Zaloguj się, aby obserwować  
Cezary4514

Co sądzicie o claasie mercatorze 75

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Vril    1
masz racje hehe... ty jaki masz silnik w swoim??? pozdro

 

Mam Perkinsa :rolleyes: W zeszłym roku robiłem remont ,wyszło coś około 2500 zł więc chyba nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

Mi by pasował perkins bo mam w cosmosie i chodzi super-mało pali i bez awaryjny.Ale ten merol też myślę że nie będzie zły-ładnie warczy te 6 cyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65

wtej chwili trudno mi powiedziec musiał bym sie ojca zapytac on najwięcej kosi, ja głównie z prasą jezdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239
wtej chwili trudno mi powiedziec musiał bym sie ojca zapytac on najwięcej kosi, ja głównie z prasą jezdze

 

To akurat wiem <_<

Ile wejdzie w zbiornik zboża??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetmen    1
Czarek ile ci spali twój mercator na dzień koszenia??

mój na dzień spali 100-120l silnik mercedesa 6cyl. i na 11godzin roboty.


John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetmen    1

Raczej da sie. a po co ci zakładać mniejszy?


John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Kłócicie sie co jest lepsze: Bizon czy Claas.

Powiem wam tak. Nie znacie sytuacji. Gdyby Bizony były użytkowane na zachodzie gwarantuje wam, że pochodziłyby tyle co Claas. Dlaczego eksportówki tak dobrze chodzą???

W Polsce nie dbało się o maszyny. Większosc kombajnów pochodziło z SKRów, gdzie wiadomo jak bylo. W sumie dziwne, że ombajny rodzimej produkcji i tak jeszcze wytrzymują w poslkich rękach :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

Wlasnie jak ktos dba o bizonka to i ten pochodzi dluzej i mniej awaryjnie jak nie jeden wytluczony sprowadzony claas :D A te sa tylko sprowadzane-ale jak sie trafi malo "zuzyty" i w dobrym stanie to juz jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz345    0
czy da się do mercatora założyć heder 2,7m?

W mojej okolicy są wąskie ograniczone gałęziami przejazdy przez las.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Ziel
      Witam,
      mam problem ze sciągnięciem połówki koła od młocarni, ślimak sciągnięty, klin też tylko koło ani drgnie. Było podgrzewane sciągaczem naciągane i bite młotem, ani drgnie..
      jest tam jeszcze jakieś zabezpieczenie?

    • Przez DarekGrzebyk
      Witam co może być przyczyną że zapycha się ciągle podajnik klosowy . Był wymieniany pasek od podsiewacza i to tej wymianie wydaje mi się że trochę za dużo zboza idzie na powrót przez co ten lancuch jak by się nie wyrabiał.  
    • Przez patataj_
      tak jak w temacie potrzebuje podstawowe dane regulacyjne tj. momenty dokręcania wału, kąt wtrysku (pompa rotacyjna cav) luzy zaworowe a najlepiej instrukcje obsługi i katalog części. Pozdrawiam i życzę udanych żniw.
    • Przez PrzemoO
      Mam problem z komputerem odpaliłem kombajn było ok a po chwili coś takiego




    • Przez Ziel
      Witam,
       
      Czy ktoś z was mógłby mi pomóc i przesłać parę wymiarów?
      Najlepiej jakby ktoś zmierzył wysokość zawieszenia nad ziemią przedniej osi ( na środku ) i z tyłu np sit.
      Wydaje mi sie że mam złe opony i sita za mocno są w poziomie co skutkuje gubieniem ziarna. 
      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj