Skocz do zawartości
News
lipka

Pompa zalewowa czy próżniowa ?

Polecane posty

lipka    0

Witam mam zamiar kupić używaną beczkę. I w poszukiwaniach :) zauważyłem, że są właśnie różne pompy tylko, która lepsza. Beczka pojemność do 6 tys. włącznie

PALAX    30

Zalewowa będzie cichsza, jednak wrażliwa na np.kamyki. Chociaż jest w nich separator prowizoryczny jedank zdaża się że czasem śrubę zabespieczającą na wałku zetnie.

• Like 1

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Luc826421    4

Z zalewową pompą co prawda nie miałem do czynienia, ale z moich doświadczeń polecam pompę próżniową łopatkową, możesz ją przełączyć na wypych i wylewać gnojowice pod ciśnieniem :) Jest łatwa w obsłudze i naprawie. Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez smartfon
      Cześć chłopaki ,
      problem mam taki , że postanowiłem wymienić pompę hydrauliczną w c 360 bo praktycznie nie podnosił , ale po zdjęciu pompy na rurce którą idzie olej do rozdzielacza zauważyłem małe pęknięcia więc najlepiej ją wymienić . Kwestia jak się do niej zabrać bo zdaje się , że jest wciskana lub wprasowywana i nie mam pojęcia jak się pozbyć starej , a co ważniejsze jak wstawić nową bez uszkodzenia . 
      Pozdrówka
    • Przez wabrzek
      Wiatam mam Emke 2011 r. Program naprawczy na zawór hydrauliki jest zrobiony ale na bzyczenie pompy nie miało to wpływu. Czy ktoś wie jak wyciszyć ten dźwięk. Modele po 2012 maja cicho w kabinie a przed liftem masakra. 
    • Przez wabrzek
      Wiatam mam Emke 2011 r. Program naprawczy na zawór hydrauliki jest zrobiony ale na bzyczenie pompy nie miało to wpływu. Czy ktoś wie jak wyciszyć ten dźwięk. Modele po 2012 maja cicho w kabinie a przed liftem masakra. 
    • Przez general2381
      Witam. 
      Przymierzam się do zakupu pompy do studni kręgowej (średnica 1m) jaką mam w ogrodzie.
      Nie wie na jaką się zdecydować. Lustro wody jest na wysokości 1m a dno na ok 5m.
      Obecnie mam plastikową pływakową , według producenta wys. podnoszenia maks jest 11m- nie daje rady
      Potrzebuje pompy głównie do podlewania warzywniaka, który jest ok 50m od studni -   spadek terenu +20 stopni. Czasem do podlewania warzyw wykorzystuję studnię sąsiada, która jest 20m dalej.
    • Przez gregory-5000
      Sprzedam pompę próżniową Fullwood AMBASSADOR. 2szt.
      Pompy pochodzą ze zlikwidowanego gospodarstwa rolnego. Posiadam 2 szt. Jedna była używana rok czasu. Druga używana około 10 lat , ale też jest sprawna - została wymieniona profilaktycznie. Świebodzin, woj lubuskie , tel. 602554693.  3900PLN za 2 szt.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.