Skocz do zawartości
malouda15

Co w tym roku siejecie ?

Polecane posty

malouda15    0

Ja mam do siania 3 ha mieszanki oraz buraki 4 ha i ziemniaki do sadzenia 3 ha i pszenice siejemy 4 ha

Edytowano przez malouda15

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

1ha mieszanki 5ha owsu 4ha łubinu

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Na pewno głupa :D

A tak na poważnie to sam jeszcze nie wiem B)

• Like 1

damianus2222    98

owies sieje(14 ha) bo juz zaprawiłem go, ale troche późno na niego ale zawsze cos bedzie :) dzis dostał pod korzeń 200 kg polifoski 8 i zaraz jedziemy szykować pod siew :) a za kilka dni do siewu 25 pszenicy :D więc ostry tydzień :)

• Like 1

Marcelix    52

Jak śnieg zejdzie z pola, to może za tydzień się pomyśli o jakichkolwiek pracach w polu, no i może o siewie, tylko czego???

mariusz27    4

po co pisac tu cokolwiek jak nikt nie opisuje na tematy jak ktos potrzebuje pomocy a tematow nie mozna zakladac bo za raz mozna sie narazic wiadomo komu nie wiadomo za co

malouda15    0

?

Jak śnieg zejdzie z pola, to może za tydzień się pomyśli o jakichkolwiek pracach w polu, no i może o siewie, tylko czego???

duzo macie jeszcze śniegu na POlu ? U nas pustka nie ma nic śniegu :)

crystalzts    14

Ja sieję 20ha pszenicy 45 ha kukurydzy 10ha mieszamki i 20 ha gryki , a jak coś dojdzie w dzierżawę to kukurydza będzie siana.

• Like 1

malouda15    0

Ja sieję 20ha pszenicy 45 ha kukurydzy 10ha mieszamki i 20 ha gryki , a jak coś dojdzie w dzierżawę to kukurydza będzie siana.

widze ze dużo siejesz kukurydzy :)

Edytowano przez malouda15

Marcelix    52

U nas na polach jeszcze biało tzn. około 10 - 15 cm śniegu jeszcze nikt nic nie robił w polu. Jedynie obornik wywożą, ale tylko jeżeli ktoś ma większy traktor, bo małym to nie ma szans. Teraz wieczorem zaczęło padać, to śnieg szybciej znika, ale za to wody co nie miara, sąsiad ma pole przy drodze powiatowej, to przelewa się przez nią, a na polach jeziora się porobiły a pod wodą lód został i zboże gnije. Niektórzy dopiero mają zamiar kupić nawozy, bo mówią że nie ma pośpiechu, bo na pole i tak za szybko się nie wjedzie. Ogólnie mówiąc, może być kiepski rok w Podlaskiem. :(

adizetor    35

Dzis na piaskach 2,5 ha owsa bingo wsiane,a raz tak przylalo, ze musielismy odczekac 2h, aby troche obeschlo ;)

PeterG14    114

Ja w tym roku już posiałem hektar jęczmienia jeszcze 2 ha mieszanki. 2 ha kukurydzy i 1 ha ziemniaków.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się