Skocz do zawartości
News
marttinj23

Wymiana dokładnego filtru cisnienia sterowania fendt 714 vario

Polecane posty

marttinj23    0

witam koledzy jak wymienić ten filtr grzebalismy dziś ze znajomym i nie moglismy tego znależc patrzeliśmy pod akumulatorem da ktoś może fotke tego ciezko nam to poszukac w instrukcji obslugi taka fotka malo dokladna w instrukcji pisze filtr sitowy w centralnym bloku sterowania pomoże ktoś zgóry dzieki

PALAX    30

Chodzi Ci o filtr od skrzyni vario czy od sterowania hydrauliki?

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Wiadomość z agroFakt.pl

PALAX    30

W moim ciągniku Fendt 716 z 2002r filtr odkręca się w bloku zaworowym od przodu od strony silnika , w nowszych od dołu i tu jest łatwiej. Ponieważ trudno jest na środku filtra umocować małą sprężynkę jak bokiem mamy to włożyć i dokręcić. U mnie sewisant sprężynkę przykleił na smar do filtra. Załanczam skan wyglądu bloku z umiejscowionym filtrem, może się przyda. ;)

post-22783-0-72911100-1366829897_thumb.jpg

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

marttinj23    0

dzięki kolego pewnie w 714 z2002 roku jest tak samo byś mógł dodac jakomś fotkę jak to wygląnda wciągniku mam książke instrukcję obslługi ale w praktyce przy ciągniku trudno to znalezc pozdrawiam:))

PALAX    30

Fotki nie mam, a chcąc ją zrobić trzeba rozebrać kompletnie całe osłony z prawej strony. Więc sam rozumiesz -_- . Tak więc, jak rozkręcisz osłony to szukaj śruby wkręconej od przodu na imbus (sześciokąt) średnicy około 30-35 mm. Tyle pamiętam.

POZDRAWIAM PALAX

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ares1x
      Cześć, jakie są ceny wymiany skrzyni biegów w Fendt'ach Vario? 
    • Przez wrbl
      Witam,
      tak jak w temacie, czy ktoś nie posiada instrukcji do VARIO 410 (2002r) w pdf?
      Pozdrawiam
    • Przez Farmer4255
      Zamierzam niedługo kupić używany ciągnik. Troche czytałem na temat tych ciągników i rozmawiałem z właścicielami, ale chciałbym żebyście i wy mi doradzili. Jakie macie zdania na temat Case MX 120 czy Fendt Favorit 512 lub ich serii. 
    • Przez wysos
      kupiłem fendta 718 z 2011 roku i jak jeździłem nim u sprzedawcy to wszystko było ok, a jak przywieźli mi go lawetą na podwórko to zaświeciła się kontrolka która w instrukcji obsługi opisana jest następująco: "12. Pompa układu kierowniczego przestała działać (jedna)" jakie mogą być przyczyny takiego stanu rzeczy i co robić? dodam że nie zauważyłem aby wspomaganie przestało działać
    • Przez Mario81
      Witam. Tak jak w temacie po odpaleniu ciągnika nh t4 powerstar (zwykła pompa bez cr) mruga( nie zawsze) kontrolka od ciśnienia oleju w silniku. Gdy sie zgasi i odpali ponownie kontrolka gasnie. Ja i kilku znajomych co posiadaja ten ciagnik maja ten sam problem. Miał ktos z Was podobny przypadek i go rozwiazał? najpewniej chyba bedzie wkrecic zegar w miejsce czujnika oleju i zobaczy faktycznie jakie tam cisnienie jest