Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lukasz89

NH T6030 stukanie skrzyni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lukasz89    0

Mam T6030, który ma przejechane 120h. W skrzyni występuję bardzo słyszalne stuki przy zmianie kierunku jazdy oraz przy ruszaniu z postoju ze sprzęgła. servis kalibrował skrzynie i mowił ze to standard w tych skrzyniach. Czy to jest normalne, żagraża to w jakiś sposób eksploatacji traktora? Może komuś udało się ten problem rozwiązać?

rocco0987    19

mógłbyś napisać chociaz jaką masz wersje 6030 albo skrzynie. u mnie słychać stuk z takim zgrzytnięciem tylko przy załączaniu 19 biegu a szarpniecie czasem przy 13 ale to bardzo rzadko zawsze kalibracja pomagagdy pojawi sie szarpanie stuków nigdy nie miałem a zrobiłem 600 mtg. Ostatnio slyszałem case i skrzynia strzelała jak armata a chodzi tylko

to chya odpowiednik range command był.

LukaszT6030    0

też mam ten problem,T6030 Delta skrzynia electro command 16*16. zauważyłem ze te stuki są zdecydowanie głośniejsze jak się ciągnik rozgrzeje ale wystepują tylko na niskich obrotach, gdy zmieniam kierunki jazdy przy obrotach powyzej 1600 to stuki nie występują i wszystko odbywa się płynnie

Wiadomość z agroFakt.pl

rocco0987    19

to ja nigdy nie zmieniam kirunku jazdy przy takich wysokich obrotach, najlepiej mi sie zmienia przy 1300 -1200.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować