katopo

Zabezpiecznie przeciw kamieniom w pługach Agro-masz, Bomet, Staltech

Polecane posty

katopo    43

Witam,

mam pług Agro-masz PZ4 z zabezpieczeniem śrubowym przeciw kamieniom jak na zdjęciu: http://www.agro-masz.eu/img/plug-zagonowy.jpg

 

I mam problem bo jeszcze nigdy nie ścięło mi zabezpieczenia tylko łamało lemiesz albo go gięło. Teraz założyłem nowe lemiesze z unii i te się nie gną ani nie pękają ale i tak jak trefie w kamień to pług aż podrzuca do góry lub w boki a zabezpieczenie jest nie ruszone. Co radzicie zrobić aby zabezpieczenie było bardziej efektywne. Myślałem nad zmienieniem śrub na mniejsze co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

myślę żeby dać mniejsze śruby bo widziałem na składnicy to Bomet ma mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Mniejszych nie montuj bo się porobią luzy w otworach. Weź po prostu ponacinaj te śruby w miejscu gdzie się mijają 2 elementy ramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantera    198

jak to jest taki pLug jak na zdjęciu które podałes to on niema zabezpieczenia , tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter94    11

Ja mam pług UNI TUR na śruby ścinające i u mnie są śruby 10.9 i są lekko podtoczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz0912
      Witam 
      Szukam posiadacza pługa Agromasz po4. Mam kilka pytań 
    • Gość adrian
      Przez Gość adrian
      Witam, co sadzicie o tych plugach do C 360, pola to 3dzialki po 3ha głównie piachy: http://www.bomet.pl/oferta_tekst-137.html
    • Przez Nowy81
      Jeśli ktoś posiada Bomet siewnik nabudowany Scorpius, lub ma  blisko by go obejrzeć, proszę o kontakt.
    • Przez xxxMarcin3
      Witam, potrzebuje opinii na temat siewników Euromasz. Planuję zakup siewnika 3 metrowego, cena jest atrakcyjna, tylko nie wiadomo jaka jest jakośc za tą cene. 
    • Przez Hibi1990
      Witam z racji tego że próbowałem dopytać o tura agro max  am30e i nigdzie nie uzyskałem odpowiedzi postanowiłem założyć nowy wątek.  Przymierzam się do zakupu takiego ładowacza i potrzebuje trochę opini.
      Jak wam się spisują te tury Am30e, chodzi mi o wytrzymałość, jak wysoko podnosza, wykonanie tura i o wszystkie opinie. Ma być zamontowany na Ursus c360. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj