fiolek

Pilmet1618 + bravo300 Instrukcja obsługi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fiolek    1

kupiłem opryskiwacz (tak jak w temacie) problem polrga na tym ze nie mam instrukcji obsługi :)zależałoby mi na tym zeby jednak ja przeczytać ale niewiem gdzie ja można kupić. Moze ktoś ma jakoieś ''dojścia'' do tego i pochwali sie tym. Może obsługa nie jest trudna ale troche mnie to przeraża bo niewiem czego mam sie spodziewać a zabiegi musza być wykonane sprawnie i na czas.Z góry dzieki. dodam jeszcze ze to jest 2006 rok

Edytowano przez fiolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

poszukaj na Chomiku tam jest wiele instrukcji obsługi ja sam z tam tad sciągałe 2 instrukcje i katalogi części


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

jak kupiłeś polski opryskiwacz to juz ani wygodnie ani sprawnie ani na czas nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

A może go źle użytkujesz że masz takie problemy ?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

przypuszczam ze zbyt intensywnie użytkuje...ogólnie widać ze wszystko mocno sie amortyzuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiolek    1

polski sprzet to jest temat do rozmów:) kupiłem taki bo nie ma aż takiej złej opini a do tego znajomy sprzedawał wiec... zawsze za te pieniądze sprzedam. Zastanawiałem sie nad zakupem berthouda albo caruele ale wyszło jak wyszło. te marki za ta sama cene maja dodatkowo hydraulike, rurki, lepiej amortyzowana belkę. Zastanawia mnie dlaczego podobne pieniadze a wyposażenie lepsze, bałem sie kupić zachodniego bo częśći są drogie i mimo ze sa dobre to jednak mi wystarczy coś z naszego ''podwórka''

 

na chomiku nie mogę znaleźć tego. Kabel prądowy podpina sie pod komputer??

Edytowano przez SZYMANOX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez NewVario
      Witam , zamierzam złożyć wniosek na zakup nowego opryskiwacza na 50ha , w grę wchodzą firmy Krukowiak oraz Bury. 
       
       
      Krukowiak : Goliat Plus 2500 l 21m ,  PHB ( asymetrycznie składana i rozkładana belka) , pompa Comet 235l  cena katalogowa : 98940 netto 
       
      opcje:  - komputer Bravo 300 -> 12500 zł netto;
                - własny układ hydrauliczny -> 4000 zł netto;
                - pneumatyczna amortyzacja osi -> 6500 zł netto;
       
      W sumie 122180 zł netto katalogowo  ----> cena po zabójczych rabatach 110000 zł netto;
       
       
       
      Bury : Pelikan 2600l  21m , pompa Annovi Reberrieri 220l , belka asymetryczna , Komputer Mueller Spraydos + hydraulika 7 , urządzenie płuczące elektryczne , własna hydraulika , amortyzacja pneumatyczna belki, oświetlenie punktowe : 92100 katalogowo - 6-10% rabatu w zależności od okresu w jakim kupujemy . 
       
                 
                   Pelikan Max 3000l 21m , pompa Ann. Reb. 320l , belka asymetryczna , komputer Muell. Spray. + hydraulika 7 , urządzenie płuczące elektryczne , amortyzacja pneumatyczna belki . Ogólnie bogatsze wyposażenie . Cena coś około 110000 zł netto - 6-10% rabat. 
       
      Różnica między Burym a Krukowiakiem jest spora, design po stronie Krukowiaka , lecz jak jest z trwałością i jakością ? Opryskiwacz nie na rok nie na dwa , 10-15 lat amortyzacja. Bury jakoś mnie nie przekonywuje , widziałem takie z 2008 roku wypłowiałe  , poprawiło się coś ? 
       
                
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj