kcwi

czujnik stop w t25

Polecane posty

robert25a    0

Witam,

 

Może głupie pytanie ale czy sprawdzasz STOP z włożonym kluczykiem do stacyjki? U mnie tak jest i pewnie podobnie w każdym innym Władku że STOP i klakson nie działa bez kluczyka.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes_farmer    18

Czy napięcie dochodzi do czujnika i czy jest na bezpieczniku odpowiedzialnym za klakson i stop? Wszystko musisz posprawdzać probówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

Do bezpiecznika nie dochodzi napięcie.  Zrobiłem obieg prosto z akumulatora do pierwszego bezpiecznika i wtedy klakson i stop zadział, pytanie który kabelek jest do wymiany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes_farmer    18

To już musisz sam do tego dojść który kabelek jest uwalony.A może to wina stacyjki.Musisz po kolei przeglądać instalacje i szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Witam,

 

Może głupie pytanie ale czy sprawdzasz STOP z włożonym kluczykiem do stacyjki? U mnie tak jest i pewnie podobnie w każdym innym Władku że STOP i klakson nie działa bez kluczyka.

 

Pozdrawiam

Tak kluczyk musi byc włożony    ale po paru latach  może nie łaczyc  trzeba go docisnać 

Najlepiej przepiac w syacyjce tak aby działał bez kluczyka  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Poprostu stacyjka nie podaje prądu na szary przewód. Ja złączyłem zasilanie przy samych bezpiecznikach i problem się rozwiązał :)

Albo wymiana stacyjki :)


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert25a    0

Ja mam nową stacyjkę i jest zj$$$$$$na od nowości. Gdy jadę drogą publiczną to zanim zacznę chamować sprawdzam czy jest klakson. Jeżeli nie to znaczy że STOP-u też nie ma i zaczynam grzebać kluczykiem w stacyjce. Odpalanie przez tą stacyjkę też jest na wyczucie ale to już jest zaawansowany, inteligentny element systemu antykradzieżowego traktora. :D (tak to sobie tłumaczę) Taką lipę teraz produkują.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arekbox48    0

siemanko :) ja mam takie pytanie jak podłącze stop to się święcą lampy a jak nacisnę pedał hamulca to gaśnie to tak ma być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes_farmer    18

Nie wygłupiaj się,nie wiesz jak działają światła stop w samochodach?Jak naciśniesz pedał to świeci,jak puścisz gaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zxy
      .

       
    • Gość
      Przez Gość
      witam, Mam problem z wadliwym czujnikiem od ciśnienia objawia się to w taki sposób że nie pokazuje ciśnienia na wyświetlaczu ciągnika a rzeczywiście ono jest. Czujnik już był wymieniany 3 razy serwis broni się tym że podobno teraz takie czujniki robią ... Odgłos podczas pracy jest nie do wytrzymania teraz zamierzam złożyć reklamację pisemną i niech się główia. Czy ktoś z Was miał podobny problem?
    • Przez Ppatryk01
      jak sprawdzić czujnik obrotów silnika w ciągniku Fendt 309ci
      model : g931970020042

    • Przez silver90
      Witam. Mam pytanie jak sprawdzić czy czujnik SBA jest sprawny , czy da się go zregenerować i kto sie tego podejmie.Czy są zamienniki tego czujnika?
      Z góry dziękuje za odpowiedz.
    • Przez silver90
      Witam posiadam ciągnik same silver 90 i nie wiem jak działa czujnik sba. Jakby ktoś mi to wytłumaczył byłbym bardzo wcięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj