Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
agrofoto

Zdobywaj wiedzę online i graj o Farmtrac! Konferencja z ekspertem

Polecane posty

agrofoto    83

Zapraszamy na kolejną organizowaną przez AgroFoto.pl konferencję online, która odbędzie się w środę 17 kwietnia o godzinie 19:00. Tym razem będziemy rozmawiać o ciągnikach marki Farmtrac a w szczególności o ciągniku Farmtrac 675DT, który jest nagrodą w konkursie organizowanym na AgroFoto.pl Zaproszony ekspert opowie nam o jego zaletach i wadach, danych technicznych oraz osiągach.

Podczas konferencji będziecie mogli zdobyć wiedzę o innych ciągnikach oferowanych przez markę Farmtrac oraz dowiedzieć się wiele o samej firmie. Po każdej części ekspert będzie starał się odpowiedzieć na pytania zadane w czasie trwania konferencji.

Druga część prezentacji będzie poświęcona tematyce konkursu "Gra o Farmtrac" w trakcie której dowiecie się w jaki sposób możecie zawalczyć o główną nagrodę jaką jest Farmtrac 675 DT oraz odpowiemy na zadawane przez Was pytania.

Każdy uczestnik konferencji zostanie nagrodzony 10 punktami w konkursie "Gra o Farmtrac"

Szczegóły konkursu: http://www.agrofoto.pl/konkurs/

Co potrzebujesz, żeby przystąpić do prezentacji online.

W prezentacji można uczestniczyć podłączając się z dowolnego miejsca z dostępem szerokopasmowym do Internetu.

Aby w pełni uczestniczyć w szkoleniu potrzebujesz:- przeglądarkę internetową z zainstalowanym Flash Playerem 10 (lub wyższym),- słuchawki lub głośniki, aby słyszeć naszego prezentera,- dostęp do Internetu (mi nimalna przepustowość łącza 512Kb/s).

Połączenie z prezentacją odbywa się przez przeglądarkę internetową za pomocą platformy ClickWebinar, która działa poprawnie z popularnymi przeglądarkami takimi jak MSIE, Firefox, Chrome z zainstalowanym Flash Playerem 10 (lub wyższym).

Jeżeli łączysz się z urządzenia mobilnego ściągnij aplikację dla iPada, iPhone, Androida i BlackBerry.

Uwaga! Podczas pierwszego podłączania możesz przetestować swoje połączenie (aplikacja sprawdza czy użytkownik ma zainstalowane wszystkie niezbędne komponenty do prawidłowego działania).

Serdecznie zapraszamy,

AgroFoto i Farmtrac

Bez nazwy.jpg

Edytowano przez agrofoto

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez arek1996072705
      Witam. 
      Mam zamiar kupić ciągnik Farmtrac 675 DTN King VS Case Farmall 75A którego wybrać? 
    • Przez Digifant
      Z tego co słyszałem i czytałem na forum Farmtrac 675 DT ma pompę wtryskową wrażliwą na słabej jakości paliwo. Czy stosując paliwo z markowej stacji typu Orlen lub Lukoil warto dodawać jakiś olej poprawiający smarowanie pompy ?
    • Przez Dalas3345
      Witam wszystkich
      Posiadam ten ciągnik juz kilka lat kupilem go w 2011 roku zrobilem nim juz ponad 1100mtg i wszytko okej ale wciąż mnie nurtuje jedna kwestia. Dlaczego dymi jak mu sie da gazu? Z malych obrotow jak sie wkreca to kopci dopiero jak zlapie te 1500obr turbina jakby da mu dosyc powietrza i juz nie ma dymu i odrazu czuc sile. czy byla by to wina turbiny? ktos moze cos kombinowal w tej kwesti? dla mnie to jest dziwne powinien dostawac silnik dosyc powietrza juz na maych obrotach to by nie dymil tak mi sie wydaje moze ktos cos podpowie? moze jakis posiadacz takiego traktora cos z tym robil?
    • Przez ludwik1977
      Witam wszystkich. Mam następujące pytanie: czy coś wiecie na temat ciągnika FARMTRAC 9120 DTn (chodzi mi bardziej o wady niż zalety) bo przymierzam się do zakupu jego i chcę coś więcej wiedzieć?? np faktyczne spalanie przy pługu 4 obrotowym, talerzówce 3m i agregacie uprawowo-siewnym aktywnym. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziekuję przeczytam każdą
    • Przez redbull
      mam taki "mały" problem z podnośnikiem w moim Farmtarc 675 , a mianowicie z pewnego powodu musiałem wymienić tuleje oraz tłoczysko podnośnika (awaria nie z mojej winy) po wymianie wszystko było dobrze aż do pewnego czasu  podnośnik znaczy ramiona podnośnika unoszą się tylko do połowy , wydaje mi sie że jest zapowietrzony bo ręcznie mogę je podnieść do końca, a jak na nie naciskam gdy  dźwignia jest ustawiona na podnoszenie to się uginają trochę pod obciążeniem tak jakby były na "poduszce"  powietrznej. a i teraz zauważyłem że podnośnik nie reaguję na tą drugą dźwignię od podnoszenie siłową. Co z tym zrobić czy znowu rozbierać czy da się to jakoś odpowietrzyć?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.