marttinj23

Wymiana dokładnego filtru cisnienia sterowania fendt 714 vario

Polecane posty

marttinj23    0

witam koledzy jak wymienić ten filtr grzebalismy dziś ze znajomym i nie moglismy tego znależc patrzeliśmy pod akumulatorem da ktoś może fotke tego ciezko nam to poszukac w instrukcji obslugi taka fotka malo dokladna w instrukcji pisze filtr sitowy w centralnym bloku sterowania pomoże ktoś zgóry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PALAX    32

Chodzi Ci o filtr od skrzyni vario czy od sterowania hydrauliki?


Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PALAX    32

W moim ciągniku Fendt 716 z 2002r filtr odkręca się w bloku zaworowym od przodu od strony silnika , w nowszych od dołu i tu jest łatwiej. Ponieważ trudno jest na środku filtra umocować małą sprężynkę jak bokiem mamy to włożyć i dokręcić. U mnie sewisant sprężynkę przykleił na smar do filtra. Załanczam skan wyglądu bloku z umiejscowionym filtrem, może się przyda. ;)

post-22783-0-72911100-1366829897_thumb.jpg

  • Like 1

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marttinj23    0

dzięki kolego pewnie w 714 z2002 roku jest tak samo byś mógł dodac jakomś fotkę jak to wygląnda wciągniku mam książke instrukcję obslługi ale w praktyce przy ciągniku trudno to znalezc pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PALAX    32

Fotki nie mam, a chcąc ją zrobić trzeba rozebrać kompletnie całe osłony z prawej strony. Więc sam rozumiesz -_- . Tak więc, jak rozkręcisz osłony to szukaj śruby wkręconej od przodu na imbus (sześciokąt) średnicy około 30-35 mm. Tyle pamiętam.


Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil8352
      Witam. Fendt 716 vario 2002r. Po nacisnieciu przycisku nie zmienia zakresu predkości I/II. Po zmianie zakresu mechanicznie kluczem na ciagnik jeździ tak jak powinien. Nie wyswietla zadnych błędów.
    • Gość
      Przez Gość
      witam,
      pytanie jaka jest najwolniejsza jazda na TMSie ?? włączam pierwszą skrzynie i to jest najwolniej ?? a wolniej to już tylko na dżoju z wyłączonym TMS .. czy jak ??
      i do czego te pomarańczowe pokrętła ??
       
       
       

    • Przez Traktorzysta_25
      Witam, czy ma ktoś może instrukcję do ciągnika Fendt 722 Vario Profi Plus z 2012 roku? Mam problem z obsługą przedniego podnośnika. Pozdrawiam
    • Przez Dominik4321
      Witam mam fendta 920 vario 2002r. i mam problem z terminalem. Jest cały czas ciemny i gdy próbuje go ściemniać to nie widać różnicy a gdy jest jasność na 100% to też jest ciemny. Oczywiście widać coś tylko gdy jest słońce to nic nie widać. Proszę o pomoc.
    • Przez Rybson5
      Witam wszystkich!
      Drodzy forumowicze potrzebuje pomocy. 
      Podczas wymiany uszczelki pod głowicą okazało się że gniazda płynu w kolektorze są wyżarte i kolektor nie nadaje się do ponownego zamontowania. Może ktoś z Was spotkał się z podobnym przypadkiem i doradzi co w takiej sytucji zrobić? Myślałem o nalaniu wżerwów tigiem ale nie wiadomo co to jest za stop metalu i jak będzie reagować.. Bardzo ciężko znaleźć coś używanego na rynku a cena nowego to 6500 zł... 



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj