7891Firefox

Piosenki do składanki do samochodu w trasie.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
7891Firefox    53

Witam wszystkich. Mam gorącą prośbę do wszystkich, Trochę jeżdzę za kółkiem i zawsze słucham radia, i zawsze jest tak ,że jak nie ma jakiejś fajnej piosenki to przełączam radiostacje dotąd aż coś fajnego się trafi. Ale trochę to uprzyksza życie powiem szczerze, i chciałabym stworzyć taką własną listę utworów które w czasie jazdy ładują pozytywną energię w człowieku. Chodzi mi o takie piosenki typu "country" lub "trucker song" polskie czy zagraniczne-nie ważne.

Jak znacie jakies tytuły to bardzo proszę o wpisanie ich tu.

A może znacie równie fajne innego gatunku których słuchacie w czasie jazdy?

 

Dziękuję za odp. i szerokości dla wszystkich kierowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BULDOG - v - i inne z tego gatunku zespoły a na "comie" konczac

- elita

 

 

jako "kierownik" wytrzymałem tylko 6 miesiecy z tą sieczką w radiu z pod gwiazdy eski zetki rmf-fm i innych aż w końcu włączyłem sobie 1 program polskiego radia oraz dla "odmiany" TRÓJKĘ od tamtej pory jestem spokojnym człowiekiem i srednie spalanie spadło hehe

 

tobie tez radze chociaz na jakis czas ustaw radio na "1" lub "3" zobaczysz różnice, przełacz zanim będziesz miał sieczkę w gołowie

Edytowano przez PROXIMAMICHAL
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PK007    28

Nie przesadzajmy z tą sieczką :) Czasami fajnie posłuchać czegoś troszkę mocniejszego, spalanie troszkę większe ale radość z jazdy również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o cos mocniejszego to sa ciekawe audycje w 3 nocni kierowcy wiedza o co chodzi np mikrokosmos o 4 nad ranem pusta droga delikatnie swita i mocna prawdziwa muzyka a nie jakis plastik

a kilometry uciekaja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszcz8    40

Ja na traktorze i w garażu jak coś robię to słucham Disco Polo , czasem radio eska . Tylko w radiu jest za dużo reklam i to mnie trochę wkurza , dlatego częściej słucham Disco Polo niż radia .

Spróbuj może ci się spodoba :D


Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

a ja polecam audiobooki. można się wsłuchać i czas leci. pozatym jak ktoś wyżej pisał radio 3, radio wrocław...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFrolnik26    214

seta z clubbasse spbie pobierz tam jest moc !

Chyba nie jeździsz w długie trasy :D tego można słuchać godzinę, dwie ale nie cały dzień, od tego syczenia i dudnienia zaraz głowa rozboli. Też tak macie że im głośniejsza muzyka tym spalanie większe? i nie chodzi o to że alternator ma ciężej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PK007    28

Dlatego najlepiej mieć zrobioną mieszankę różnych gatunków na płycie. Wtedy nie męczą tak ostre brzmienia bo są też spokojniejsze rytmy i spalanie wychodzi wtedy lepiej bo jazda jest zróżnicowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

a ja polecam audiobooki. można się wsłuchać i czas leci. pozatym jak ktoś wyżej pisał radio 3, radio wrocław...

Dokładnie audiobooki to jest to, książek nigdy bym w życiu tyle nie przeczytał a na całodzienną pracę taki audiobook to super sprawa. Z kolei muzyka zwłaszcza taka ostrzejsza z podkręconymi basami jest niebezpieczna ze względu na to że długie przebywanie w takim hałasie zaburza błędnik, kierowca przestaje odczuwać prędkość i przeciążenia na zakrętach. A potem jest BUM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

Ja polecam piosenki Lonstara:

-18 kół

-Radio

-Legenda europejskiego kowboja

-Zmysły pod kontrolą

-Różne kolory

 

Jeszcze ciekawe jest coś z amerykańskich,np:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka    1

A ja tam lubię słuchać piosenek Kings of Leon, które idealnie nadają się do jazdy w trakcie zachodu słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZAKU
      A więc tak jak w temacie chcę się zapytać czy może wstawiał ktoś fotel do mtz z samochodu . Najbardziej interesuje mnie od jakiego i co trzeba zrobić .
    • Przez Junkers
      Witam, tak j.w. czy da sie zastosowac obrotomierz silnika samochodu zeby np. pokazywal obroty silnika w dieslu np. w Bizonie, jaki czujnik trzeba by zalozyc na kole pasowym? Tam sygnal jest brany z cewki zaplonowej i tu chyba moze byc problem?
    • Przez klaas
      Witam w moim 96 padł silnik chyba więc czy mogę zamontować silnik z samochodu mam na oku om 421  .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj