Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Szymon_D

Renault 106.54 instrukcja po Polsku

Polecane posty

Szymon_D    0

Witam wszystkich serdecznie.

Czy można gdzieś w internecie znaleźć instrukcję obsługi w j. polskim (szczerze powiedziawszy szukam jej od kilku dni i nic).

Czy może ktoś z Was jest w posiadaniu takowej w formie elektronicznej bądź też gdzie można kupić taką?

Jeśli ktoś może pomóc to będzie super :)

frankoo    6

Witam wszystkich serdecznie.

Czy można gdzieś w internecie znaleźć instrukcję obsługi w j. polskim (szczerze powiedziawszy szukam jej od kilku dni i nic).

Czy może ktoś z Was jest w posiadaniu takowej w formie elektronicznej bądź też gdzie można kupić taką?

Jeśli ktoś może pomóc to będzie super :)

Powiem tak, nie znajdziesz instrukcji w j.polskim.

Znajdzie się parę osób co tobie pomoże na tym forum jeśli zadasz konkretne pytanie.

Jeśli chcesz instrukcję albo katalog to allegro i w j.francuskim jedynie za kesz, a jak ktoś się znajdzie tutaj(w 90%)to też będzie wołał $$ za coś takiego.

Wiadomość z agroFakt.pl

Szymon_D    0

Znajdzie się parę osób co tobie pomoże na tym forum jeśli zadasz konkretne pytanie.

Dziękuję za odpowiedź.

Najlepiej chyba tak będzie, że jak coś "wyjdzie" to trzeba będzie bezpośrednio problem opisać.

Po francusku na nic mi sie zda z braku znajomości języka a przyjaciel google tłumaczy jak mu się podoba.

materrol    0

Z prawej strony, tak stronę z tyłu zaraz obok szyby bocznej masz 3 przyciski(w moim przypadku to jest klima, kogut i przód) Wciśnięty przycisk oznacza że jest załączony ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez antoniekek
      Dzień dobry,
      Poszukuję instrukcji obsługi do Renault 651. 
      Najlepiej w języku polskim, ale angielski czy niemiecki też może być.  

Dodatkowo czy, ktoś z użytkowników tego ciągnika jest mi w stanie zmierzyć długość bagnetu ( szabelki do oleju silnikowego). Niestety w moim jest z innego ciągnika i nie wiem czy stan oleju jest wystarczający. Orientujecie się może, ile oleju wchodzi do tego silnika: MWM D227-4?
      Dziękuję za pomoc!

• Przez Maniek11001
      Witajcie koledzy .  Mam pytanie do posiadaczy Reni którzy robili juz remont silnika w swoim statku. Mianowicie chodzi mi o koszt naprawy silnika ( dolu) góra zrobiona na wiosnę. I czy u was też tak ciężko chodzi dźwignia od sprzegla? ( linka nowa ) czy da się to jakoś wyregulowac? 
      Renault caly mechaniczny, 
      Proszę i dziekuje za odp 
      Pozdrawiam 

• Przez tomek2201
      Witam. Czasami pojawia się problem z polbiegami. Wczoraj jak zaczynałem pracować ciągnikiem polbiegi działały a później przestały. Sprawdzałem opór na cewkach i wtyczki i wszystko wydaje się w porządku a polbiegi nie mogłem zmienić. Po odpaleniu na wyświetlaczu przeskakują od 4 do 1 i tak zostaje i nie mogłem zmienić. Dziś rano wsiadłem do traktora i wszystko działa. Czasem się tak dzieje a czasem od początku nie ma a później znów są. Gdzie szukać problemu? Dlaczego się tak zacinają?
    • Przez byczek1999
      Witam 
      Kupiłem ostatnio ciagnik renault ceres 85 i po podczepieniu pluga okazalo sie ze podnosnik podnosi a nie opuszcza znaczy opuszcza ale do polowy i sie zatrzymuje a gdy ciagnik sie zgasi to postoi pare minut i opada 
      Co moze byc przyczyną? 
    • Przez Patryk212
      Witam poszukuje ładowacza czołowego do renault 110.54 wraz z adaptacja do 10tys.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.