraDos
      Witam, mam pytanie zamierzam kupić ten oto siewnik: http://www.bomet.pl/oferta_tekst-109.html  z redlicami dwutalerzowymi. Czy miał ktoś do czynienia z maszynami tej firmy, i czy jest warto dać za niego 32 000 zł, czy lepiej kupić jakiś zachodni używany ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.