gosia14-89

Czy skup cielaków jest możliwy?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gosia14-89    0

Mamy cielaka który ciągle choruje. Czy możliwa jest jego sprzedaż na rzeź?? ktoś zna jakieś firmy z kujawsko pomorskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjmował leki w ciągu paru dni to zapewne musisz odczekać około 2 tygodni tak jest przynajmniej w wypadku trzody chlewnej :)


Nie zezwalam na kopiowanie moich zdjęć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

może pójść na rzeź ale dopiero gdy minie czas po przyjęciu leku na każdym leku od bydła pisze kiedy może mięso nadawać się do spożycia


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiek    82

Witam chciałbym odświeżyć temat, ponieważ też mam problem z byczkiem. Nie wstaje już od około miesiąca. Wet stwierdził, że to mikotoksyna poszła, inne sztuki już opanowane. Tylne kończyny wchodziły pod byczka pod spód. Jednego udało mi się sprzedać jako pourazowe za 200 zł. Byczek, który mi jeszcze został ma ok 10 miesięcy. Wagi to on zbytnio też nie ma bo był najmniejszy ze stada i od początku był takim od rzutkiem. Leki się skończyły i nie wiem czy jest sens podejmować dalsze leczenie, chociaż czasami się podrywa jakby chciał wstać. Inna sztuka po miesiącu wstała. Co byście na moim miejscu zrobili, bo tak troszkę szkoda aby padł. Czy była by możliwość uboju w gospodarstwie na własny użytek? Jak z papierami, żeby było wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

jak lezy i nie wstaje to nie mozna go wiesc  szukac lokalnej ubojni bydla i od nich przyjedzie rzeznik ubije i jest 2 godz  na dostarczenie ubitego na rzeznie  ...tak twierdzi szefowa lokalnej rzeźni  ..... a jak chcesz dla siebie jakies koslawe nie rosnace ale chodzi  to za 200-230 robia ubój i podzial na cwierci oskórowanie badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabaz    98

mmm. zgrilowałem sobie tydzień temu steka z polskiej wołowiny to miodzio. my tu takie rarytasy hodujemy a żremy gówno z duńskiej świni. niesprawiedliwość jest na tym świecie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamilsmutek8
      POMOCY!!!
      Mam króliki do sprzedanie wie ktoś gdzie mogę sprzedać mieszkam woj.małopolskie niedaleko Tarnowa gdzie jest jakiś skup królików?
      Nie mogę nigdzie znaleźć!!!
    • Przez andzej1889
      Witam, poszukuję osoby/firmy które zajmuję się skupem królików ( tylko woj śląski i opolskie ). Jeżeli ktoś posiada informacje które mogły by pomóc bardzo prosił bym o podanie numeru telefonu lub kontakt z numerem 537086548. Można także wysłać mi prywatną wiadomość. 
      Króliki hodowane ekologicznie, bez pasz, granulatów, z stałym dostępem do wody.
    • Przez pawelkarczewski
      Witam wszystkich producentów warzyw, jeśli jest ktoś z województwa wielkopolskiego albo kujawsko-pomorskiego i zajmuje sie produkcją selera korzennego i posiada na magazynie mini 6 ton selera zachęcam do kontaktu ze mną gdyż jestem zainteresowany kupnem selera na przetwórnię. 
      Proszę o wiadomość na mój adres e-mail pawelst991@wp.pl lub odpowiedź pod tym postem. 
      Pozdrawiam
    • Przez Arkadiusz1984
      Witam
      Jestem nowym członkiem forum szukam skupu żywca króliczego najlepiej okolice ostrołeki, nowy dwór mazowiecki z góry dziekuję za odpowiedz.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam wiecie może kto zabiera świnki z powiatu konińskiego i daję dobrą cenę pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj