Zaloguj się, aby obserwować  
kozaktonzola

Zapala sie kontrolka i cieknie olej

Polecane posty

Witam

Jestem od niedawna posiadaczem MF 3060 z 90r

Mam problem z kontrolka ktora zapala sie gdy podnosze i opuszczam i gasnie

Co to znaczy pompa wysiada

Stan oleju jest nawet troszke ponad stan...

I dzis tez zauwazylem ze cieknie mi olej z przedniego kola

To symering wydaje mi sie

Duzo przy tym pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Wyjaśnij jaka kontrolka jaśniej bo nie bardzo wiadomo (kolor i z jakim znaczkiem). a co do uszczelniacza to też musisz sprecyzować bo tam są 3 i nie wiadomo o który ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka to jest druga na dole po lewej czerwona i taki trybik na tle

a z kola leci olej od srodka kola od strony silika i jest luz na tym kole szpara jak poruszysz 4mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

ta kontrolka to chyba od ciśnienia oleju w skrzyni biegów, ja miałem z tym przeboje, a się okazało, że czujnik był walnięty, ale u ciebie mi wygląda na słabą pompę, a jak włączysz napęd i blokadę to też się zapala ? musisz pomierzyć ciśnienia, bez tego to chyba tylko do wróża Macieja ci pozostało dzwonić ;)

Edytowano przez Vrykoulakas

Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pompa jest dobra bo na sucho jak przycisne to az przygasa ciagnik

Ale z turem jak pracuje to nic sie nie zapala a jak by pompa byla slaba to tez by sie palila

Moze wina oleju bo zmiane robilem i agrol wlalem a nie wiem jak byl wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Zależy jaki agrol wlałeś musi być STUO albo UTTO takie oznaczenie ewentualnie agrol U inny nie wchodzi w grę. Chodzi ci o koło przednie ciągnika rozumiem nie pasowe bo zastanawia mnie ten luz tam takiego być nie powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Tomas13
      Mam problem z ciągnikiem  Belarus 952.4. Kontrolka od świec żarowych po przekręceniu kluczyka powinna się świecić przez około 30sek od momentu przekręcenia kluczyka i zacząć migać po tych 30sek informując ze świece są nagrzane, po odpaleniu silnika powinna zgasnąć. Teraz jest tak ze kontrolka miga od razu po przekręceniu kluczyka  (co ok 3sek przez ok 0,5sek) . Włączenie silnika nie powoduje przerywa migania kontrolki, sama przestaje migać po kilku minutach. Co może być tego przyczyną, czy to problem z jakimś przekaźnikiem/sterownikiem świec???
    • Przez Mateuszpaluch21
      Witam. Mam takie pytanie otóż gdy nacisnę pedał sprzęgła to zaświeca się kontrolka z piorunem po chwili gaśnie tak samo gdy puszczam pedał. Sytuacja ma miejsce tylko wtedy gdy ciągnik jest rozgrzany i używam pedału sprzęgła.
    • Przez Delbeta
      Jaki płyn lać do wspomagania, tego zbiornika z przodu ciągnika w belarus 952. 4 ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj