Skocz do zawartości
News
marttinj23

Wymiana dokładnego filtru cisnienia sterowania fendt 714 vario

Polecane posty

marttinj23    0

witam koledzy jak wymienić ten filtr grzebalismy dziś ze znajomym i nie moglismy tego znależc patrzeliśmy pod akumulatorem da ktoś może fotke tego ciezko nam to poszukac w instrukcji obslugi taka fotka malo dokladna w instrukcji pisze filtr sitowy w centralnym bloku sterowania pomoże ktoś zgóry dzieki

PALAX    30

Chodzi Ci o filtr od skrzyni vario czy od sterowania hydrauliki?

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Wiadomość z agroFakt.pl

PALAX    30

W moim ciągniku Fendt 716 z 2002r filtr odkręca się w bloku zaworowym od przodu od strony silnika , w nowszych od dołu i tu jest łatwiej. Ponieważ trudno jest na środku filtra umocować małą sprężynkę jak bokiem mamy to włożyć i dokręcić. U mnie sewisant sprężynkę przykleił na smar do filtra. Załanczam skan wyglądu bloku z umiejscowionym filtrem, może się przyda. ;)

post-22783-0-72911100-1366829897_thumb.jpg

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

marttinj23    0

dzięki kolego pewnie w 714 z2002 roku jest tak samo byś mógł dodac jakomś fotkę jak to wygląnda wciągniku mam książke instrukcję obslługi ale w praktyce przy ciągniku trudno to znalezc pozdrawiam:))

PALAX    30

Fotki nie mam, a chcąc ją zrobić trzeba rozebrać kompletnie całe osłony z prawej strony. Więc sam rozumiesz -_- . Tak więc, jak rozkręcisz osłony to szukaj śruby wkręconej od przodu na imbus (sześciokąt) średnicy około 30-35 mm. Tyle pamiętam.

POZDRAWIAM PALAX

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Verdi10
      Witam, poszukuję instrukcji napraw do Fendt 611 LSA z roku 92, mogę się wymienić za instrukcję napraw do Fendta 310 i 311 LSA w języku Niemieckim i Angielskim, posiadam również instrukcję obsługi do Fendt 611-615 LSA i 310-311 LSA w języku szwedzkim, jeśli by ktoś chciał to chętnie się wymienię za instrukcję napraw do 611.

• Przez adamo12389
      Witam.
      Mam problem z opadaniem podnośnika w Fendt 611 a mianowicie gdy uniosę pług lub agregat z siewnikiem co jest dośc ciężkie zaczyna opadać podnośnik i lekko opadnie i znów podnosi i tak w koło. Co może być przyczyną tego stanu rzeczy? co należało by wymienić ? Czy przyczyna może być w rozdzielaczu podnośnika ?
    • Przez emilkochanek
      Witam. Ostatnio podczas pracy na przednim napędzie pojawił się w przedniej osi dziwny zgrzyt. Brzmi bardziej jak obcieranie mniej więcej tak jak gdy ramię obciera się o tylne koło. Dźwięk ten słychać na zakrętach. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Podejrzewam łączniki w przegubach. Podzrzas jazdy bez napędu nic nie słychać. 
    • Przez zyzek
      Orientuję się ktoś może jak sprawdzić ciśnienie oleju podawane do skrzyni na półbieg?
      Czy w tym celu trzeba wykręcić czujnik ciśnienia znajdujący się niedaleko elektrozaworu od półbiegu i tam wpiąć się z zegarem? 

Gdy wszystko jest ok, na włączanym żółwiu ciśnienie powinno wynosić 0bar, a na zającu 20,5bara?
      Przedni napęd musi być włączony, a WOM wyłączony?
      Dobrze rozumuję?

Z góry dzięki za pomoc

• Przez Janek84
      Witam wymieniał ktoś z Was czujnik ciśnienia oleju w New Hollandzie 8560, TM 155, TM 165?
      Może ktoś poleci jakiś zamiennik
      Pozdrawiam J

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.