Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
inginio

Massey Ferguson 8110 - nie rozłancza napędu.

Polecane posty

inginio    0

Witam. Jak w tytule - nie rozłącza napędu. Do cewki nie dochodzi prąd. Tylko ktoś wie która cewka jest za to odpowiedzialna? Z góry dziękuję.

Daniel215    0

Mam podobny problem w 3080 nie rozłącza mi napędu, prawdopodobnie jest to wina elektrozaworu, lub tego że prąd do niego nie dochodzi, czy ktoś ma może zdjęcie ze wskazaniem który elektrozawór jest od przedniego napędu?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez WojtekLewandowski
      Witam. Problem jest z ładowaniem w MF 8110. A dokładniej gdy dodam gazu zaczyna lepiej ładować. Na wolnych obrotach 12,5 V. Radio nie chce się włączyć, a lampy przygasają.
      Dodam tylko że regulator wymieniłem na nowy i sprawdziłem przewody.
    • Przez case-and-case
      Dzielcie się informacjami ,instrukcjami , opiniami , wiedzą , ciekawostkami na temat tych modeli
      Pierwsze pytanie , jaki olej silnikowy  i w jakiej ilości leje się do 6270 ?
    • Przez Michh91
      Witam. Ile jest siłowników od tylnego TUZa?
    • Przez Cest
      Witam posiadam Mf 8110 moj problem polaga na niedziałajacym ,,Żólwiu" a dokladniej po przebiciu z zajaca na żółwia nie moge wrzucić żadnego biegu... (a na tablicy deski nie zapala sie kontrolka żółwia) natomiast gdy wracam do zajaca wszystko jest ok byc moze ktos z was mial taki problem i zna jakies sensowne wytlumaczenie czemu to nie dziala i co moglo sie stac no i przede wszszystkim jak to naprawic z gory dzieki 
    • Przez bob124a

witam mam problem z mf 3050 nie da sie wyłączyć przedniego napędu .Po skończonej robocie na polu próbowałem wyłączyć naped  ale sie nie dało wróciłem do domu zgasiłem ciągnik , zapłon a kontrolka od napędu cały czas swieci. wczoraj też robiłem w polu cały dzień i napęd  działa ale nadal nie da sie go wyłączyć zauważyłem też że nie da sie właczyć blokady i nie  świeci kontrolka od ciśnienia oleju a poza tym raczej wszystko działa .co może być? gdzie szukać usterki?  
      dzisiaj patrzyłem bezpieczniki sa wszystkie dobre, czujnik sprzęgła ok. stopu też jest dobry.włącznik napędu ok. byłem przy przełączniku to odpiołem komputer a ona nadal świeci. pod ciągnikiem niby wszyskie kable dobrze .Jeszcze tylko nie patrzyłem tych elektrozaworów bo nie wiem który to i nie wiem jak się za niego zabrać i czujnika ciśnienia oleju bo też nie wiem gdzie go szukać