Zaloguj się, aby obserwować  
jarek33

Hurtownia Śor Ampol-merol

Polecane posty

jarek33    4

Witam.Może jest tutaj ktoś kto zamawia śor w hurtowni śor ampol-merol?Jeżeli ktosś by się taki znalazł to prosiłbym o opinie na temat tego sklepu,jego produktach czy nie są jakies felerne itd.Bo przymierzam sie do kupna śor i w ta firma ma atrakcyjną cene,tylko jak z tymi produktami.Proszę was o odpowiedz.Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych cen to mam odmienne zdanie. Daj znać czego byś potrzebował, może się dogadamy.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek33    4

Korzystasz z przedstawiciela handlowego czy kupujesz śor osobiscie w Wąbrzeżnie?Jak jest u nich z płatnościo?Czyli mówisz że niema sie czego obawiać że np sprzedają podrobione śor?

 

Paktofonikas potrzebowałbym np 10 litr duett star oraz 6 litr duett ultra.Jako masz oferte na te fungicydy?

Edytowano przez jarek33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

To jest chyba jedna z solidniejszych firm. Środki pewne i z długą datą a jak się kończy to informują o tym. Uwaga na firmę Ha-Ge bo jeżeli ma środek w dobrej cenie co zawsze jest z nim coś nie tak, najczęściej kończy się data albo zezwolenie. Raz zakupiłem u nich Mistral, zapakowany był jak zwykle w pudełko i w środku worek aluminiowy. Na pudełku wszystko ładnie ale w środku na worku ruskie napisy czyli już coś kombinowane. Sam środek zadziałał dobrze ale jego wygląd nie sprawiał oryginalnego bo granulki nie były kształtu oraz koloru jak zwykle.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od doradcy dla firm. Watpię żeby opłacało im się nadstawiać karku i sprzedawać podróbki.

 

Duett Star nie mam. Duett ultra do ściągniecią 138 netto/l a'1l, 133 netto/l a'5l.

Edytowano przez paktofonikas1987

sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek33    4

Dzięki kolego Mikad.To db że ta firma jest pewna,już niedługo bedę musiał napisać do przedstawiciela aby mnie zaopatrzył w śor.A ty Mikad w jaki sposób zaopatrujesz sie u nich w śor,korzystasz z przedstawiciela?

 

Paktofonikas ta firma o której pisze to nie agrolak tylko ampol merol.Dla przykładu u nich litr duetu ultra kosztuje 132zł netto,czyli niejest to kolosalna różnica.Gdzie mieszkasz lub posiadasz sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

Nie korzystam z przedstawiciela bo do ich magazynu gdzie jest punkt sprzedaży mam tyle że jak by się uparł to na piechotę polecę. W punkcie są ceny detaliczne i ceny dla mnie :) czyli w zależności ile bierzesz i jak płacisz, tak samo negocjujesz jak z przedstawicielem jakiejś firmy.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Białegostoku. Jak coś to na PW. Wszelka reklama na forum niemile widziana.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek33    4

No to masz niezle chody Mikad w ampol merol że daja Tobie dodatkowe upusty.Czyli powiadasz że przez sposób zapłaty tzn np gotówkado ręki można jeszcze coś od nich wyrwac z ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

Nie korzystam z przedstawiciela bo do ich magazynu gdzie jest punkt sprzedaży mam tyle że jak by się uparł to na piechotę polecę.

 

Ty mieszkasz w okolicach Kaźmierza? znajomy ostatnio kupił w HaGe insektor (odpowiednik Bi58) przynajmniej na fakturze jest taka nazwa, a etykieta po litewsku i ciężko określić cóż to w ogóle jest;

 

chyba trudno wskazać najlepszego dostawce, ostatnio zebrałem kilkanaście ofert na grupę potrzebnych mi środków, to były bardzo zbliżone i najlepsze oferty na dany środek się nie powtarzają, każdy dostawca ma inny środek najtaniej- także można sporo oszczędzić zakupując pojedyncze pozycje od każdego dostawcy, różnice dochodzą nawet do 10-15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek33    4

kissmy a byłes w ampol merol?Ja np wysłałem oferte kupna danych śor do przedstawiciela apol merol i ceny które zaproponował mi były sporo niższe niżnp w sklepie rolno ogrodniczy czy np w rudniku.A odnośnie sprzedawców śor to wydaje mi się że chyba niepowinni wysyłac litewskich śor bez konsultacji z Tobą.

Edytowano przez jarek33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

@kissmy Jestem z pomorza zachodniego. Widać nie tylko ja miałem taki przypadek z HaGe. Ustawa wyraźnie zakazuje wprowadzania do obrotu śor z etykietą w innym języku niż polski ale widać ta firma ma to głęboko w dolnej części układu pokarmowego. Polecisz z tym do inspekcji to Ci skonfiskują cały zakupiony środek i będą prowadzić dochodzenie więc nie ma ani środka ani kasy. Trzeba też uważać na nawozy dolistne z datą ważności bo potrafią wcisnąć w zimę na promocji a termin mija za miesiąc czy dwa. Mam gdzieś ich darmowe imprezy w drogich hotelach jak rżną na towarze.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

z czegoś muszą to finansować;] w tym sezonie w sposób szczególny należy uważać na środki (szczególnie te świeże), słyszałem o przypadku wysłania w piątek przez B... z Niemiec samochodu (plandeki) ze środkami, który miał zostać rozładowany w poniedziałek, a w międzyczasie temperatura dochodziła do -17 stopni, oczywiście magazyn tego nie przyjął, ale wątpię, iż taką głupotę sfinansuje zakład ubezpieczeń, więc raczej zrobią jakąś turbo promocje

 

odnośnie do dostawców, to A-M też nie ma rewelacyjnej oferty, w zależności od tego co wynegocjowali mogą mieć pojedyncze środki w dobrej cenie z ostatniej mojej listy mieli najlepsze ceny na titus, innovate i pyton, także telefonów należy zawsze wykonać kilka, pytając również o datę produkcji oraz ewentualne mroźne przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek33    4

kissmy czyli jaką firme mógłbyś polecic?Która ma najlepsze cenę?nie powinni tak robić że puszczą do obrotu śor ktore były przemrożone,przecież ich skutecznosc jest napewno obniżona a potem łudzie nieświadomie mówią że np huzar nie zadziałał.Zreszto oni niemartwią się że rolnik będzie w plecy,im się liczy byle by oni byli na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2203

Ok. Białegostoku. Jak coś to na PW. Wszelka reklama na forum niemile widziana.

 

Gdzie zaopatrzasz się w śor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie dają najkorzystniejszą ofertę.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z Polski ściągam jak czegoś potrzebuje. U nas w okolicy albo nie ma albo drogie.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hereford    18

Panowie cena w ś.o.r. To nie wszystko to ccc w butach:-) środki należy kupować w dużych firmach w tych mniejszych zawsze są kombinacje. Ja naoglądałem sie już podrób w życiu wyglądają naprawdę tak samo jak orginały. Jednym ze zdarzeń które odbiło sie na mojej kieszeni był mospilan zapłaciłem za niego 15 tyś i dziwnym trafem nie dZiałał???!!! Co sie okazało po pewnym czasie , firma sumi-agro zrobiła środek o polowe mniejszą dawkę substancji czynnej i my to łykneliśmy:-) po normalnej cenie. Potem na szkoleniu powiedział nam o tym fakcie przedstawiciel, w zaleceniach firmy było obniżyć cenę o jedna trzecią i dać podwójna dawkę ale mała firma nas o tym nie poinformowała. Duża firma nawet by sie nie podjęła dystrybucji tego gówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

W Ampol-Merolu zaopatruję się od ok.6 lat i mogę polecić , nie było problemów , a ceny są do zaakceptowania . W moim rejonie przedstawicielem jest człowiek " normalny ", jak się trafi na magika albo innego czarodzieja to można mieć inne zdanie o firmie . Ogólnie polecam ( przerabiałem już z 6 może 7 firm ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek33    4

FEZOI jak ma na imie ten przedstawiciel który cię zaopatruje?może ma na imie SŁAWEK?

Edytowano przez jarek33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Przedstawicieli to mają dużo , każdy ma swój rejon , mój "operuje" z Pronia ( nie Sławek ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kingway
      Witam , mam problem z chwastami w życie ozimym . Wydaje mi się , że to tomka oścista lub wiechlina roczna a znowu sporo osób twierdzi , że to moze być miotła . Miałem chęć prysnąć to Axial Komplett Pak , nawet doradcy mi to doradzali a z tego co tak czytam to samym Axialem żyto można ale już z tym dodatkiem Winnetou (Axial Komplett Pak ) to można pszenice ozimą i pszenżyto a o życie czy można nic nie pisze  Czy  może ktoś stosował Axial Komplett Pak w życie ozimym na wiosnę ? Bo no samym Axialem mi się trochę nie uśmiecha bo są i niestety inne chwasty .....  Może polecicie coś innego ?

    • Przez kingway
      Witam , jaki polecicie oprysk na tomkę ościstą w oziminach na wiosnę ??? Od czego to zależy , że ona znajduje się polu ? Zmianowanie książkowe a ona nadal jest  
    • Przez kingway
      Witam , jaki oprysk wybrać na oziminy na wiosnę ? Mam na myśli Rexade , Axial ? Oprócz tego mam do pryskania jare i teraz tak się zastanawiam czy nie  opryskać ich nowym chwastoxem trio zamiast jak dotychczas turbo ? Trio wychodzi chyba ciut drożej , ale nie dużo , ale może skuteczniejszy ?? Podzielcie się czym pryskacie  swoje  uprawy i jakie opryski możecie polecić ?  
    • Przez endrju00711
      Koledzy , mam do was wielką proźbe , poniewarz , dziś zadzwonili z agencji , że jutro przyjadą nas kontrolować , a nie znam osoby w powiecie , która prowadzi taki rejestr oprysków ,pomużcie , jak takie coś zrobić ?? Prosze o skan , lub fotke stronek z takiego rejestru . I mam takie jedno pytanie , jak u was patrzeli na to jak by ktoś tego nie miał , bo niby mogą cofnąć dopłaty . Prosze was bardzo o pomoc , zamieszcze poniżej adres email : endrju00711@wp.pl . A mam jeszcze jedną wontpliwość , poniewarz niedaleko domu mam ułożone bele , tak , że zajmują one pół pola , bo z 40 arów zrobiło się około 25 arów , a te pole jest koło mojego sadu , w którym jak układaliśmy , je w żniwa również nie było się jak obrucić ciągnikie , czy doczepią się za to , że 40% pola jest nie zasiae poplonem . To jest nic , ale jeszcze do tego dochcodzi hektar pola po kuku na ziarno , i nie zdążyliśmy tam jeszcze zasiać poplonu , bo jak nie deszcz , to czasu nie ma . I czy za takie przewinienia mogą cofnąć dopłate , bo nie dość , że biore standardowe , i takie tam dodatki do krów itp. , to jeszcze mam troche kasy za poplony . Ale najwarzniejsze jest to , że nie posiadam tej książki do oprysków , i na tym prosze się skupić , bo mam czas do wieczora , bo potem , to już rano inspekcja do domu za puka
    • Przez semenenek
      Witam mam pytanie odnośnie środka ochrony roślin który zwalczyłby w owsie wyczyńca polnego? W tamtym roku miałem z nim duży problem i w tym roku chciałem się zabezpieczyć w razie jego wystąpienia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj