Skocz do zawartości
malouda15

Jakie juz prace wykonaliście wiosna ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiosna
Raptus902    30

U mnie chociaż snegu nie ma to na pole wjechac nie idzie!

Mój tata wjechał na pole za stodołą(woda stała)

Wleciał po sam silnik!

Ale niektórzy juz coś tam robią

Ja od poniedziałku zaczynam ostro

Wiadomość z agroFakt.pl

ziom343    0

Jeszcze nic.No mi się wydaje ,że od piątku następnego tygodnia można próbować trochę to już oschnie ,bo nawet ma się zaczynać temperatura od 20 stopi będzie nawet.Ja w kilka dni zobaczyłem różnicę 2-4 dni ,bo na podwórku stała woda a już jej nie ma, może trochę jest.Ale to już oschnie w ciągu tygodnia.Przynajmien tak ,aby wejść w pole.

Edytowano przez ziom343

ziom343    0

Wy coś spuszczaliście wode z poł chodzi mi czy kopaliście coś rowki na nie których polach?

ML1224    10

ja zasialem 8ha mieszanki i posadzilem czosnek. Jutro siew nawozu pod kuku i uprawa

Klepk995    171

Ja jedynie tunele pod tytoń jakiś czas temu założyłem a tak to nic bo jeszcze mokro w polu za bardzo jest

Ja wysiałem juz nawozy i zaorałem pare ha. Jeszcze troche gnoju do rozwiezienia no i zasiewy zbóż i kukurydzy no i troche ziemniaków

Marcelix    52

Wziąłem lornetkę, popatrzyłem dookoła i jak sięgała lornetka gołego pola ani widu, tylko około 30 cm śniegu na polach. Podlaskie, byłe łomżyńskie powiat Kolno.

PeterG14    114

Ja zasiałem nawóz na oziminy ( początkiem marca ), wczoraj siałem nawóz i uprawiałem pod mieszankę i jęczmień. Jak jutro nie będzie padać to sieję.

brutus44    5

wjechalem agregatem w pole by przeschlo bo chciałem groch zasiac...po 20 m dalem sobie spokój,tylko ziemię mozna zniszczyc uprawiając mokra glebe.Nawozy wszystkie wysiałem-na rzepak poszedl 2 i ostatni azot-czeka mnie jeszcze obornik pod ziemniaki...a kiełki już we workach rosną :(

Misiek8884    2

Ja tam troszku pod jęczmień zaorałem, kolejną część nawozu wysiałem (część wysiałem w marcu), od przyszłego tygodnia ruszam ostro, mam nadzieje że w środę na konferencje się wyrobie :)

Ziel    26

Ja zniszczyłem 20 ha poplonów, zaorałem 6ha wysiałem nawozy na oziminy, uprawiłem pod groch i sieje.

bubel500    4

Ja dzisiaj "wyjechałem w pole" dosłownie :) postanowiłem się przejechać C-360 i jak się jedzie to przednich kół ze śniegu nie widać! Ledwo wyjechałem na łańcuchach O_O

Kiedy będzie ta wiosna?

Pozdro

Paskud098    0

W wielkopolsce już pracę trwają pełną parą. My dzisiaj obornik rozwoziliśmy na 2,5 ha, i zaoraliśmy ok 5 ha pa burakach i oborniku. Troche popadywało, ale robota szła. Do okoła wszyscy podobnie, nawozy, opryski itp....

Edytowano przez Paskud098

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się