Zaloguj się, aby obserwować  
Damianus15

Mf 255 wyciek oleju z głowicy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Damianus15    0

Witam koledzy , dzisiaj po niewielkiej pracy gdy wjeżdzałem juz do garazu cos nagle stukneło , ale niby nic sie nie stało ciagnik ani zgasł ani nic sie nie działo , lecz po chwili ukazał mi sie olej z okolicy wtrysku tego pierwszego od strony chłodnicy tak jak by spod niego wypływało, i tu pytanie czy to może głowica pękła czy jak no bo skąd by ten olej sie tam wzioł , a tak to w poniedziałek zdejme maskę i zbiornik paliwa i dokładniej bede wiedział co i jak , ,dziwna z tym sprawa troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianus15    0

panowie rozmawiałem dzisiaj z mechanikiem i powiedział mi że to na bank uszczelka pod głowica, a wy jak myślicie czy to może uszczelka by poszł i olej spod wtrysku wygania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Sorki ale nikt na odległość Ci nie pomoże. Może to być uszczelka a może nie. Musisz rozebrać i zobaczyć. Lub czekaj na mechanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Dokładnie, jest duże prawdopodobieństwo, ze mechanik ma rację, ale tak samo prawdopodobna może byc inna usterka. Trzymajmy się, że to uszczelka :) Jeżeli nie pomoże - będziesz wiedział, że coś tam jeszcze siedzi :) Takie masło maślane chyba napisałem :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianus15    0

Witam głowica juz zdjeta , i tak przy rozbieraniu jeden wtrysk cały w oleju ,w kolektorze dolotowym olej , w wydechowym ślady oleju a uszczelka elegancka , cos sie stało w środku głowicy że wszedzie poszedł olej , ale mam juz druga dzisiaj składam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Czyli pęknięta głowica. Ciężko coś pomoć ja się na oczy nie widzi. Dobrze że się nie zastanawiasz tylko zakładasz drugą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj