Zaloguj się, aby obserwować  
Runder

Dlaczego polskie media kibicują i są po stronie Borussi Dortmunt ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Runder    16

Powiedzcie jak mozna uwazać BVB za ""polską burussie"" ? Przecież to niemiecki klub !

Nawet podczas transmiski na n Ryczel wielokrotnie używał liczby mnogiej w stosunku do Borussii: "strzelamy", "cieszymy się". czy to według was normalne ? Czułem się jakbym ogladał mecz reprezentacj polski a przeciez nic BVB oprócz tej słynnej 3 niema z nią wspólnego. To pokazuje jak głupi są ludzie w polsce mam nadzieje, że Real dowali BVB :)


Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Trzeba zacząć od tego że Polacy nie są tam głównymi gwiazdami tak jak się nam wydaje w Polsce, gwiazdorami są tam Marco Reus i Mario Goetze.

Głupi że kibicują BVB? Idąc Twoim tokiem myślenia to samo można powiedzieć o kibicach np. Realu.

Ja tam mam nadzieje że Borussia pokona Real (będzie ciężko) - Podoba mi się piłka jaką grają (to nie ulega wątpliwości, bo grają naprawdę ładny futbol) no i grają tam nasi piłkarze.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Dla tych co nie wiedzą :) tam gra Polska trójka Robert Lewandowski Jakub Błaszczykowski i Piszczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Słynna trójka... A w reprezentacji żadnej bramki nie potrafią strzelić... No chyba że grają z San Marino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Ciekawe co trzy osoby mogą zrobić na całą drużynę...Jak oni mają tam chyba trzech strzelców a w polskiej jest tylko lewandowski..to on ma sam strzelać?! ja na niego dwóch wyjdzie już po nim....


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj no bo Polacy patrząc to sporo dają BVB , wystarczy popatrzeć na statystki , goli, asyst itp. i tak sie mówi . Tak samo jak by w polskim klubie grało 3 Niemców i byli jednymi z najlepszych to w Niemczech by sie mówiło "Niemiecka Crakovia"

Lewy w rep, troche źle robi powinien być bardziej wysunięty bo w BVB ma komu grać jak gra defensywnie a w rep już nie bo nie ma kto mu wyjść powinien grać sepa jak Ibra kiedyś

Edytowano przez synproboszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BizonFan321    374

Może przyczyną też jest to ,że nie mamy polskich klubów LM od 15 lat chyba i nie zanosi się by się pojawiły ? :unsure:

Co do zwycięstwa BVB z Realem . Jesienią owszem pokonali ich 2:1 . Tylko teraz chyba trochę forma im spadła bo Malagę pokonali ledwo ledwo . Tak naprawdę to nie pokonali bo bramkę zwycięską strzelili z spalonego ( na którym znajdowało się 4 zawodników )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przyczyną też jest to ,że nie mamy polskich klubów LM od 15 lat chyba i nie zanosi się by się pojawiły ? :unsure:

Co do zwycięstwa BVB z Realem . Jesienią owszem pokonali ich 2:1 . Tylko teraz chyba trochę forma im spadła bo Malagę pokonali ledwo ledwo . Tak naprawdę to nie pokonali bo bramkę zwycięską strzelili z spalonego ( na którym znajdowało się 4 zawodników )

 

Malaga z tego co wiem też strzeliła ze spalonego więc powinno być 2-1 dla BVB żeby było sprawiedliwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Lewandowski strzela bo mu dobrze podają :lol:

Każdy może stanąć przed bramką i strzelić gola z dogodnego podania. W reprezentacji Lewy musi się głowić jak ominąć obrońców a w BVB dostaje podanie i strzela przed nosem bramkarza.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta jasne nie raz widziałem jak jego strzały leciały nie wiadomo gdzie. Jakby był taki dobry to kazdy strzał leciałby w światło bramki i strzelałby gole. Śmiech na sali. Nawet z san marino wygrali tylko 5:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

Lewandowski strzela bo mu dobrze podają :lol:

Każdy może stanąć przed bramką i strzelić gola z dogodnego podania. W reprezentacji Lewy musi się głowić jak ominąć obrońców a w BVB dostaje podanie i strzela przed nosem bramkarza.

 

tu jest całe uzasadnienie dlaczego drużyna narodowa gra tak a nie inaczej. po prostu nie ma polskiego goetzego, reusa, gundogana, bendera - którzy mogliby podać dobrze ustawionemu snajperowi (lewy).

 

dlaczego mielibyśmy nie kibicować borussii skoro nasza trójka (może nie wszyscy i nie zawsze) błyszczy na boisku, lewy już 2 rok jest w czołówce snajperów bundesligi, nagrody, wyróżnienia itd. To czemu mam zakrywać oczy i nie widzieć, nie zachwalać? ciesze się z ich postępów i sukcesów. tyle :)

 

ps. bayern rozjedzie barce, a borussia z realem będzie wyrównane spotkanie. więc może trafi nam się niemiecki finał :D

 

peace

  • Like 1

SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2165

Niema nawet co porównywać meczu z grupy do półfinału, w 2 meczach borussia przegra, 99%. Co do lewego do strzeła przy 200% sytuacji bo przy 100% zadko :ph34r: a błaszczykowski to szkoda gadać tylko brałby darmowe bilety dla rodziny jakby to jego niestać :D, a potem kibicom brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

@^

brak słów to na takich jak Ty, którzy są mistrzami w każdej dziedzinie życia, szkoda tylko ze przed monitorem. Błaszczykowskiego zostaw, większość mając takie dzieciństwo jak on siedziałaby już kryminale albo kradła, a facet sie odbił od dna i żyje na dobrym poziomie. Szkoda tylko że zawsze znajdzie sie garstka ludzi pamiętająca Twoje błedy i potknięcia zamiast sukcesów :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2165

Stary przypomnij sobie co było na euro w polsce jak rzucił się do PZPN że nie dostał dla rodziny biletu za darmo na każdy mecz Polski jakby jego było nie stać na to w porównaniu do kibiców do tego afera z ludo gdzie publicznie wyciąga brudy z szatni a to dzięki ludo w większości mamy szanse matematyczne na wyjście z grupy. Woda sodowa udeżyła mu do głowy i wszystko, jak nie szło w borussi to siedział cicho jak mysz pod miotłą. Odbił się od dna? Chyba żartujesz, albo nie wiesz co się dzieje na wschodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniello123    0

.....a komu mamy kibicowac jak nie ma polskiej druzyny w LM od 'wieków' a tu przynajmnie jakis maly polski 'akcencik'

....z realem bedzie ciezko ale mysle ze dadzą rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Skoro każdy do czego nie stoisz i nie strzelasz

bo każdy ma inną pasje i nie każdego kręci bieganie za piłką!

Biegać nie każdy może bo nie każdy ma talent żeby zarobić piłką 1,5mln Euro rocznie a z czegoś żyć trzeba.

 

Stefan Jovetić, Edin Dzeko, Vucinić

Reprezentanci słabszych piłkarsko krajów - Dzeko strzelił w eliminacjach MŚ 4 bramki dla Bośni

 

Vucinić potrafi wygrać mecz dla Czarnogóry, stając face to face przeciwko linii obrony przeciwnika.

 

Mając takie przykłady, wymagam od Lewandowskiego żeby przejął piłkę, ograł dwóch rywali i oddał groźny strzał na bramkę.

Lewandowski traci piłki nawet, nie strzelając w światło bramki przeciwko San Marino

 

Nie przygotowane podania aż irytują.

 

Problemu reprezentacji trzeba doszukiwać się w czymś innym. W/g mnie problem leży w taktyce

 

- odciągnąć Lewandowskiego 50m od bramki i niech sobie strzela.

Kto ma go zdublować? - Obraniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BizonFan321    374

W reprezentacji to w ciągu roku chyba tylu bramek nie strzelił <_< Co nam z finału LM BVB skoro nie ma to żadnego skutku pozytywnego dla reprezentacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

no ale na wynik pracuje cała drużyna, to że lewy był egzekutorem to bardzo dobrze, w reprezentacji nie mamy dobrych grajków, nie ma wyniku, skoro brakuje wyniku to atmosfery też pewnie nie ma więc niestety sam lewandowski rewelacji nie zrobi


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

1. niech szczekacze odszczekają co mówili o lewym - czyli mieli cywilną odwagę. I ja mówie tylko o wczorajszym meczu.

2. Reprezentacka reprezentacją a klub klubem. Wiadomo kto płaci dużą kase na miesiąc i tyle. Czy jak Lewy złamie nogę i w sumie zakonczy się jego karieria to czy PZPN będzie mu płaciło wypłatę? I to sie tyczy wszytskich piłkarzy, nie tylko lewego. Tych III i IV ligi też - oni niestety są zupełnie w innej sytuacji. Więc dla mnie to jasne, że przedkłada pracę i strzelanie dla klubu niz dla reprezentacji.

3. dokładnie z mateyem się zgadzam - lewy kuba i piszczu - sami nic nie zrobią. Trzeba stawiać na młodzież młodzież i jeszcze raz młodzież.

4. Ja kibicowałem realowi i teraz kumple się śmieją w pracy. Ale kibicowałem tez Polakom bo sam nim jestem i tutaj nutka patriotyzmu się odzywa. Liczę, że Real jednak wygra wysoko u siebie i awansuje dalej.

5. Lewemu wczoraj wszytsko wychodziło ale czasem w bundeslidze przechodzą obok meczu, a piszczu czasem ma babole, w LM też mu się duże zdarzały. Nie oglądałem całego meczu ale gdzień po 5 minutach usłyszałem, że Kuba jest przy piłce bo nei widziałem czy gra.

6. Lewy robi to co do niego nalezy - strzela bramki. Wiadomo, że bez podań nic nie zdziała. Ale jak już ktoś wspomniał, potrafi się wrócić (Reus wczoraj to super robił), zastawić się i podać. Kto ogląda bundesligę a nie tylko LM wie o czym mówię. Muszę przyznać, że wczoraj miał swój wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2165

Jestem tutaj panowie i dalej zostaje przy tym że więcej setek spartoli niż strzeli.

Dla ryczela już calkowicie odbiło, raczej nie jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj