Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
matidi

mf

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
MF

MF

matidi    0

Witam!Mam problem z moim mf 3670 powiedzcie dlaczego dzisiaj gdy odpaliłem go to po kilku metrach przejechanych z siłownika od skrecania z lewej strony zaczął cieknąc olej!?

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomek12    5

napewno nie duzy ale naj;epiej odpal ciagnik skrec kolo do oporu i przytrzymaj kierownice wtedy zobaczysz co sie dzieje

MarcinPykuS    62
a może olej Ci zamarzł i jakiś oring rozsadziło bo jak sie leje jakieś gówn* zamiast oleju to tak jest

Olej chyba nie zamarznie tylko zgęstnieje... ;)

matidi    0

Jest to olej fuscha a nie gówn** płaciłem po 18zł za litr.

Nie pisz z włączonym caps lookiem

Edytowano przez tommy66692
Pisanie z włączonym caps lookiem.

Ja ze starym tira robiłem i płaciłem za specjalny olej/smar po 30zł za litr(potrzeba było 40l) i za dwa tygodnie olej/smar poszedł się walić bo zbiornik na trasie rozwaliło od mrozu i tak 200 km kierowca nie wiedział i jechał. I co że Fusch po 18 zł to nie zamarznie wszystko może zamarznąć.

MarcinPykuS    62
Ja ze starym tira robiłem i płaciłem za specjalny olej/smar po 30zł za litr(potrzeba było 40l) i za dwa tygodnie olej/smar poszedł się walić bo zbiornik na trasie rozwaliło od mrozu i tak 200 km kierowca nie wiedział i jechał. I co że Fusch po 18 zł to nie zamarznie wszystko może zamarznąć.

Kolejny raz Ci powtarzam że olej (nie żadne wynalazki) Ci nie zamarznie...on tylko zgęstnieje... ;)

tommy66692    10

To w tym oleju musi być 80%wody może wtedy zamarznie ;) W przeciwnym razie to nie możliwe...Olej zgęstnieje przez co będzie miał gorsze właściwości.Znam przypadek gdzie podnośnik z rana nie chciał podnosić a jak sie olej rozgrzał to podnosił.Także na pewno nie zamarzł. ;)

matidi    0

siłownik juz dawno zrobiony dzięki za rady prosze o zamknięci tego tematu <lol> pozdrowionka i swiętujcie jak najlepiej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować